В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Лещата, струбцини

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні
Для забезпечення надійної фіксації різних деталей в процесі виконання будівництва, виготовлення обладнання або виконання ремонтних робіт необхідні спеціальні фіксатори. У таких випадках в якості основних інструментів можуть використовуватися лещата і струбцини.

Дані інструменти досить схожі за своїм принципом дії, але застосовуються для вирішення різних завдань. Лещата необхідні для щільної фіксації предмета або деталі в нерухомому стані. Для комфортної роботи інструмент досить міцно прикрутити до стільниці. Найчастіше він застосовується в деревообробному, меблевому або слюсарному виробництві.

Струбцини схожі за принципом роботи з лещатами, але відрізняються більшою універсальністю та застосовуванню в різних сферах. Даний інструмент часто стає популярним при виробництві віконних систем, проведенні сантехнічних і монтажних робіт.

Різновиди струбцин

Найчастіше асортимент включає в себе теслярні лещата двох видів - переносні або стаціонарні. Переносні лещата мають максимальне розкриття до 7.5 см. При цьому стаціонарні лещата можуть похвалитися аналогічним параметром від 10-ти до 20-ти сантиметрів. Перед тим як купити, зверніть увагу на загальну вагу виробу, довжину робочої частини та силу стиснення.

В електронному каталозі представлені різноманітні струбцини, які відрізняються по ширині, конфігурації фіксуючих площин, зовнішнім виглядом. Поточний асортимент струбцин можна розділити на такі види:

 • автоматичні;
 • кутові;
 • пружинні;
 • F і G-образні.
Переважна більшість струбцин мають робочий об'єм в діапазоні від 5 до 15 см. Подібні інструменти можуть стати надійним і потужним помічником при виконанні різних теслярних робіт.

Купити струбцини

При склеюванні матеріалів або виконанні слюсарних робіт застосовуються ручні та настільні затискачі. Настільні лещата відрізняються збільшеною площиною захоплення деталі і особливо зручні тим, що прикріплені до поверхні. Завдяки цьому можна обома руками виконувати роботи по деформації деталей та їх шліфуванню. Ручні затискачі у вигляді струбцини мають прекрасну мобільність і компактні розміри. За допомогою струбцин легко закріпити вироби в стійкому положенні або прихопити якусь деталь при склеюванні.

При цьому всі пристикувальні інструменти об'єднує гвинтовий механізм, який дозволяє наближати і віддаляти рухому частину до нерухомої. Як матеріал корпусу активно використовується сталь, алюміній, чавун. В електронному каталозі інтернет-магазину «Побудуй» можна знайти й купити струбцини за вигідними цінами.

Питання, що часто виникають про лещата, струбцини:

 • ❓ Яка вартість товарів з розділу Лещата, струбцини?
 • Ціна на Лещата, струбцини від 22 до 15 494 грн.
 • ❓ Які популярні бренди в розділі Лещата, струбцини?
 • Лещата, струбцини Black Decker

  Лещата, струбцини FORTE

  Лещата, струбцини Grad

  Лещата, струбцини INGCO

  Лещата, струбцини Intertool