В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Паяльники

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Паяльник — це ручний електроінструмент, який використовується для з'єднання різних металевих виробів. З його допомогою можна самостійно проводити дрібний ремонт електротехніки та електроустаткування (замінити будь-яку деталь, перепаяти мікросхеми, з'єднати дроти і ін.). Електропаяльник надає можливість точної, швидкої та надійної пайки за допомогою м'яких припоїв, розігрітих до рідкого стану. Також інструмент можна використовувати в творчих цілях. Наприклад, з його допомогою можна випалювати по дереву або пластику.

Паяльники електричні.jpg

Як правильно вибрати електропаяльник?

Щоб правильно підібрати потрібний електропаяльник, потрібно виходити з того, для яких цілей він Вам потрібен. Сьогодні на ринку представлені три типи паяльників: резистивні, імпульсні і індукційні.

Резистивні (або стрижневі) паяльники є найбільш поширеним видом. Конструктивно він складається з ручки, з'єднаної з металевим кожухом, в якому розміщений нагрівальний елемент. Такі паяльники довго нагріваються і остигають, у них відсутня можливість регулювання температури. При цьому вони досить прості у використанні і довговічні, тому користуються попитом у споживачів. Явною їх перевагою є їх невелика ціна.

Імпульсний паяльник — інструмент у вигляді пістолета з двома електричними контактами на кінці. Він включається шляхом натискання кнопки, після чого контакти миттєво нагріваються.

Імпульсний паяльник.jpg

Як правило, більшість таких моделей мають LED підсвічування і різні режими роботи. Це дозволяє регулювати температуру нагрівального елементу. Зазвичай імпульсні паяльники мають три режими роботи:

 • звичайна пайка при температурі 250-300 градусів Цельсія;

 • різання плівки і пластика при температурі 70-200 градусів Цельсія;

 • випалювання по дереву і твердому пластику при температурі 350-500 градусів Цельсія.

Функціональні можливості імпульсних паяльників значно ширші, вони більш ергономічні і зручні у використанні. При цьому ціна такого інструменту трохи вище, ніж резистивних моделей.

Індукційні паяльники характеризуються тим, що жало електроінструменту розігрівається високочастотними струмами і воно служить нагрівальним елементом. Тому такі моделі не вимагають ніякого додаткового керамічного або ніхромового нагрівача. За рахунок цього їх конструкція досить компактна і легка.

Як правильно вибрати електропаяльник?

Паяльник електричний може використовуватися для різних цілей, тому перед його покупкою, треба визначитися з основними завданнями, які будуть виконуватися.

При виборі паяльника важливими характеристиками є потужність інструменту і температура нагріву.

Електропаяльники в залежності від потужності можна розділити на кілька груп:

 • Малопотужні (від 4 до 40 Вт). Дуже добре підходять для роботи з дрібними деталями, мікросхемами, різноманітними електронними компонентами.

 • Середньої потужності (від 60 до 100 Вт). Підійдуть для роботи з електропроводкою і великими елементами.

 • Високої потужності (100 Вт і більше). Призначені для пайки або лудіння великих і масивних елементів.

Для більшості побутових цілей достатньо буде електропаяльника середньої потужності.

Електричні паяльники, в основному, комплектуються керамічними нагрівачами. Вони вважаються найбільш досконалими і мають певні переваги: ​​швидке нагрівання (до 30 секунд), тривалий термін експлуатації, широкий діапазон регулювання температури і потужності.

Наявність і форма змінних жал електропаяльника також має важливе значення. Існують різні форми наконечників: у вигляді конуса, голки, викрутки, скошеної кромки та ін. Жала у вигляді викрутки є найбільш універсальними і придатними для більшості видів робіт.

Де купити електропаяльник?

Купити паяльник електричний Ви можете в нашому інтернет-магазині "Побудуй". У нас Ви знайдете широкий асортимент імпульсних і резистивних електропаяльників. Купити паяльник можна, оформивши замовлення на нашому сайті або зателефонувавши нам по телефону. Якщо Вам необхідна допомога у виборі електропаяльника, наші консультанти допоможуть Вам з вибором.

Питання, що часто виникають про паяльники:

 • ❓ Яка вартість товарів з розділу Паяльники?
 • Ціна на Паяльники від 58 до 2 613 грн.
 • ❓ Які популярні бренди в розділі Паяльники?
 • Паяльники Intertool

  Паяльники LUND

  Паяльники MasterTool

  Паяльники Neo

  Паяльники Sigma