В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Пила торцювальна

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Пила торцювальна – це мобільний станковий інструмент для поперечного розпилу заготовок під потрібним кутом. Різні моделі торцювальних пил дозволяють робити різ, змінюючи кут ріжучого диска в одній (горизонтальній) площині або в двох (горизонтальній і вертикальній) площинах. Пила торцювальна може використовуватися тільки після кріплення на нерухому підставку. Працювати з нею, як з ручним інструментом неприпустимо. Інші можливі назви для пили торцювальної – маятникова пила, торцювально-усовочна пила, комбінована пила. У просторіччі може зустрітися назву "торцівка". Купити торцювальну пилку вирішують, коли є необхідність обробки дерева і композитних матеріалів на його основі. При використанні спеціалізованих дисків вона може бути використана для різання тонкого металевого профілю і тонкостінних труб.

Торцювальна пила в роботі.jpg

Будова пили торцювальної

Пила торцювання дуже схожа на будь-який електроінструмент, який використовує пильні диски. Принциповою відмінністю є наявність і конструкція основи (станини) з поворотним столом. Основні елементи цієї моделі пилки перераховані нижче:

 1. Станина з поворотним столом. Невеликий переносний верстат, який необхідно жорстко закріпити на горизонтальній поверхні перед початком роботи. До станини кріпиться маятниковий механізм для ріжучої частини інструменту і поворотний стіл з системою кріплення заготовки. Поворотний стіл забезпечує зміна горизонтального кута різання. Маятниковий механізм може (якщо передбачено конструкцією) змінювати вертикальний кут підведення різального диска. На ринку є моделі торцювальних пил з  механізмом протягнення, що забезпечує можливість розрізання широких заготовок (зміщення ріжучої частини вздовж лінії різу).
 2. Електромотор. Силовий вузол пристрою, без якого інструмент не буде працювати. Встановлюється в корпус, на якому розміщують систему управління, кріплення до маятника (пристрій забезпечує подачу ріжучого диска в робочу зону) і кріплення для захисного кожуха з відведенням для під'єднання мішка або пилососа. Вал електродвигуна з'єднується з системою передачі обертання на диск (редуктором або ремінною передачею).
 3. Ріжучий диск. Змінна деталь пилки. Від його характеристик залежать якість і геометричні розміри різу. Тому у кожного фахівця є набір дисків з різними геометричними та фізичними характеристиками.
 4. Захисний кожух призначений для забезпечення безпеки роботи. При відсутності або пошкодженні кожуха працювати з інструментом заборонено. Кожух кріпиться до маятниковому механізму і закриває ріжучий вузол.
 5. У більшості моделей торцювальних пил є лазерний покажчик лінії різу і підсвічування робочого столу. Ця опція полегшує забезпечення точності виконання робіт.

Торцювальні пили.jpg

Як купити торцювальні пилку? На що звертаємо увагу при виборі:

 1. Ім'я виробника. Популярність на ринку електроінструменту є гарантією безаварійної і надійної роботи пилки. При виборі більш дешевих моделей, які не зарекомендували себе на ринку, обов'язково дізнайтеся думку професіоналів.
 2. Потужність пили торцювання. Від її величини залежить якість роботи з твердими породами деревини і композитними матеріалами. Загальна продуктивність інструменту безпосередньо залежить від цього параметра.
 3. Максимальний розмір ріжучого диска (діаметр) залежить від потужності. Проте, потрібно уточнювати цю характеристику. Від діаметра диска безпосередньо залежить глибина розрізу або максимальна товщина деталі, що розрізається.
 4. Частота обертання диска спрощує роботу з твердим матеріалом.
 5. Бажано купувати пилку з системою стабілізації обертів. Ця система забезпечує інструмент постійною швидкістю різання при зануренні диска в заготовку.
 6. Обов'язково має бути присутня система аварійної зупинки двигуна. Бажаною, також, є система запобігає можливість випадкового включення.
 7. Захист від перевантаження двигуна зможе збільшити ресурс інструменту. Ця опція важлива при використанні редуктора. При наявності пасової передачі подібний захист відсутній.
 8. Можливість зміни кута різу в двох площинах значно розширюють межі використання пристрою. Зміна кута маятника забезпечує зміну кута ріжучої частини у вертикальній площині.
 9. Поворотний стіл і механізм нахилу маятника (при наявності) повинен бути надійним і зручним для використання.
 10. Наявність механізму протягування може тільки вітатися. Це дозволить обробляти заготовки більшої ширини.
 11. Кріплення заготовки до столу повинно бути надійним
 12. Всі торцювальні пили комплектуються мішком для збору відходів (тирси, пилу). Наявність пилосмока набагато ефективніше впливає на безпеку дихальних шляхів (але не скасовує використання захисних масок та окулярів). При відсутності пилососа в комплектації інструменту бажано використовувати вже наявний або придбаний додатково пилосос.
 13. Лазерне підсвічування напрямки різу збільшить точність обробки.
 14. Підсвічування поворотного столу дозволяє виконувати роботи навіть при відсутності освітлення в приміщенні.

Купити будь-яку торцювальну пилку можна в інтернет-магазині Побудуй

Замовляйте торцювальні пили будь-яких виробників в інтернет-магазині. Побудуй. Інтернет-магазин Побудуй – це великий вибір, доступні ціни та кваліфікована консультація. Ми порадимо, яка торцювальна пила підійде Вам для виконання необхідних робіт. Телефонуйте, пишіть в on-line чаті. Завжди раді відповісти на будь-які питання.

Питання, що часто виникають про пила торцювальна:

 • ❓ Яка вартість товарів з розділу Пила торцювальна?
 • Ціна на Пила торцювальна від 2 658 до 79 599 грн.
 • ❓ Які популярні бренди в розділі Пила торцювальна?
 • Пила торцювальна AEG

  Пила торцювальна Black Decker

  Пила торцювальна BOSCH

  Пила торцювальна Crown

  Пила торцювальна DeWALT