В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Лазурі та просочення для дерева

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Лазур для дерева – це різновид фарби, що поєднує у собі найкращі властивості лаку та просочувального матеріалу для створення стійкого захисту дерев’яних виробів. Завдяки своїй безбарвності оброблена деревина отримує глянцевий блиск та міцний захисний шар тривалої дії. Лазур незамінний засіб для обробки саме тих елементів, які слід вберегти від впливу атмосферних, температурних та інших зовнішніх факторів – комах, плісняви, синьки та гнилі. Перед тим, як купити лазур для дерева, слід визначитися з її різновидами та особливостями застосування.

Лазур для дерева.jpg

Які бувають види лазурі для дерева

Виробництво лазурі для дерева передбачає створення ідеальної фарби, що не буде створювати на поверхні готового виробу жодних плівок, а тому при експлуатації не відбуватимуться тріщини та сколи. Якщо потрібно купити лазур для дерева, варто пам’ятати, що від товщини нанесеного шару залежить і результат готового виробу, який може набути нових фактурних та контрастних якостей. За товщиною шару та щільністю нанесення лаку виокремлюють:

 1. Тонкошарову лазур – дуже рідка, для максимально глибокого проникнення в структуру деревини. Після повного висихання геть непомітна на поверхні, найчастіше застосовують на виробах що підлягають деформації, наприклад внутрішня обшивка будинку, паркани та огорожі.

 2. Тонкошарова лазур .jpg

 3. Середньошарова лазур – матеріал з середньою текучістю лаку, який важче проникає в пористу структуру обробленого виробу. На поверхні обробленої конструкції після висихання проявляється прозора еластична плівка, яка в часі довгої експлуатації перешкоджає негативному впливу зовнішніх факторів. Якщо купити лазур для дерева такого спектру то  балки та каркаси, що не деформуються, прослужать значно довше.

 4. Товстошарова – найгустіша за текстурою. Після нанесення створює надміцну захисну плівку на поверхні виробів. Ціна цього виду є найвищою, але завдяки високим характеристикам захисту це найкращий вибір для фарбування віконних рам, дверей, зовнішніх фасадів будинку та стін.

 5. Товстошарова лазур.jpg

Визначившись з видом лазурі для дерева та місцем застосування, необхідно розглянути її склад.

Лазур по дереву – склад та особливості застосування

Склад лазурі для дерева передбачає відсутність шкідливих складників, вона екологічно безпечна. Паро- проникні та гіпо- алергенні властивості дозволяють наносити її на поверхні виробів, що прикрасять та доповнять інтер’єр вашого будинку зовні та всередині. Особливість лазурі – це її відмінна адгезія, антисептичні властивості, імітація цінних порід деревини та довговічність. Фарба забезпечує стійкий глянець і колір, не перешкоджає «диханню» поверхні, еластична і не розтріскується з часом. Щоб купити лазур для дерева зверніть увагу на її основу.

Лазур на неорганічній основі

Створена на основі неорганічного розчинника (алкідний лак), що вирізняється підвищеною стійкістю до атмосферних проявів. Лак володіє антисептичними властивостями та глибокою проникністю, а до складу такої лазурі входять особливі пігменти, що підкреслюють фактуру основи.

Лазур на масляній або олійній основі з багатокомпонентним складом

Використовується для попередження виникнення деревної синьки та грибків. Саме цей вид лаку дозволяє підкреслити особливу текстуру дерев’яної основи та надати йому вишуканості. В залежності від глибини просочування та щільності нанесеного лаку, до складу можуть бути додані особливі пігменти, що регулюють інтенсивність та насиченість тону. Спеціально підібрані олії, гліцериновий каніфольний ефір та рослинні спирти дозволяють використовувати таку лазур під час виробництва дитячих меблів та обробки іграшок. Слід пам’ятати, що таку фарбу не можна розбавляти органічними розчинниками.

Лазур на масляній основі.jpg

Лазур по дереву на водній основі

В ній хімічні розчинники замінили на воду та додали акрилові дисперсіі, біоцидні добавки та світлостійкі пігменти. Завдяки особливому складу та дистильованій воді, просочування основи відбувається найглибше.

Усі конструкції для зовнішнього використання слід обробляти лише лазурями для застосування на вулиці. І навпаки, коли оздоблюють інтер’єр будинку, обирають універсальні засоби, або лише для внутрішніх робіт.

Готову до застосування лазур можна наносити валиком, пульверизатором, або малярним пензлем, також допускається метод занурення готового виробу у ємність з лазур’ю в 2 або 3 шари. Час висихання між нанесенням кожного шару коливається від 6 до 10 год. в залежності вимогам виробника.

Як купити лазур для дерева в інтернет-магазині «Побудуй»

В інтернет-магазині «Побудуй» представлено великий вибір лазурі для дерева, зверніться до наших спеціалістів за безкоштовною консультацією перед тим, як оформити замовлення, . Ми допоможемо з вибором, підберемо лазур саме під ваші потреби.Питання, що часто виникають про лазурі та просочення для дерева:

 • ❓ Яка вартість товарів з розділу Лазурі та просочення для дерева?
 • Ціна на Лазурі та просочення для дерева від 193 до 3 238 грн.
 • ❓ Які популярні бренди в розділі Лазурі та просочення для дерева?
 • Лазурі та просочення для дерева Farbex

  Лазурі та просочення для дерева Kompozit

  Лазурі та просочення для дерева Maxima