В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Круги для точильних станків

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Круги для точильних верстатів (абразивний диск, точильний диск, заточувальний диск, шліфувальний диск) — це витратний матеріал для загострювального інструменту і шліфувальних верстатів. Диски застосовуються для обробки, заточування або шліфування деталей з різних матеріалів. Вони мають велику кількість фізичних характеристик і геометричних параметрів. Для заточувальних верстатів, зазвичай, використовуються циліндричні диски однієї форми. Виняток можуть становити алмазні і ельборові диски, які використовуються для фінішної обробки і для роботи з особливо міцними матеріалами.

Диски для точильних станків.jpg

Які існують основні характеристики дисків для точильних верстатів

 1. Основною характеристикою дисків для точильних верстатів є геометричні розміри. Черговість зазначених цифр наступна: зовнішній діаметр Х товщина (висота) Х внутрішній (посадковий) діаметр. У технічних характеристиках диска / верстата завжди вказується цей параметр. Наприклад, напис 150х16х12,7 вказує, що абразивний круг має такі розміри - зовнішній діаметр 150 мм, товщина 16 мм, внутрішній розмір отвору 12,7 мм.
 2. Форми абразивного диска бувають різноманітні. Пов'язано це зі сферою їх застосування. Форми, які відрізняються від звичайного кола, зазвичай використовуються, професійно, в шліфувальних верстатах. Немає необхідності звертати увагу на різноманітність будови дисків, якщо мова йде про використання звичайного заточного верстата. Винятком з цього правила може бути алмазний і ельборовий диски. Пов'язано це з технологією їх виготовлення. Алмазна і ельборова крихта наварюється на металеву основу. Звичайні абразиви разом з в'яжучою речовиною формують сам диск.
 3. Тип абразиву і середній діаметр абразивного зерна підбирається в залежності від виду робіт, які потрібно виконати. Абразиви бувають наступними: електрокорунд, карбід кремнію, алмаз і ельбор. Електрокорунд позначається двозначним числом з Літерою "А" (діапазони: звичайний 12А-16А, білий 22А-25А, хромовий 32А-34А, титанистий 37А, цирконієвий 38А). Чим більше число тим вище якість і менший розмір абразивних зерен. Карбід кремнію аналогічно позначається двозначним числом з літерою "С" (чорний 52С-55С, зелений 62С-64С). Чим більше число тим менше зерно. У алмазних і ельборових дисків відсутня дана характеристика. У точильних верстатах частіше використовуються електрокорунд і карбід кремнію. Алмаз і ельбор застосовуються для більш тонких (шліфування, доведення) робіт і при обробці матеріалів з підвищеною міцністю. Від діаметра абразивного зерна залежить швидкість обробки і якість (нерівність) обробленої поверхні. На початку заточування краще використовувати точильний круг з великим розміром зерна, при доведенні краще користуватися дрібнозернистим кругом. Це легко можна здійснити через наявність двох точильних дисків у верстаті.
 4. Середній розмір зерна абразиву позначається буквою F з числом (діапазон чисел 4-2000). Чим більше число тим менше середній розмір зерна.
 5. Тип в'яжучої речовини визначає робочі особливості і зносостійкість абразивного диска. Керамічна зв'язка є найпоширенішою і більш зносостійкою. Позначається буквою "V". Зчеплюючі матеріали на основі спеціальних смол (бакелітова) і каучуку (вулканітова) застосовуються при особливих вимогах до обробки деталей. У них підвищена еластичність, але знижена зносостійкість. Бакелітова зв'язка позначається наступним чином: бакелитовая - В, бакелітова з зміцнюючими елементами - BF, бакелітова з графітовим наповнювачем - В4. Вулканітова зв'язка позначена буквою R.
 6. Є ще декілька характеристик. Однак вони більше становлять інтерес для виробників дисків і досвідчених спеціалістів.

На що звернути увагу перш ніж купити абразивний круг для загострювальної верстата

 1. Геометричний розмір. Диск для точильного верстата повинен відповідати розмірам, зазначеним у паспорті інструменту. Це основна характеристика при виборі точильного диска.
 2. Швидкість обертів, на які розрахований круг, не повинна бути менше максимальної швидкості, що забезпечується точильним верстатом.
 3. Вид абразиву. Залежить від робіт, що заплановані. Електрокорунд (5 типів) і карбід кремнію (2 типу) відрізняються в деяких деталях. Однак ці відмінності висвітлюють себе при специфічних умовах обробки. Алмаз і ельбор використовуються для точного доведення і обробки дуже міцних металів і сплавів.
 4. Розмір зерна абразиву вибирається для виконання певних етапів заточки. Велике зерно використовується для початкової (грубої) обробки деталі. Дрібнозернистий круг потрібен для більш точного заточування або для шліфування поверхні. На верстаті краще одночасно встановлювати диски з різною зернистістю (крупнозернистий і дрібнозернистий)
 5. Тип в’яжучого складу розглядається, якщо існують специфічні вимоги до умов обробки. У переважній кількості випадків використовується керамічна зв'язка.

Диск для точильного станка.jpg

Купити диски потрібного розміру і складу для точильних верстатів в інтернет-магазині Побудуй

Замовляйте диски для точильних верстатів в інтернет-магазині Побудуй. Інтернет-магазин Побудуй - це великий вибір, доступні ціни та кваліфікована консультація. Ми порадимо, які диски підійдуть для вашого точильного верстата. Телефонуйте, пишіть в on-line чаті. Завжди раді відповісти на будь-які питання.


Питання, що часто виникають про круги для точильних станків:

 • ❓ Яка вартість товарів з розділу Круги для точильних станків?
 • Ціна на Круги для точильних станків від 61 до 370 грн.
 • ❓ Які популярні бренди в розділі Круги для точильних станків?
 • Круги для точильних станків Vorel