В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Ось це стілець, на ньому сидять… Це найпростіший предмет домашнього вжитку що використовується щодня за прямим призначенням, і замість інших меблів. Хто хоч раз не використовував його в якості вішалки чи драбинки.

Як вибрати гарні стільці для дому

Перше питання, на яке потрібно дати відповідь це мета – для чого і куди вони потрібні. Адже одна справа – набір для вітальні, а зовсім інша набір садових меблів для альтанки чи відкритої тераси. І ті і інші є в продажі в нашому інтернет-магазині, кожні в своєму розділі.

Отже, в цьому розділі Ви зможете купити такі стільці для дому:

  1. Класичні стільці для столової, вітальні чи банкетного залу. У них, як правило, пряма, або злегка вигнута спинка. Сидіння бувають прямокутні, рідше круглі. Традиційний матеріал дерево (гнутостолярні), але моделі в сучасному стилі часто комбіновані з металевим каркасом і дерев’яними вставками. В цій категорії найбільше різноманіття цін. Від дорогих виробів у віденському стилі, до простих і функціональних моделей.

  2. Кухонні табуретки – затребуваний і доступний товар. Бувають дерев’яні, комбіновані, з м’якими чи жорсткими сидіннями.

  3. Барні стільці – з’явилися в Україні відносно недавно, з появою квартир і будинків з новим плануванням, в яких є місце для барної стійки. Барні моделі оснащені підйомним механізмом для регулювання висоти. Це красиві і стильні вироби – ціна відповідна.

  4. Складні стільці – мова йде не про туристичні моделі для походів, з брезентовим сидінням та спинкою. Складні стільці для дому перетворюються в повноцінний стілець для гостей, якщо потрібно перетворити звичайну кімнату в залу для бенкету. Ціна на рівні класичних моделей для вітальні, а зберігати десяток стільців дуже реально на балконі.

Купити стілець для дому – корисні поради при виборі

  1. Це габаритний товар – враховуйте, що вартість доставки вийде солідною. Тому вибирайте ті інтернет-магазини де доставку повністю або частково компенсує продавець.

  2. Ви маєте спершу перевірити відповідність товару заявці до того як оплатите покупку.

  3. Уточніть, зможете Ви повернути замовлення, якщо стілець Вам не підійде за якістю чи не впишеться в домашній інтер’єр. Добросовісні продавці зобов’язані прийняти товар на протязі 14 днів з моменту покупки. Теж стосується виявлених явних чи прихованих дефектів – стілець підлягає заміні за рахунок продавця.

Якщо Ви вже знайшли стільці, що Вам підходять натисніть кнопку «Купити» - замовлення буде сформовано автоматично. Якщо потрібна додаткова консультація, телефонуйте. Дамо відповідь на всі питання, допоможемо підібрати стільці чи комп’ютерні крісла для робочого кабінету, а також запропонуємо оптимальний спосіб доставки і оплати.