В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Дренажний насос

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Завдання дренажного насоса прибрати воду звідти, де вона не потрібна, і як можна швидше. Це усунення наслідків повеней, підтоплення підвалів талими або ґрунтовими водами. Також купити або позичити дренажник потрібно, якщо треба осушити штучну водойму, басейн т.д. Рідше дренажні насоси використовують для поливу саду і городу прямо з природної водойми. При нестандартних способах застосування враховуйте, що конструкція дренажного насоса передбачає перекачування великого обсягу води, але з невисоким напором. Якщо потрібно створити високий тиск щоб доставити воду на 200-300 метрів від точки водозабору, краще використовувати спеціалізовані занурювані або поверхневі моделі, наприклад вібраційні насоси.

Дренажний насос — критерії при виборі

Дренажні насоси, на відміну від основної маси побутової техніки, відрізняються великою механічною міцністю, надійністю і невибагливістю. Адже часто навіть побутові моделі використовують як аварійно-рятувальні. Тому при виборі дренажного насоса в магазинах Києва та інших міст України звертайте увагу на:

 1. Матеріал корпусу.
  • Нержавіюча сталь. Якщо насос буде використовуватися регулярно, то краще купити модель з корпусом з нержавіючої сталі. Вони відрізняються максимальною довговічністю і стійкістю до механічних і хімічних впливів.
  • Спеціальний пластик. Також все більшого поширення набувають корпуси з удароміцних полімерів. Крім привабливої ​​ціни пластик легкий хімічно стійкий, в цілому насос виробляє мінімум шуму. Пластик незамінний для переносних моделей.
  • Чавун. Класичний матеріал для литих корпусів. Вибирайте обладнання з чавунними корпусами, якщо місце установки насоса буде стаціонарним.
 2. Ступінь забрудненості води. Більшість побутових насосів призначені для відкачування слабозабрудненої або середньозабрудненої води:
  • якщо кількість твердих включень не перевищує 5% від загальної маси рідини, а розмір твердих включень не перевищує 5мм, то вода вважається слабозабрудненою;
  • якщо кількість твердих включень не перевищує 10%, а розмір часток до 35 мм, то така рідина вважається середньозабрудненою.

  Перед тим як купити насос, обов'язково визначитеся для чого саме він вам потрібен. Оскільки для рідин з великою кількістю твердих, мулистих або піщаних домішок застосовуються фекальні насоси або спеціальне обладнання (мулососи).

 3. Температура рідини. Більшість дренажних насосів розраховані на температуру води до 35 ° С. Якщо насос буде використовуватися для усунення наслідків аварій в системах опалення та гарячого водопостачання, то потрібно замовляти спеціальні виконання для гарячої води.

Дренажні насоси — особливості застосування

Для чого потрібен дренажний насос - це головне питання, на яке потрібно відповісти, перш ніж його купити. А саме:

 • який обсяг рідини він повинен перекачувати - визначити продуктивність (л/хв, м3/год);
 • з якої глибини і на яку відстань потрібно подавати рідину - визначити напір (найчастіше вимірюється в метрах водяного стовпа);
 • характер рідини і ступінь забруднення води (тала, дощова, річкова тощо).

Відповідь на ці питання дасть розуміння якої потужності потрібен насос, з якого матеріалу, чи потрібен додатковий щит керування або досить буде вбудованого поплавкового вимикача.

Після цього стане зрозумілий ціновий діапазон в залежності від якості матеріалів, характеристик і популярності бренду.

Чому вигідно купити дренажний насос в інтернеті

По-перше, вигідна ціна. Адже в інтернет-магазинах немає витрат на утримання торгового залу, продавців і т.д., і ті ж товари в інтернеті коштують значно дешевше.

По-друге, опис і характеристики насосів доступні 24 години на добу з будь-якого пристрою підключеного до інтернету.

По-третє, крім вигідної ціни, ви заощадите час. Адже служба доставки може привезти ваше замовлення прямо до вас додому.

Якщо у вас з'явилися додаткові питання по характеристикам насосів представлених в магазині «Побудуй», телефонуйте. Наші консультанти допоможуть визначитися з вибором і відразу приймуть замовлення.

Питання, що часто виникають про дренажний насос:

 • ❓ Яка вартість товарів з розділу Дренажний насос?
 • Ціна на Дренажний насос від 877 до 22 092 грн.
 • ❓ Які популярні бренди в розділі Дренажний насос?
 • Дренажний насос AL-KO

  Дренажний насос Aquatica

  Дренажний насос DAB

  Дренажний насос Einhell

  Дренажний насос FLO