В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Агроволокно

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Агроволокно (спанбонд) – це тонкий, маловаговий і дихаючий, але одночасно матеріал з великою міцністю для укривання рослин. Викорстовуючи його, можна отримати гарний врожай на протязі всього сезону, не залежно від кліматичних умов. Придбати агроволокно можна у нас, ми пропонуємо оптимальні ціни та великий вибір. 

Агроволокно – властивості та переваги

Матеріал агроволокна є нетканим, володіє повітряною структурою та пористістю. Він допомагає пропускати повітря, світло і воду в кількості, що необхідна для правильного росту рослин, а також перешкоджає надмірному ультрафіолетовому опроміненню, дає гарантію тривалого строку користування матеріалом. 

Агроволокно створює унікальний мікроклімат, який сприяє розвитку рослин, що ростуть під ним. Воно може мати різні кольори, найпопулярнішими є чорний та білий. Біле застосовують для каркасного та безкаркасного покриття рослин від бур’янів, чорне (воно ж мультичарункове агроволокно) застосовують для перешкоджання проростанню бур’янів, мульчування ґрунту. 

Коли Ви вирішили придбати спанбонд, але маєте сумнів щодо безпечності, то знайте, що матеріал є екологічно чистим і безпечним. Його виготовляють з поліпропілену, а саме стабілізованого типу, який є нейтральною сполукою, що не вступає в реакції зі звичайними подразниками і не виділяє в навколишнє середовищезабруднюючих елементів. Також поліпропілен, на відміну від поліетиленового матеріалу, не руйнується під дією ультрафіолетових променів. 

Переваги спанбонду:

 • гарна аеро- та вологопроникності;
 • ґрунт не пересихає; 
 • врожай захищений від комах та птахів;
 • рослини захищені від несприятливих погодних умов (градових опадів, сильного вітру, різкого зниження температури);
 • формується оптимальний цикл зрошення; 
 • за сильної спеки, створюється затінок для рослин; можливість багаторазового використання;
 • недопущення охолодження ґрунту;
 • прогрів ґрунту в більш ранні строки;

Агроволокно активно використовується в овочівництві, оскільки показник сходу насіння, у порівнянні з не накритими посівами, зростає на 20%.

Купити агроволокно з необхідними характеристиками

Ми пропонуємо високоякісне біле агроволокно наступних видів: 

 1. Спанбонд з щільністю 17 г/м2 (або 19 г/м2) – полотно, що має білий колір, найлегший і найтонший тип. Обирати агроволокно такого типу в Укарїні варто для захисту молодих тендітних пагонів. Полотно не дозволяє травмуватися кореням, здатне витримати різкі температурні коливання від -2 градусів за шкалою Цельсія до перегрівів в денний час, формує найоптимальніший мікроклімат. Дає можливість збирати врожай на два тижні раніше встановлених термінів, збільшити збір овочів без застосування добрив. Показники міцності дозволяють використовувати агроволокно понад три сезони не втрачаючи робочі властивості. Накладається одразу на ґрунт, не потребує каркасів, але потребує фіксації для захисту від вітрів.
 2. Агроволокно з щільністю 23 г/м2 - це спанбонд білого кольору, що має однорідну структуру. Купувати подібне агрополотно в Києві варто у випадку якщо необхідно захистити рослини від заморозків середнього ступеню( в діапазоні до мінус 5 градусів за шкалою Цельсія), прямих сонячних променів, вітру. Допомагає прискорити дозрівання ягідних культур та овочів. Полотно може застосовуватися на відкритих городах і для посадки в теплицях. Є придатним для створення теплиць над окремо стоячими рослинами.
 3. Спанбонд з щільністю 30 г/м2 (або 50-60 г/м2) - можна використовувати для облаштування теплиць, конструкція яких передбачає дуги. Також застосовується для накриття культур висаджених у відкритий ґрунт. Здатен витримувати сильні заморозки (близько -6 градусів за шкалою Цельсія), зливові дощі, палюче сонце. Під час заморозків, особливо в осінні місяці, допомагає зберегти ґрунт теплим, не дозволяє промерзнути корінню рослин і насадженням. Можна використовувати агроволокно для ефективного захисту культур в районах, що вважаються несприятливими для рослинництва. Завдяки міцній структурі, витримує товсті шари снігу за сильних хуртовин. У весняні місяці дає можливість отримати прогрітий грунт на 10-14 днів раніше, ніж без використання агроволокна. Його також використовують взимку для укриття полів з озимими культурами (захист від морозів, особливо в малосніжні зими), укривання квітів та теплолюбивих дерев. 

