В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Форсунки для автоматичного поливу

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Форсунки для автоматичного поливу газону є основним робочим елементом системи автополиву. Від них залежить якість зрошення ділянки. Використовуються вони з системах поливу не тільки газонів, а й городів, садів, теплиць, оранжерей і навіть великих спортивних полів. Виготовляються вони з високоміцного пластика, що забезпечує їх довгий термін експлуатації.

Види форсунок для автополиву і їх функціональні особливості

Форсунки для автоматичного поливу діляться на дві групи:

 • для віялових зрошувачів (найекономічніший і поширений варіант);
 • для роторних зрошувачів (більш сучасні і універсальні моделі).

Існують моделі віялових зрошувачів з незамінними і знімними (змінними) форсунками. При виборі дощовиків з незнімною форсункою потрібно враховувати під час складання проекту системи поливу  особливості ділянки інакше система нормально працювати не буде.

Змінні форсунки для віялових дощовиків діляться на наступні види:

 • нерегульовані;
 • регульовані;
 • смугові;
 • кругові.

У нерегульованих моделей подача води здійснюється в одному і тому ж режимі. Підійдуть для рівних газонів і гольф-полів.

Регульовані моделі дають можливість вибирати радіус зрошення (від 45 до 360 градусів). Перевагою таких моделей також є можливість регулювати інтенсивність подачі води, що дозволяє здійснювати зрошення в вітряну погоду.

Такі моделі особливо зручні на ділянках з нерівним ландшафтом і там, де є споруди та інші конструкції. Смугові моделі забезпечують зрошення широкою і довгою смугою, що особливо підійде для вузьких місць на ділянці, в теплицях, оранжереях, на полях.

Кругові моделі здатні зрошувати або по колу (нерегульовані моделі), або в заданому секторі кола (регульовані моделі).

Також віялові зрошувачі можна укомплектувати спеціальним видом форсунок - ротаторами. Ротатори поділяють основний потік води на маленькі струмки. Це дозволяє розширити зону зрошення, а також зменшити витрату води для поливу.

Особливим видом віялових форсунок є баблери. Вони використовуються для поливу кореневої системи дерев. При цьому пристрій розроблений таким чином перешкоджає попаданню води на стовбур дерева.

Форсунки для поливу роторного типу поставляються вже разом з самим зрошувачем. При цьому їх можна з легкістю поміняти за допомогою викрутки і гвинта. Як правило, роторні зрошувачі комплектуються наборами з восьми-десяти форсунок з різним діаметром отворів. Це дозволяє з легкістю підібрати потрібний варіант.

Де можна купити якісні форсунки для поливу

Якщо Ви хочете купити форсунки для автоматичного поливу, то найкраще звернутися в наш інтернет-магазин "Побудуй". У нас Ви знайдете широкий асортимент віялових і роторних варіантів пристроїв. Наші фахівці допоможуть Вам з вибором необхідного обладнання, виходячи з Ваших індивідуальних вимог і побажань. Для покупки Ви можете оформити замовлення на нашому сайті або зателефонувати нам по телефону.

Питання, що часто виникають про форсунки для автоматичного поливу:

 • ❓ Яка вартість товарів з розділу Форсунки для автоматичного поливу?
 • Ціна на Форсунки для автоматичного поливу від 10 до 290 грн.
 • ❓ Які популярні бренди в розділі Форсунки для автоматичного поливу?
 • Форсунки для автоматичного поливу Bradas

  Форсунки для автоматичного поливу Claber

  Форсунки для автоматичного поливу Gardena

  Форсунки для автоматичного поливу Presto-PS