В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Овочева сітка

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Такі сітки ви напевно бачили, в них продають цибулю, картоплю та інші овочі, фасовані по 2, 5, 10 і більше кілограм. Овочева сітка - це настільки просто і зручно, що навіть дивно як раніше без неї обходилися, особливо беручи до уваги смішну ціну.

Кому вигідно купити овочеву сітку

  1. В першу чергу - це дачники, фермери і всі, хто займається фасуванням, продажом і зберіганням овочів. Такі клієнти купують овочеву сітку оптом.
  2. Але навіть врожай зі свого городу зручніше розмістити в такі сітки перш ніж перемістити його до підвалу або льоху. Значить будь-який городник і дачник може придбати сітку овочеву.

Головна перевага пластикових сіток для овочів в тому, що овочі провітрюються і не гниють, а також вільно витримують до 30 кг, в той час як звичайні пакети і мішки, виявляються менш місткими і в них овочі швидко псуються - гниють і пліснявіють. Пластик, з якого зроблені сітки овочеві досить міцний і придатний для багаторазового використання.

Переваги придбання овочевої сітки в інтернет-магазині

Головна перевага інтернету - це економія часу. Не потрібно нікуди ходити і їздити. Зайшов, обрав, купив - через день або два товар доставлений. Це вигідно навіть для товарів, у яких і така низька ціна. А щоб більше заощадити на ціні доставки вигідно замовити разом з овочевими сітками інші товари для саду та городу - усі товари приїдуть однією посилкою, і економія вийде ще більшою.

Якщо у Вас є питання до «Побудуй», телефонуйте або пишіть в онлайн чат. Із задоволенням допоможемо підібрати необхідну сітку для зберігання овочів і запропонуємо оптимальний спосіб доставки.


Питання, що часто виникають про овочева сітка:

  • ❓ Які популярні бренди в розділі Овочева сітка?
  • Овочева сітка Tenax