В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Будівельні пилососи

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Будівельний пилосос - це промисловий електроінструмент, за принципом роботи аналогічний побутових пилососів, але більш потужний. Промислові пилососи призначені для збору будівельного сміття, в тому числі дрібнодисперсного та абразивного. Він впорається з піском, цементним пилом, дрібним гравієм, тирсою, різноманітними порошками. При наявності спеціальних насадок промислові пилососи прибирають також рідини (пінисті розчини, брудна вода і масла).

Детально про принцип роботи будівельних пилососів і відміну від побутових моделей

Принцип роботи залежить від типу прибирання - вологою або сухою.

 1. При сухому типі прибирання потужний електродвигун приводить в рух крильчатку (вентилятор). Всередині створюється об'єм зниженого тиску, куди спрямовується повітря ззовні, захоплюючи за собою пил і сміття у значних обсягах. Далі забруднене повітря проходить через систему фільтрації, сміття залишається всередині повітря видувається назовні.

 2. При вологому прибиранні забруднене повітря за рахунок відцентрової сили проходить через контейнер з водою, далі через додаткові фільтри.

До цього моменту процеси здаються подібними якщо порівнювати  з побутовими моделями. Але конструкція промислових пилососів передбачає роботу з будівельним сміттям, в тому числі дрібнодисперсного пилом. Якщо для прибирання будівельного сміття застосовувати побутовий пилосос, то частина будівельного пилу буде повертатися в приміщення разом з повітрям, що пройшло через пилосос,  а ще деяка частина бруду потрапить в двигуні. В будівельних пилососах передбачена багатоступенева фільтрація як при сухому типі так і при мокрому типі прибирання.

До інших відмінностей професійних промислових пилососів відносяться:


 • посилений корпус для захисту від ударів;

 • об'ємний мішок, великі габарити і більшу вагу;

 • збільшені розміри шланга;

 • фільтрація багатоступенева і більш ефективна;

 • потужний двигун зі здатністю працювати тривалий час без перегріву.

Важливі характеристики будівельних пилососів, від яких залежить ціна

 1. Тип живлення — можна вибрати моделі, які працюють від мережі або акумуляторні.

 2. Для акумуляторних важливо враховувати напругу акумулятора і тип акумуляторної батареї:

  • Li-Ion;

  • LiHD;

  • Li-Power;

  • Ni-Cd;

  • Ni-MH.

 3. Тип прибирання- а точніше тип багатоступінчастої фільтрації:

  • вологе прибирання - частинки проходять через резервуар з водою і додатковий фільтр "сепаратор" або потрапляють під дією відцентрової сили в резервуар у пилососів циклонного типу;

  • сухе прибирання - забруднене повітря проходить через пилозбірник і додаткові фільтруючі деталі для очищення повітря від дрібнодисперсного пилу.

 4. Тип фільтра:

  • паперовий - одноразовий фільтр для сухого типу прибирання;

  • тканинний - багаторазовий фільтр для сухого типу прибирання;

  • контейнер - для вологого прибирання, працює за принципом дії відцентрової сили, відправляючи зібране будівельне сміття в резервуар;

  • аквафильтр - також призначений для вологого прибирання, але після резервуара з водою забруднене повітря проходить через додаткові фільтри.

 5. Наявність розетки для підключення електроінструменту - суть даної функції в тому, що при запуску електроінструменту (наприклад шліфувальні машини), пилосос включається автоматично і відразу всмоктує пил, що утворюється  під час роботи.

 6. Додаткова комплектація - спеціальні насадки для прибирання у важкодоступних місцях та для роботи з рідинами.

 7. Матеріал корпусу - буває сталевий або пластиковий. У другому випадку використовують тільки первинний підсилений (міцний) пластик.

Основи вибору промислового пилососа залежно від особливостей будівельної дільниці

Перед тим, як купити будівельний пилосос потрібно визначитися з його завданнями.


 1. Якщо ви працюєте на невеликих будівельних приміщеннях, де потрібно прибирати крейду, фарбу і глину, вам цілком підійде прилад з потужністю до 2 Квт і стандартними функціями.

 2. Пил, що містить частинки деревини, міді або нікелю може очистити будівельний пилосос з функцією утилізацію дрібнодисперсного пилу.

 3. Якщо ж потрібно впоратися з різними канцерогенами, вірусами або свинцем, то тут стане в нагоді обладнання з багатоступеневою фільтрацією і безпилового утилізацією.

Для більш масштабних робіт краще купити більш потужний пилосос (до 3 Квт.). В Таких моделях часто в комплект входить вакуумний мішок і різні насадки.

Де можна зручно і швидко купити будівельний пилосос

В інтернет-магазині "Побудуй" ви можете купити промисловий пилосос, який легко впорається зі сміттям і пилом, деревною і металевою стружкою, відкачає рідину і зробить вологе прибирання. Враховуйте, що ми даємо офіційну гарантію від виробника, і пропонуємо вигідні ціни. Телефонуйте! Наші консультанти завжди готові відповісти на питання, що цікавлять і допоможуть вибрати потрібну модель будівельного пилососа.

Питання, що часто виникають про будівельні пилососи:

 • ❓ Яка вартість товарів з розділу Будівельні пилососи?
 • Ціна на Будівельні пилососи від 1 842 до 53 050 грн.
 • ❓ Які популярні бренди в розділі Будівельні пилососи?
 • Будівельні пилососи AEG

  Будівельні пилососи BauMaster

  Будівельні пилососи BOSCH

  Будівельні пилососи Crown

  Будівельні пилососи DeWALT