В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Хрестики, клинки для плитки

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Щоб укласти кахельну плитку рівно і не тільки з рівними швами, а й в одній площині (іноді одна виявляється трохи вище іншої), потрібні спеціальні хрестики і клини, вони ж системи вирівнювання для плитки.

У цьому розділі ви зможете знайти базові розміри і різновиди, а якщо чогось не знайдете, телефонуйте, можемо підібрати отпимальний варіант, навіть якщо його немає зараз на складі.

Хрестики.jpg

Які хрестики для плитки можна купити в інтернет-магазині Побудуй

Тут можна вибрати і купити пластикові хрестики для плитки – тільки з ними можна отримати ідеально рівні, а головне однакові шви. Звичайно досвідчений плиточник може обійтися без них, але, коли мова йде про великі площі хрестики для плитки незамінні. Особливо якщо врахувати копійчану ціну хрестиків.

Хрестики з перемичками крім регулювання зазору між плитками можуть регулювати і висоту укладання. Точніше візуально показувати якщо є нерівності. Але в 90% випадків замовляють звичайні пластикові хрестики, які можуть допомогти тільки з шириною шва.

Отже, різновиди та розміри хрестиків для плитки:

 1. Стандартні хрестоподібні без перемичок і виступів.

 2. Т-подібні, хрестики, для укладання біля стін і т.д.

 3. Пустотілі хрестики (хрестові і т-подібні), вони не видавлюють клей з шва і легше вдавлюються. Але не підходять для укладання на стінах особливо важких плит. Важке облицювання деформує тіло хрестика і шов вийде нерівний.

Критерії якості — це чітка геометрія, міцність і мінімальна кількість напливів. Іноді в центрі хрестика є розширення від лиття, яке не дасть сформувати чіткий шов на перетині.

Не рекомендуємо купувати найдешевші китайські хрестики для плитки, мало того, що вони не завжди відповідають заявленим розмірами, так і кількість в пачці може бути не заявлені 200 шт, а 180, 150 або навіть 125 штук.

Що стосується розмірів, то випускаються вони для калібрування швів від 1,5 до 10 мм. Шви на стінах завжди вужчі ніж у підлогових покриттів. Тому для стін у ванній краще купити хрестики для плитки під шов 1,5-2 мм, тоді як на підлогу від 2 до 4 мм. Для облицювання фасадів, сходів та вхідних груп потрібні хрестики під ширину шва 3-5 мм, іноді більше, якщо мова йде про декоративну плитку, що імітує цегляну або кам'яну кладку.

Клини для плитки різновиди та властивості

Система вирівнювання плитки або як її ще іноді називають – 3Д хрестики для плитки. Складається з кліпси яка закладається під пташку і визирає з шва і клина, див. фото вгорі. Тільки ця система дає можливість отримати по-справжньому рівну підлогу з плитки або керамограніту товщиною від 3 до 20 мм.

Головна мета навіщо потрібно купити клини для плитки – це не дати покриттю дефорусатися під час первинного висихання клею. На жаль, часто буває, що ідеально покладена за будівельним рівнем підлога до ранку являє собою сумне видовище з перекошених плит.

Клини системи вирівнювання не дадуть зрушаться плиткам одна відносно одної.

Це проста і надійна конструкція. Клинці для плитки легко видаляються (можна просто штовхати їх ногою) хвостик кліпси відірветься в глибині, а залишок разом з клином відлетить.

Ціна клинів для плитки значно вища ніж хрестиків, але для отримання ідеально рівної поверхні іншої альтернативи немає.

Чому вигідно купити хрестики для плитки і клини вирівнювання плитки в інтернет-магазині Побудуй

По-перше, ми великий інтернет-магазин, і у нас є безліч інших матеріалів для ремонту:

 • клейові суміші для керамограніту і керамічної плитки:

 • сухі суміші для штукатурки і шпаклівки;

 • затирочні суміші та гідроізоляція для ванних кімнат;

 • фарби та малярні приналежності;

 • утеплювач для фасадів і клей для нього;

 • інструмент для повного комплексу будівельних робіт.

По-друге, у нас є своя доставка по Києву і області. І відпрацьована система доставки Новою Поштою в регіони. Не у всіх є доступ до великих будівельних гіпермаркетів і хорошому вибору будматеріалів.

Якщо з'явилися питання щодо наявності, термінів доставки і можливих способів оплати, телефонуйте (0800) 50-54-52.

Питання, що часто виникають про хрестики, клинки для плитки:

 • ❓ Яка вартість товарів з розділу Хрестики, клинки для плитки?
 • Ціна на Хрестики, клинки для плитки від 6 до 1 910 грн.
 • ❓ Які популярні бренди в розділі Хрестики, клинки для плитки?
 • Хрестики, клинки для плитки Grad

  Хрестики, клинки для плитки Hardy

  Хрестики, клинки для плитки Intertool

  Хрестики, клинки для плитки Kaem

  Хрестики, клинки для плитки MasterTool