В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Якщо з опалювальною технікою і класичними кондиціонерами, більшість домовласників вже добре знайомі, то обладнання для тонкого налаштування мікроклімату в приміщенні поки екзотична новинка. Хоча випускається таких приладів досить, це мобільні і стаціонарні очищувачі повітря, зволожувачі, осушувачі, іонізатори. Давайте розберемося, що з цього, в яких випадках застосовувати.

Навіщо потрібна техніка для мікроклімату

Погодьтеся, що самий бажаний стан для кожного з нас - це бадьорість, активність, ясна голова і гарний настрій. І просто шкода витрачати час життя, на: «ой щось мені нездужає», і якщо є можливість захистити свій імунітет і підвищити працездатність, то варто розібратися в цьому питанні досконально.

Оптимальним для самопочуття і стану здоров'я вважається мікроклімат з вологістю від 30 до 60%, при температурі 18-25 °С. Точно заміряти рівень вологості в квартирі можна за допомогою гігрометра, але суттєві відхилення відчуваються безпосередньо по самопочуттю - швидка стомлюваність, млявість, загострення хронічних захворювань, алергічні реакції.

Взимку, навіть якщо ви не користуєтеся електричними обігрівачами, повітря в квартирах пересушене. А це погано для слизових оболонок очей, носа, горла. Також може лущитися шкіра, пересихати губи. Косметичні засоби допоможуть зволожити обличчя і губи, але від зниження імунітету, слабкості і падіння загального тонусу не захистять.

Особливо чутливі до перепадів вологості діти. Тому якщо ви хочете забезпечити собі і своїм близьким здоров'я і працездатність, подбайте про систему підтримки оптимальної чистоти і вологості у вашому домі. Для цього створена мікрокліматична техніка.

Зволожувачі повітря

Зволожувачі повітря працюють за принципом розпилення мікроскопічних крапель води за допомогою ультразвуку. Деякі моделі оснащені вбудованим гігрометром і таймером для повністю автоматичної роботи, фільтрами для пом'якшення води. При виборі звертайте увагу на обсяг резервуара для води (від цього залежить, як часто воду потрібно доливати), ергономічність дизайну, чи зручно знімати бак і заливати воду, чи зручно організовано управління. Ну і зовнішній вигляд зволожувача теж повинен вписуватися в обстановку вашої квартири. Установки зволоження повітря працюють дуже тихо, з обслуговування потрібно тільки періодична чистка і заміна фільтруючого елемента (в середньому раз в 2 роки).

Очищувачі повітря

Більшість очищувачів повітря оснащені функцією зволожування. Простий домашній очищувач працює за принципом «мийки повітря», або гідрофільтраціі. Коли повітря очищається від частинок пилу і неприємних запахів, проходячи через повітряно- дисперсіону зону. Моделі більш високого рівня оснащені системою спеціалізованих фільтрів декількох рівнів: механічними (попереднього очищення); нано фільтром; фотокаталітичними фільтрами, плюс системою іонізації. Така установка повністю очищає повітря в квартирі від сторонніх запахів, алергенів, вірусів і хвороботворних мікроорганізмів, і робить повітря максимально наближеним до природного середовища курортних кліматичних зон. Ціна повноцінного очисника нижче корисного вкладу в здоров'я і самопочуття.

Портативний кліматичний комплекс

Це повноцінна кліматична установка здатна охолодити (в певних межах), підігріти, осушити, зволожити і очистити повітря. Працюють такі установки як в повністю автоматичному так і в ручному режимі з пульта дистанційного керування. Завдяки підлогового виконання на коліщатках, кліматичну станцію можна переміщати з кімнати в кімнату або перевезти на дачу, в заміський будинок і т.д. Мобільністю кімнатні кліматичні комплекси вигідно відрізняються від стаціонарних спліт кондиціонерів, що складаються з двох окремих блоків.

Осушувачі повітря

Підвищена вологість в приміщенні явище теж неприємне. В таких умовах прекрасно себе почуває цвіль і грибки на стінах і меблях. Швидше псуються продукти, дихати стає важче, падає фізична витривалість, підвищується ймовірність бронхолегеневих захворювань, загострень алергії або астми. Для усунення цієї проблеми в нашому інтернет-магазині продаються осушувачі повітря. Це окремий вид кліматичної техніки, принцип роботи заснований на ефекті конденсації вологи на поверхні теплообмінника і зборі конденсату в накопичувальну ємність. Сучасні моделі осушувачів працюють тихо і непомітно, у багатьох є звукова індикація заповнення резервуара. Також ви можете вибрати модель, яка підходить за кольором і дизайном для вашої кімнати.

Отримати консультацію або замовити товар по телефону ви можете з 9-00 до 19-00 в будні дні, а оформити замовлення online через сайт можна цілодобово. Наші фахівці зв'яжуться з вами для узгодження подробиць доставки та форми оплати.