В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Дровоколи

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Дровокол – це гідравлічний або механічний з електроприводом механізм для розколювання великих круглих колод. Відмінна заміна сокири або колуна. А з урахуванням того, що зараз багато шкіл, лікарень, санаторіїв та інших установ перейшли на твердопаливні котли механічний дровокол просто необхідний, тому що вручну переколотив таку кількість дров не реально. Розберемося як вибрати і купити дровокол надійніше.

Дроворуб.jpg

Різновиди та рекомендації щодо вибору дровокола

Переважна більшість дровоколів, які можна купити в Україні з електроприводом. Існують моделі з бензиновим двигуном, але трапляються досить рідко, виправдовують себе тільки в разі віддаленості від цивілізації та електромережі.

Електроприводні моделі в свою чергу поділяються на:

 1. Механічні конусні дроворуби. Їх робоча частина являє собою сталевий конус з гвинтовою насічкою. Ще їх називають гвинтовими колунами. Крутний момент від двигуна передається на робочий конус через редуктор або ремінну передачу. Це потрібно щоб збільшити момент сили, при цьому знижується швидкість обертання, але в даному випадку це корисно. Справа в тому, що подача дерев'яних чурок тут ручна і, якби швидкість обертання була високою конус міг би вирвати колоду з рук зірвати кору відколоти тріски, які розліталися б і могли б травмувати оператора.

 2. До переваг конусних дровоколів можна віднести:

  • гранично простоту конструкцію – тому так багато саморобних пристроїв;

  • з їх допомогою можна розколоти навіть вузлуваті пні та інші складні обрізки стовбурів дерев, адже можна подавати заготовки як уздовж, так і впоперек.

  Але є і недоліки:

  • високий травматизм через ручний подачі

  • низька надійність і перевитрата електроенергії в порівнянні з гідравлічними дровоколами.

 3. Гідравлічні дровоколи бувають горизонтальні і вертикальні. Загальним в конструкції є те, що електродвигун приводить в рух насос гідравлічної системи. Також у всіх варіантів є рухливий обух і нерухоме лезо клин. Обух рухається вздовж напрямних він притискає колоду до леза і продовжує тиснути поки воно не розколеться. Гідравлічний колун набагато безпечніший і тихіший в порівнянні з механічним конусним. Тут немає обертових деталей, не відлітає кора і тріски, хід поршня, який управляє обухом плавний і рівномірний.

Для домашнього застосування вигідніше купити дровокол горизонтального виконання. Вони доступніший за ціною і простіший в експлуатації. Базові характеристики гідравлічного дровокола:

 • зусилля стиснення – для дому достатньо 5 тонн, а для заготівлі дров в промислових масштабах щонайменше 8-10 тонн;

 • довжина колоди – у побутових горизонтальних моделей це 600-700 мм;

 • діаметр колоди від 25 до 40 см для побутових моделей цілком нормально.

Практично всі гідравлічні дровоколи із зусиллям більше 5 тонн вже вертикальні і призначені для обслуговування котелень шкіл, лікарень, виробничих цехів і т.д.

Чому вигідно купити дровокол в магазині Побудуй

По-перше, у нас тільки офіційно ввезена продукція з офіційною гарантією та можливістю замовити запчастини. Адже такий інтенсивно працюючий механізм через пару років зажадає сервісу і можливо заміни деяких ущільнювачів. І якщо купити дровокол невідомого бренду, навіть за дуже привабливою ціною, то він буде одноразовим.

По-друге, крім дровоколіві подрібнювачів для гілок у нас є багато інших садових інструментів:

 • бензопили та електрорізи;

 • мотокоси і тримери;

 • мотоблоки та культиватори;

 • снігоприбирачі і садові пилососи.

Якщо замовити комплект садової техніки від одного бренду можна отримати знижку на доставку, або на ціну самих товарів. А якщо підібрати комплект акумуляторної техніки, то можна заощадити на акумуляторах і зарядному пристрої. У більшості брендів акумулятори взаємозамінні, і комплект з пари акумуляторів можна використовувати і з електропилкою, і з газонокосаркою.

Якщо з'явилися питання по наявності, термінів і умов доставки телефонуйте (0800) 50-54-52.

Питання, що часто виникають про дровоколи:

 • ❓ Яка вартість товарів з розділу Дровоколи?
 • Ціна на Дровоколи від 3 245 до 99 999 грн.
 • ❓ Які популярні бренди в розділі Дровоколи?
 • Дровоколи AL-KO

  Дровоколи Bass

  Дровоколи HECHT

  Дровоколи Iron Angel

  Дровоколи YATO