В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Цей розділ для тих, кому до вподоби в житті створювати, а не тільки використовувати. Навіть якщо Ви вирощуєте вдома квіти або ж свіжі овочі на огороді – Вас сміливо можна назвати творцем. Адже ця хрустка соковита редиска, огірочки без гіркоти або ж гарні стиглі помідори – такі чудові завдяки саме Вашій турботі і праці. За допомогою товарів з розділу «Все для рослин» нашим завданням є надання всім початківцям та професіоналам консультації з підтримки здоров’я рослин, збільшення врожаю, захисту їх від посухи та приморозків.

Все для рослин – необхідні фактори для інтенсивного росту

Для інтенсивного росту і розвитку рослин потрібно декілька факторів:

  • комфортна температура повітря та ґрунту

  • достатня кількість світла

  • оптимальна кількість вологи, а також мінеральних та органічних речовин в ґрунті

І звісно Ваша любов та турбота. Бо тільки з ними можна отримати найкращий результат.

Короткий огляд розділу «Товари для рослин»

Умови, що сприяють швидкому росту і розвитку називають тепличними, тому саме тут можна придбати:

  1. Парники -  це легкі невисокі (від 0,8 до 1,2 м) спорудження, що утворюють ковпак з комфортним мікрокліматом для розсади. Вони потрібні тільки навесні, щоб захистити молоді паростки від нічних заморозків і пришвидшити ріст рослини. За таких умов ранні культури достигають на 7-10 днів раніше. Парники зберігають сонячне тепло під плівкою чи агроволокном. Додатковим джерелом тепла також слугує перегній, що розкладається. В парниках не використовується штучне опалення та світло. Для рами використовують металеві дуги, які встромляють в ґрунт. Часто ці дуги саморобні. Але вигідніше придбати готові –  їх ціна достатньо помірна, а стальний дріт захищений полімерною оболонкою, що подовжує строк використання до 10 років і навіть більше.

  2. Теплиці – повноцінні споруди для тривалого використання. Досить високі (2,5 м і більше), щоб спокійно ходити біля рослин. Мають двері або ж ворота. Для підпушування міжряддя в середині теплиці використовують легку техніку на кшталт культиватора з електроприводом. А для підтримки рослин, які плетуться споруджують каркаси зі шпалерної сітки.

Зазвичай каркас виготовлюють з алюмінієвого чи сталевого профілю, а прозорий дах і стіни – з ударостійкого полікарбонату. Спрощеним варіантом є заміна полікарбонату на спеціальну, стійку до ультрафіолету плівку. У великих теплицях часто використовують систему штучного опалення (газовий котел, піч на дровах, електрообігрівачі). В такому випадку вирощувати рослини в них можна цілий рік. Подовжують вегетативний період і за рахунок штучного освітлення (збільшують світловий день до 10-14 годин, навіть взимку).

Все необхідне для рослин можна створити і в невеликому приміщенні. В такому разі немає потреби у використанні котла чи обігрівача. Достатньо буде інфрачервоних ламп. Та все ж таки для більшості дачників та городників вистачить сонячного тепла і світла, щоб виростити гарний врожай. 

Ціни на готові теплиці достатньо високі, але за їх допомогою, навіть при мінімальних витратах, можна створити настільки комфортні умови для рослин, щоб отримати від цього навіть прибуток.