В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Між доглянутими дачними ділянками, які приносять непогані врожаї (нехай то будуть квіти чи плодо-овочеві культури) та початком невеликого фермерського господарства доволі умовна межа. Тому серед інвентарю для саду і дачі можна зустріти потужні мотоблоки, міні трактори з культиваторами, бензопили професійного рівня та іншу серйозну садову техніку.

Садова техніка в роботі.jpg

Садова техніка - короткий огляд розділу

 1. Мотоблоки та культиватори - найпотужніша і важка сільськогосподарська садова техніка, яка є в продажу в інтернет-магазині “Побудуй”.

 2. Мотоблоки і культиватори.jpg

  Мотоблок універсальний представник садової техніки яким можна не тільки обробляти город або невелике поле (до 3-6 гектарів), але і в зчепленні з причепом використовувати для перевезення вантажів: картоплі, яблук, сіна, добрив, гарбуза. Управління мотоблоком просте, наявність водійського посвідчення не потрібно. За рахунок досить великої власної ваги 130-270 кг, з його допомогою можна обробляти город навіть зі злежавшимся і засохшим грунтом. Це прекрасний інструмент для великої присадибної ділянки. Витрата палива у всіх моделей не перевищує 1 літра на годину, а можливості майже на одному рівні з можливостями трактора, поступаючись тільки в швидкості і ширині смуги грунту, яку він може обробити за один прохід.

  Мотокультиватори - існують як у вигляді зовсім легких моделей «лопата з моторчиком» з електричним приводом для теплиць, квітників та овочевих грядок, так і досить серйозних самохідних представників техніки для саду, які відрізняються від мотоблоків тільки відсутністю транспортного режиму. Ціна при цьому істотно нижче.

 3. Мотокоси і тримери – садова техніка, що призначена не тільки для підтримки порядку в саду та догляду за галявинами, але і для заготовок сіна і зеленої маси. Мотокоси, які сьогодні можна купити, прекрасно збалансовані, економічні, дозволяють збільшити продуктивність праці в 2-3 рази в порівнянні зі звичайною косою.

 4. Мотокоси і тримери.jpg

 5. Бензопили - якщо вам дістався старий сад або ділянка частково заросла лісом, то без компактної бензопили як садової техніки не обійтися. Ціна на них цілком доступна, використовувати можна для заготівлі дров, розчищення ділянки від заростей акації та інших швидко зростаючих дерев, які плодів не дають, але можуть використовуватися в якості дров і будівельних матеріалів.

 6. Бензопили.jpg

 7. Насоси для води - автоматичний водопровід в будинку та розгалужена система поливу на грядці за допомогою компактних побутових насосів давно стала стандартом в сучасних дачних селищах і селах. Залежно від глибини грунтових вод на вашій ділянці може знадобитися свердловинний насос або насосна станція з самовсмоктувальним насосом. Також у продажу є поверхневі відцентрові насоси для систем поливу і зрошення, а також спеціальні моделі циркуляційних насосів для автономних систем опалення.

 8. Насоси для води.jpg

Чи вигідно купувати моторизовану садову техніку для дачної ділянки

Якщо садову або городню ділянку біля дачі, яку ви збираєтеся обробляти, більше 30 соток, є сенс однозначно купити культиватор або мотокосу. А якщо у вас є або будуть кури, кролики або корова, то моторизований садовий інвентар просто необхідний. Ця садова техніка потрібна для обробки городів, для того щоб накосити та привезти зеленої маси тваринам. А скільки потрібно води для поливу і щоб напоїти тварин, добре знають жителі сільських районів.

Якщо все намагатися робити вручну, то працювати доведеться з світанку до заходу практично без перерви. А якщо ви плануєте вирощувати сільгосппродукцію на продаж, то зробити вашу ділянку високорентабельною можна тільки за допомогою сучасної садової техніки з механізацією.

Купити техніку для саду в інтернеті

Щоб купити потрібну вам садову техніку можна скористатися онлайн формою замовлення або зателефонувати. Наші консультанти допоможуть підібрати потужність і тип обладнання, а також дадуть рекомендації по догляду та експлуатації.

Купівля в інтернеті вигідна та за доступною ціною, у порівнянні з ринками або майданчиками з продажу садової техніки та інвентарю, широким модельним рядом, швидкістю обробки замовлення.

Якщо виникли питання по наявності, характеристикам техніки для саду або насосного обладнання, телефонуйте. Допоможемо вибрати потрібну саме вам садову техніку.