В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Мотузки, шпагат, шнури

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Мотузки, шпагат, шнури використовуються в господарстві в самих різних цілях. За їх допомогою під час перевезення здійснюється надійне кріплення вантажів, підв'язують рослини, або вирішуються різні дизайнерські ідеї з облаштування ділянки або інтер'єру. Незалежно від того, навіщо мотузка, шнур або шпагат знадобилися вам, будь-якої товщини, міцності й різного метражу ви можете все це купити у нас, в інтернет-магазині «Побудуй». Замовляйте з вигодою для себе та з користю для будинку!

На що звернути увагу, вибираючи мотузку?

Вирішивши купити мотузку, шпагат або шнур, ви повинні розуміти, з якою метою будете їх використовувати. Адже в залежності від завдань, необхідно купувати відповідний тип шнура.

Наприклад, шпагат використовується в декоративних цілях, при оформленні дизайну інтер'єру або ділянки, а також в сільському господарстві. Зокрема, його застосовують для скріплення тюків сіна. При невеликій товщині він має високу міцність, та й ціна на нього цілком прийнятна. Шпагат може бути створений на основі натуральних або штучних волокон. Останній часто застосовується в садівництві та городництві.

Різноманітні шнури на основі поліпропілену використовуються для перенесення і кріплення вантажів. Такі мотузки мають багатошарову структуру, на них не впливають атмосферні явища, вони стійкі до розтягування.

Також серед представленої продукції слід згадати про шнури в спеціальному ізоляційнійному обплетенні, стяжний ремінь і найрізноманітніші господарські мотузоки. Їх сфера застосування також безмежна.

Великий вибір мотузок і шнурів у нас - купити в інтернет-магазині «Побудуй»

Раді запропонувати вам широкий асортимент різноманітних за своїм складом та властивостями мотузок, шнурів. Все це ви можете купити у нас з доставкою по Україні, в будь-якому необхідному метражі!

Оформіть замовлення зараз й наші менеджери зв'яжуться з вами для уточнення подробиць вашого замовлення і його доставки!

Питання, що часто виникають про мотузки, шпагат, шнури:

 • ❓ Яка вартість товарів з розділу Мотузки, шпагат, шнури?
 • Ціна на Мотузки, шпагат, шнури від 18 до 4 755 грн.
 • ❓ Які популярні бренди в розділі Мотузки, шпагат, шнури?
 • Мотузки, шпагат, шнури Bradas

  Мотузки, шпагат, шнури Hardy

  Мотузки, шпагат, шнури MasterTool

  Мотузки, шпагат, шнури PBD

  Мотузки, шпагат, шнури Polifort