В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Аксесуари для автоматичного поливу

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Аксесуари для автополиву - це набір допоміжних елементів, які допоможуть швидко і ефективно змонтувати систему поливу на Вашій ділянці. Також в процесі експлуатації автополиву може виникнути необхідність заміни окремих елементів. Причиною цього може бути погана якість води, перепади напруги в електромережі, механічне пошкодження елементів під час земляних робіт та інше. У разі поломки або необхідності модернізації існуючої системи автополиву виробниками розроблені аксесуари для автополиву. Вони не тільки допомагають відновити функціональність системи, але і поліпшити її ефективність.

Які існують аксесуари для автополиву і для чого вони потрібні

За допомогою аксесуарів для автополиву Ви можете розширити функціональні можливості Вашої системи автополиву без кардинальних змін в її структурі. До числа аксесуарів для автополиву відносяться:

 • фільтри;
 • монтажні коліна;
 • водорозбірні колонки;
 • клапанні бокси.

Фільтри для очищення води

В системі автополиву фільтри використовуються для очищення води від всіляких домішок і частинок. Вони забезпечують високу ступінь очищення води (до 130 мікрон). Це дозволяє запобігти засмічення форсунок і забезпечує більш високу якість поливу. У системах автополиву використовуються два види фільтрів: дискові і сітчасті.

 1. Дисковий складається з мембран з жолобками, через які проходить вода. Бруд осідає в жолобках, а очищена вода подається в систему. Фільтри треба регулярно промивати - періодичність очищення залежить від якості води, що подається. Для цього виймається картридж, видаляється бруд і очищений дисковий картридж вставляється на місце.
 2. У сітчастих - для очищення води використовується спеціальна сітка з мікроскопічними отворами. Отвори не пропускають механічні частинки і вони осідають в нижній частині фільтру. Тому час від часу необхідно проводити його чистку. Бувають також самопромивні моделі сітчастих фільтрів. Промивання в таких пристроях буде відбуватися автоматично. Для цього необхідно просто відкрити зливну пробку в нижній частині фільтру.

Фільтри мають певну пропускну здатність - від 3 до 50 метрів кубічних на годину. Тому вибір конкретної моделі необхідно проводити, виходячи з площі ділянки і тиску води в  системі. Збільшення пропускної здатності фільтру передбачає і збільшення розмірів самого пристрою.

Монтажні коліна

Монтажні коліна - це спеціальні аксесуари автополиву якими можна зєднувати між собою різні елементи системи. Монтажні коліна виробляються різними по довжині і діаметру. Як правило, довжина штанги становить 15 або 30 см. Це дозволяє легко і просто змонтувати систему автополиву будь-якої конфігурації. Конструкція монтажних колін має різьблення з двох сторін. Таким чином забезпечується установка елементів автополиву в один рівень з поверхнею газону.

Існують також з'єднувальні фітинги. Вони бувають трьох видів: затискні, з внутрішньою і зовнішньою різьбою. Тому їх вибір потрібно робити, виходячи з конструкції системи, що з'єднуються.

Розгалуження системи поливу здійснюється за допомогою спеціальних з'єднувальних аксесуарів - трійників. Сполучні трійники також бувають трьох видів: редукційний (всі три отвори затискні), з внутрішньою або зовнішньою різьбою відгалужувача.

З'єднання різних елементів проводиться за допомогою різних муфт і ніпелів. Врізка в монтажні коліна робиться з використанням спеціальних хомутів.

Використання штуцерних колін разом з гнучкими трубами дозволяє проводити встановлення зрошувачів в саме в тих місцях ділянки де потрібно, незважаючи на складність його ландшафту. Шарнірні з'єднання забезпечують з'єднання зрошувачів з трубою подачі води в будь-який необхідної площині.

Водорозбірні колонки

Важливими аксесуарами для автополиву є водозабірні колонки (гідранти). Їх установка забезпечує доступ до води на ділянці. Використовуються вони в основному для організації ручного поливу окремих зон або рослин. Гідрант - це відмінна альтернатива використанню довгих шлангів. Особливо ефективним буде установка кількох таких колонок на великих за площею ділянках. Монтується такий пристрій на рівні землі. Гідрант також можна використовувати як технологічний отвір при консервації системи поливу на зимовий період. У цьому випадку через гідрант подається стиснене повітря, який видавлює воду з усіх елементів поливу.

Доступ до води проводиться за допомогою спеціального ключа. Ключ швидкого доступу вставляється в верхню частину водозабірної колонки, з'єднується з нею спеціальною клямкою і відбувається подача води. Оскільки одномоментно будуть використовуватися не всі гідранти на ділянці, то для використання досить буде і одного ключа.

Клапанні бокси

Клапанні бокси (колодязі) використовуються для розміщення електромагнітних клапанів, різних вузлів управління, контролерів. Головне завдання боксу - це захист чутливих елементів автополиву від механічного впливу, а також від вологи, бруду, сонячних променів. Тому рекомендується використовувати бокси на ділянках з інтенсивним використанням. Бокси виготовляються з високоміцного пластику. Колодязі бувають двох видів: прямокутні або круглі. Вони встановлюються в грунті таким чином, щоб верхня частина боксу була на рівні із верхнім шаром грунту. Розмір боксу визначається кількістью клапанів, що будуть в нього встановлені. Найбільший колодязь здатний вмістити до 6 електромагнітних клапанів.

Де вигідніше купити аксесуари для поливу

Якщо Ви хочете купити аксесуари для автополиву для Вашого газону, то найкраще звернутися в наш інтернет-магазин "Побудуй". У нас Ви знайдете широкий асортимент дощовиків, форсунок, датчиків і контролерів поливу, а також різних аксесуарів для систем автополиву. Наші фахівці допоможуть Вам з вибором необхідного обладнання, виходячи з Ваших індивідуальних вимог і побажань. Для покупки аксесуарів автополиву Ви можете оформити замовлення на нашому сайті або зателефонувати нам по телефону.

Питання, що часто виникають про аксесуари для автоматичного поливу:

 • ❓ Яка вартість товарів з розділу Аксесуари для автоматичного поливу?
 • Ціна на Аксесуари для автоматичного поливу від 18 до 2 819 грн.
 • ❓ Які популярні бренди в розділі Аксесуари для автоматичного поливу?
 • Аксесуари для автоматичного поливу Bradas

  Аксесуари для автоматичного поливу Claber

  Аксесуари для автоматичного поливу Gardena

  Аксесуари для автоматичного поливу Presto-PS