В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

У категорію обладнання для поливу входять товари як для підвищення врожаю при поливі полів та городів, так і для декоративного садівництва. Сучасні технології дозволили створити легке, міцне, довговічне обладнання для поливу, яке не боїться ні ультрафіолету, ні агресивних рідин. А ціни при цьому безперервно падають, що звісно радує. Ось коротке знайомство з розділом обладнання для поливу для боротьби з шкідниками та зрошення.

Призначення і види обладнання для поливу, які можна купити в інтернет-магазині «Побудуй»

У першу підгрупу ми включимо товари для садівників й городників, які безпосередньо впливають на врожай:

  1. Оприскувачі садові і тепличні. Власне, полив рослин з їх допомогою проводять рідко, але підгодівлю та розчини отрутохімікатів за їх допомогою розпилюють регулярно. Городники можуть купити у нас ранцеві моделі об'ємом 10-12 літрів, без яких не виростити картоплю, а квітникарі беруть ручні моделі на 1,5-2 літра, для зволоження та внесення листкового підживлення.
  2. Крапельний полив. Тут можна купити краплинні стрічки, для точкової доставки води або розчину з добривами прямісінько до кореневої системи. Цей метод дозволяє збільшити врожайність до + 70%, а у деяких культур, наприклад баштанних, і більше.
  3. Садові шланги для поливу - відносяться до універсального обладнання для поливу. Адже їх однаково використовують для саду з городом, квітників і газонів. Діаметри, колір, довжина підійдуть на всі випадки життя. Ціна безпосередньо залежить від якості: скільки шарів, якого рівня використані матеріали. Також до них ви можете купити пістолети й розпилювачі.
  4. Зрошувачі та дощовики для поливу газонів. У нас ви можете купити як найпростішу імпульсну модель з радіусом поливу в пару метрів, так й віяльний зрошувач з регулюванням сектора поливу.

Окремо згадаємо групу аксесуарів – муфт, перехідників, фітингів, візків з барабаном без яких устаткування не зібрати до спільної робочої системи. Адже якщо стики та з'єднання будуть текти або не витримують тиску, то виявиться неробоча вся система.

Чому вигідно купити обладнання для поливу саме в інтернет-магазині «Побудуй»

По-перше, у нас ви отримаєте оперативну, а головне достовірну інформацію про можливості та характеристики.

По-друге, ціна шлангів для поливу у нас не завищена, завжди відповідає якості. Ми не продаємо товари, якими не стали б користуватися самі.

По-третє, доставка. На багато товарних груп ви економите з доставкою по всій Україні, якщо одночасно купуєте декілька одиниць, при чому не існує мінімальної ціни замовлення.

Якщо у вас залишилися або з'явилися питання, телефонуйте 0800 50-54-52.