Чорне агроволокно

Серед інших товарів ми пропонуємо спанбонд щільністю 50 і 60 г/м2. Це полотно з функцією мульчирування, що використовується в якості ґрунтового покриття. Він гарно пропускає повітря і воду з додаванням будь яких речовин, тому ґрунт не ущільнюється після поливу, і не вкривається пліснявою. Оскільки полотно ускладнює випаровування вологи, кількість поливів зменшується в 2-3 рази. Не дає розвиватися бур’янам, що дозволяє виключити використання гербіцидів і вирощувати екологічно чисті плоди. Завдяки цим властивостям, чорне агроволокно почали використовувати в вирощуванні полуниці. Більш щільне полотно з аналогічними властивостями – це ткане полотно агрополотно.

Як використовувати чорне агроволокно для вирощування полуниці

Це доволі просто. Для того, щоб посадити полуницю на чорне агроволокно необхідно:

 • Підготувати ділянку землі (скопати, очистити від бур’янів);
 • Постелити спанбонд на землю;
 • З країв ділянки зробити невеликі заглиблення, покласти в них краї волокна і присипати ґрунтом. Цей етап необхідний для захисту від вітру. Інший варіант – це використовувати спеціальні аксесуари для агроволокна кілочки або кліпси для фіксації.
 • В потрібних місцях необхідно зробити хрестоподібні, овальні чи прямокутні розрізи і висадити через них полуницю.

Це дозволить Вам позбутися від необхідності позбуватися від бур’янів ручним способом, прорідження полуниці (вона буде «випускати вуса» але пагони не будуть самостійно вкорінюватися, тому полуниця не буде згущатися). Також грунт не буде швидко пересихати, тріскатися, братися кіркою, а ягоди будуть чистими. Більш детально дізнатися про чорне агроволокно для полуниці Ви можете в статті «Як висаджувати полуницю на чорне агроволокно» або переглянувши відеоматеріал, знятий нашими працівниками. 

Ціна на агроволокно в інтернет-магазині «Побудуй»

У нас ви можете придбати агроволокно – ціна та якість Вас обов’язково порадують. Пропонуємо великий вибір якісної продукції від перевірених виробників, що мають всі необхідні сертифікати. З нами Ви забудете, що таке поганий врожай!


Питання, що часто виникають про агроволокно:

 • ❓Якою стороною стелити агроволокно
 • Біле агроволокно і чорне агроволокно – двосторонній матеріал, відсутня лицьова або виворітна сторона. Чорно-біле агроволокно – чорний шар потрібно укласти на землю (виворіт), а біла сторона повинна бути повернута до рослини (лицьова сторона).
 • ❓Як стелити чорне агроволокно
 • Чорне агроволокно укладають максимально близько до землі. Для цього необхідно підготувати ділянку землі, очистити від бур'янів і вирівняти. По периметру агроволокно кріплять кілочками, кліпсами або присипають землею.
 • ❓Як вибрати щільність агроволокна
 • Біле агроволокно щільністю від 17 до 23 г/м2 можна укладати на рослини, без каркаса (опори). Біле агроволокно щільністю від 30 до 50 г/м2 в весняний період використовують для каркасного накриття рослин (теплиці, міні-парники). В зимовий період агроволокно щільність 30-50 г/м2 використовують для захисту рослин (укладають на озимі рослини) або загортають кущі/дерева.
 • ❓Який мороз витримує агроволокно
 • Стійкість агроволокна до температурних коливань залежить від щільності. При щільності 23 г/м2 рослини захищені від температурних коливання до мінус 5 С. Агроволокно щільністю 30-50 г / м2 захищає рослини від температури до мінус 7-10 С.
 • ❓Як склеїти агроволокно
 • Якщо потрібно з'єднати краї агроволокна або виправити пошкодження (дірки), агроволокно можна зшити або нашити латку (в якості латки використовуйте агроволокно). Шити потрібно в два заклада, інакше шов може розійтися. Використовуйте велику ширину строчки.
 • ❓ Які популярні бренди в розділі Агроволокно?
 • Агроволокно Plant-Protex

  Агроволокно Greentex

  Агроволокно Biotol

  Агроволокно Bradas

  Агроволокно DuPont