В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Бетономішалки (бетонозмішувачі)

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Бетонозмішувач – це будівельна техніка для приготування якісних будівельних сумішей шляхом механічного перемішування складових частин. Зокрема, при використанні цементу, піску, води і інших складових виготовляється будівельний розчин або бетон. Купити бетонозмішувач наважуються не тільки професійні будівельники, він може бути необхідним і в приватному господарстві.

Бетонозмішувач в роботі.jpg

Ціна бетонозмішувачів залежить від типу і конструкції. Які ж вони бувають?

Перш ніж купити бетонозмішувач, розбиремося з конструкцією. Вона не відрізняється великою складністю:

 • рама (станина);
 • барабан (чаша);
 • електромотор;
 • система перетворення обертального руху електродвигуна в рух механізму перемішування (система приводу).

Рама

Забезпечує стійкість обладнання при будь-якому режимі роботи. Під режимами роботи мається на увазі:

 1. Завантаження компонентів суміші.
 2. Приготування розчину.
 3. Вивантаження розчину.

Особливих вимог для рами немає. Головне, щоб вона була зручною у використанні, міцної і забезпечувала стійкість бетонозмішувача.

Рама бетонозмішувача.jpg

Барабан (або чаша)

Основний елемент інструменту, характеризується об’ємом. Потрібно розуміти, що об’єм барабана більший ніж максимальний об’єм розчину, який можна приготувати. Зазвичай, при роботі бетонозмішувача, корисний об'єм (максимально можливий об’єм) готової суміші не перевищує 70-75% від об’єму чаші.

Барабан (чаша) бетонозмішувача.jpg

Електромотор

Забезпечує перетворення електричної енергії в механічну енергію для механізму перемішування. Величина його електричної потужності підбирається виробником бетонозмішувача відповідно до об’єму барабана (корисного об'єму). Чим більший об’єм розчину готується за один раз, тим вища потужність електродвигуна для обраної конструкції механізму.

Електромотор бетонозмішувача.jpg

Система приводу

Багато в чому залежить від типу роботи бетонозмішувача. За типом роботи (за механізмом перемішування) бетонозмішувачі діляться на дві категорії:

 1. Гравітаційні.
 2. Примусової дії.

Бетонозмішувач гравітаційного типу

Забезпечує обертання барабана навколо осі, розташованої під кутом до вертикалі. Обертання чаші забезпечує підйом вмісту і його "обвал" вниз під дією сили гравітації, для перемішування. Щоб уникнути прослизання розчину (або його складових) по стінці барабана, всередині чаші встановлюються спеціальні ребра. Для забезпечення обертання барабана може бути використані дві системи приводу:

 1. Вінцевий привід являє собою зубчастий вінець, який кріпиться по всьому колу барабана. На вінець впливає зубчаста передача електромотора, що забезпечує обертання чаші.

 2. Редуктор дозволяє впливати на вал, встановлений на барабані, забезпечуючи його обертання.

У кожної з цих систем приводу є свої переваги і недоліки.

Вінцева система більш проста, ціна бетонозмішувача вінцевого типу нижча. Однак вона швидше ламається через відкрите з'єднання вінця і зубчастої передачі. Ремонт (заміна) вінця досить простий (якщо це передбачено конструкцією) і ціна доступна.

Редуктор надійніший в роботі і закритий від зовнішнього впливу. Але при його поломці, найчастіше, ремонт полягає в заміні редуктора, що є дорогим процесом.

Бетонозмішувачі примусової дії

У бетономішалках примусової дії перемішування компонентів розчину здійснюється спеціальними лопатями, розташованими всередині нерухомого барабана. У таких бетономішалках використовується тільки редукторна передача. Ціна бетонозмішувачів такого типу більш висока. Також вони більш складні в обслуговуванні.Однако, бетонозмішувачі примусової дії виробляють розчин кращої якості.

Як правильно вибрати і купити бетонозмішувач

Що враховувати перш ніж купити бетонозмішувач? Перший і основний критерій вибору, звичайно виробник (бренд). Надійний і перевірений виробник це не тільки перевірена якість, а й наявність гарантії і сервісних центрів в Києві і інших містах України. Серед інших критеріїв вибору звертайте увагу на такі:

 1. Рама повинна бути надійною і зручною, як для транспортування, так і для переміщення бетонозмішувача на будівельному майданчику.

 2. Об’єм барабана характеризує кількість розчину, який виготовляється за один раз. Перед тим, як купити бетонозмішувач, потрібно визначитися з обсягом робіт, необхідним об’ємом розчину, швидкістю його використання і критичністю часу "простою" при приготуванні чергової порції суміші.

 3. Потужність двигуна не є критичною величиною. Зазвичай виробник механізму конструює збалансований пристрій. Однак, чим вище електрична потужність двигуна, тим нижче навантаження на сам двигун і, можливо, вище швидкість приготування розчину.

 4. Важливо звернути увагу на тип електроживлення двигуна. Трифазний двигун потужніший і вимагає підведення до робочого місця трифазного електропостачання - 380В. Забезпечити однофазне електроживлення (220В) простіше, але потужність двигуна буде нижче.

 5. Потрібно визначитися з вибором між асинхронним і щітковим двигуном. Якщо буде використовуватися щітковий двигун, варто купити додатковий набір щіток.

 6. Вибір "купити бетономішалку гравітаційної і примусової системи перемішування" зводиться до вибору:

  • між ціною бетонозмішувача та якістю суміші, що готується (якісна суміш і більш якісна суміш);

  • складністю обслуговування і можливого ремонту. Бетонозмішувач примусової дії складніше і дорожче в обслуговуванні (ремонті).

 7. Використання вінцевої або редукторною системи приводу для бетонозмішувачів гравітаційної дії залежить від вподобань. При виборі вінцевої системи переконайтеся, що зміна зубчастого вінця можлива. Одночасно купівля бетонозмішувача і запасного вінця допоможе заощадить надалі час і кошти.

Купити бетономішалку в інтернет-магазині Побудуй просто. Інтернет-магазин Побудуй – це великий вибір, доступні ціни та кваліфікована консультація. Ми порадимо, який бетонозмішувач підійде Вам для виконання запланованих робіт. Телефонуйте, пишіть в on-line чаті. Завжди раді відповісти на будь-які питання.

Питання, що часто виникають про бетономішалки (бетонозмішувачі):

 • ❓ Яка вартість товарів з розділу Бетономішалки (бетонозмішувачі)?
 • Ціна на Бетономішалки (бетонозмішувачі) від 2 490 до 159 500 грн.
 • ❓ Які популярні бренди в розділі Бетономішалки (бетонозмішувачі)?
 • Бетономішалки (бетонозмішувачі) FORTE

  Бетономішалки (бетонозмішувачі) WERK

  Бетономішалки (бетонозмішувачі) Кентавр

  Бетономішалки (бетонозмішувачі) Vulkan

  Бетономішалки (бетонозмішувачі) Vitals