В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Цукорниці

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Цукорниця - незамінний атрибут для будь-якої кухні. Без цього столового посуду буде складно обійтися під час вживання і готування солодких десертів. Даний елемент не є предметом буржуазної примхи або розкоші, виступаючи необхідним предметом для комплектації будь-якого сучасного або класичного кухонного простору.

Чому цукорниць так багато

Всесвітньо відомі східні правила оформлення «фен-шуй» свідчать: не так важливо, з якого матеріалу або якої форми сама цукорниця - головне, щоб вона мала щільну кришку. Азіатські мудреці були впевнені, що цукор не повинен відволожитися і тому завжди зберігали його в керамічних, срібних, скляних або порцелянових ємностях з кришкою яка щільно прилягає.

У свою чергу європейці більше схильні до віянь естетики, краси і практичності. Завдяки цьому, ми також намагаємося купити не лише гарний, а й функціональний посуд для зберігання цукру. Сипучі матеріали повинні бути надійним чином захищені від попадання запахів, сміття і вологи. Подібна конструкція відрізняється підвищеною простотою і зручністю у використанні.

Як купити цукорницю

В даному розділі нашого магазину можна швидко підібрати і купити цукорницю, яка вдалим чином впишеться в поточний інтер'єр кухні. Вашій увазі вироби, виконані в різних формах і кольорах. Крім того, ви завжди зможете вибрати посуд, виконаний з відповідних матеріалів:

  • пластик;
  • кераміка;
  • скло.

Якщо ви не впевнені у виборі різнокольорових моделей, найкраще зупинити свій вибір на класиці - білому кольорі, який завжди буде виглядати свіжо і виграшно. Всі представлені моделі мають щільно прилягаючу кришку, яка дозволяє зберігати цукор без ризику проникнення вологи або сторонніх речовин. Кожен виріб може стати приємним сімейним сюрпризом, що символізує «солодке життя».

Питання, що часто виникають про цукорниці:

  • ❓ Яка вартість товарів з розділу Цукорниці?
  • Ціна на Цукорниці від 55 до 748 грн.