В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0
Фільтр:
Ціна
Від
До
606
1098

Ковані вироби

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Думаю, кожному приємно дарувати подарунки, інколи навіть приємніше ніж отримувати. Навіть маленькі діти стараються від усієї душі, щоб встигнути домалювати малюнок мамі на день народження. Інколи стикаєшся з питанням «Що подарувати?». Буває, здається, що у людини «і так все є» або просто не знаєш смаків та вподобань. І при цьому хочеться, щоб подарунок не припадав пилом десь в кутку, а був корисним. Якщо мої думки співпадають з Вашими, то Ви потрапили на потрібну сторінку. Сувеніри з металу оригінальні і тактичні.

Свічник кований – кому і на яку подію їх можна подарувати?

Такий дарунок буде до-речі:

 • Жінкам, як поціновувачам всього прекрасного і практичного такий подарунок буде в радість на будь-яку подію.

 • Друзям, сусідам і знайомим на новосілля – не дорого, красиво і пам'ять на довгі роки.

 • Співробітникам (точніше співробітницям) – знову ж таки, доступний та красивий знак уваги.

 • І звичайно ж усім, усім, усім (в тому числі собі) на Новий рік, Різдво та інші свята. Особливо вони згодяться, якщо наприклад під час святкування Нового Року відімкнуть електроенергію. Тоді як вони будуть дуже доречні.

Ковані вироби довговічні та надійні

Ніхто не буде сперечатися, що справжні ковані вироби – це, як говорять, «на віки». Вони міцні, надійні, кожен відрізняється оригінальним дизайном і неповторним оформленням. Для зручності вибору зроблено спеціальні фільтри. Наприклад, якщо ви вибрали свічник кований на три свічки, зайдіть на сторінку і під ціною буде зелене віконце зі стрілкою. Натиснувши на стрілку, Ви побачите варіанти інших свічників, які можуть відрізнятися за дизайном, висоті та іншим характеристикам. 

Ковані вироби, наприклад, металеві свічники будуть, в тому числі і корисною покупкою для себе. Хочете організувати оригінальну вечірку, романтичний вечір або просто в квартирі «пробки перегоріли»? Та й на дачі і в заміському будинку без них нікуди.

Ковані вироби це не тільки свічники

Якщо ідея з кованим виробом у подарунок Вам сподобалася, але свічники, це не те, що потрібно, у нас є ще пропозиції:

 • Ковані міні бари – без сумніву оригінальний подарунок для чоловіка чи хлопця. В наборі не лише сам міні бар, але і пляшка, яку ви бачите на фотографії міні барів. 

 • Ковані газетниці – також оригінальний подарунок для людей, які вибирають класичний спосіб отримання інформації, а саме за допомогою газет та журналів, книг.

 • Ковані меблі – гарні, доступні різноманітні меблі. Журнальні столи, різноманітні дивани та стільці. Дійсно гарні меблі які Ви можете побачити в розділ «Ковані Меблі».

Питання, що часто виникають про ковані вироби:

 • ❓ Яка вартість товарів з розділу Ковані вироби?
 • Ціна на Ковані вироби від 606 до 1 098 грн.
 • ❓ Які популярні бренди в розділі Ковані вироби?
 • Ковані вироби Холодна ковка