В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0
Фільтр:
Ціна
Від
До
3163
6462

Навісне обладнання для мотоблоків і культиваторів

Навісне обладнання для мотоблоків —  це сінокосарки, картоплекопачі, плуги, культиватори, диски для обробки грунту і причепи. Все те що робить мотоблок корисним і універсальним помічником. На полях і городах можна зустріти різні конструкції від саморобок до європейських культиваторів і сівалок для мотоблоків. Розберемося які вони бувають і що потрібно знати, щоб вибрати і купити навісне на мотоблок, яке буде працювати, а не піде відразу в майстерню на доопрацювання або на металобрухт. 

Яке навісне обладнання для мотоблоків можна купити в магазині Побудуй

Більшість видів навісного на мотоблок універсальне і підходить до більшості моделей мотоблоків. Благо конструкція у них дуже близька, розміри рам, розташування зачепів і валів відбору потужності подібна. Але є і чисто фірмові лінійки навісного обладнання, яке підходить тільки для техніки певних брендів. У нас можна купити навісне обладнання і змінні насадки і для культиваторів. Мотокультиватори - це легший різновид техніки для розпушування і обробки грунту. Відрізняються меншою потужністю і меншими можливостями. Наприклад, причіп і плуг - це недоступне навісне обладнання для культиватора.

Ось основні групи навісного обладнання для мотоблоків, які можна купити в нашому магазині.

 1. Причепи для мотоблоків. Перетворюють його в повноцінний транспотрний засіб, можна возити сіно, урожай картоплі, дрова, гарбузи і навіть їздити в ліс за грибами в сезон. Врахуйте, що абсолютна більшість навісних причепів продаються без коліс. Це зроблено спеціально оскільки без них ціна виходить набагато нижче, а колеса можна поставити від старих автомобілів марки ВАЗ яких досить на розборках і автомобільних звалищах

 2. Прицепи для мотоблоків.jpg

 3. Косарки для мотоблоків - як дискові, так і сегментні. Прекрасний варіант для косіння сіна і просто видалення чагарників на великій і рівній ділянці. Навісні косарки сегментного типу дозволяють косити навіть злакові культури типу ячменю і пшениці і складати покіс в валки.

 4. Косилки для мотоблоків.jpg

 5. Навісні культиватори для мотоблоків —  тут панує найбільше розмаїття. Від класичних з маленькими лемешами схожими на плуг до штирькових і дискових, які вже можна віднести до наступного класу навісного обладнання.

 6. Борони для мотоблоків. Боронування —  це вирівнювання поверхні і дроблення грудок землі. Класична борона - це рама зі сталевими штирями, але існують і дискові борони, якими можна підгортати посіви і безліч варіацій на тему як  можна вирівняти і обробити грунт.

 7. Навісні плуги для мотоблоків - це однокорпусний класичний плуг. Потужний мотоблок з плугом може повноцінно зорати навіть цілину. Але зазвичай такими плугами орють відносно рихлу землю, яку постійно обробляють.

 8. Сівалки для мотоблоків як для зернових, так і для бобових. Також сюди можна віднести часникосаджалки.

 9. Сівалки для мотоблоків.jpg

 10. Картоплекопалки і картоплесаджалки — це один найпопулярніших видів навісу для мотоблоків

 11. Картоплекопалки и картоплесаджалки.jpg

 12. Обприскувачі — поки це наймолодший вид навісного обладнання, але все більше людей перетворюють свої ділянки в дрібний бізнес, а значить врожай і якість плодів повинно бути на вищому рівні.

 13. Снігоприбирачі і подрібнювачі гілок - все ще рідкість, але все частіше фермери і приватні домовласники хочуть купити саме цей вид навісного обладнання.

 14. Подрібнювачі гілок.jpg

Чому вигідно купити навісне обладнання для мотоблоків в магазині Побудуй

По-перше, у нас тільки перевірений товар безпосередньо від виробників навісного обладнання для мотоблоків. Яке продається не перший рік, а значить є гарантія що вона виготовлена ??з хорошої сталі, всі зварні шви міцні, а кріплення надійне.

По-друге, у нас можна купити і інше обладнання, і матеріали для сільського господарства:

 • агротканина і агроволокно;

 • шланги для поливу, дощовики і зрошувачі;

 • стрічки, фільтри, трубки і капельники для систем крапельного поливу;

 • бензопили, а також електропили: ланцюгові і дискові;

 • мотокоси і газонокосарки.


Все це можна замовити і отримати з доставкою на найближче відділення перевізника або замовити доставку прямо до себе додому.

Якщо виникли питання по комплектації і додатковим властивостями навісного обладнання для мотоблоків телефонуйте за номером (0800) 50-54-52.Питання, що часто виникають про навісне обладнання для мотоблоків і культиваторів:

 • ❓ Яка вартість товарів з розділу Навісне обладнання для мотоблоків і культиваторів?
 • Ціна на Навісне обладнання для мотоблоків і культиваторів від 3 163 до 6 462 грн.
 • ❓ Які популярні бренди в розділі Навісне обладнання для мотоблоків і культиваторів?
 • Навісне обладнання для мотоблоків і культиваторів FORTE

  Навісне обладнання для мотоблоків і культиваторів Vulkan