В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0
Фільтр:
Ціна
Від
До
52
1313

Герметики і силікони

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Герметики і силікони – будівельна хімія, яка майже скрізь. Ізоляція водопроводу і каналізації, покрівельних конструкцій, заповнення тріщин і місць з'єднань деталей - все це і є головним завданням даної продукції.

В інтернет-магазині "Побудуй" ви можете купити широкий асортимент силіконів і герметиків побутового використання, а також професійні – під пістолет. Замовляйте дану продукцію у нас, з доставкою в усі міста України!

Різновиди силіконів і герметиків, представлених на будівельному ринку

Різноманітність видів і різниця в ціні цієї товарної ніші досить вражаюча. Покупцеві пропонується не просто продукція різних фасовок, від різних виробників, але і варізняється вона за іншими параметрами:

 • колір силікону або герметика (можна купити білий, прозорий, чорний або червоний герметик);
 • основа складу (акрил, латекс, силікон, вода);
 • область застосування (в інтер'єрі, для ізоляції конструкцій, що піддаються високим температурним навантаженням або несприятливим атмосферним явищам).

Вибір слід робити, виходячи із запланованих видів і обсягів робіт, ціна оптової партії завжди цікавіше ніж купувати по частинах. Використання правильно підібраних за складом забезпечить вам високу якість і надійність проведених заходів по ізоляції конструкцій.

Герметики і силікони в широкому асортименті – чому вигідно купувати в інтернет-магазині "Побудуй"

Здійсніть покупку на нашому сайті і отримаєте істотну економію в ціні і за часом! У нашому інтернет-магазині ви знайдете силікони і герметики від провідних виробників з офіційною гарантією якості.

При необхідності дізнатися більш детальну інформацію про цікаві вам позиції або ж необхідно отримати допомогу фахівця в ході вибору, звертайтеся до наших онлайн-консультантів або менеджерів за телефоном!

Питання, що часто виникають про герметики і силікони:

 • ❓ Яка вартість товарів з розділу Герметики і силікони?
 • Ціна на Герметики і силікони від 52 до 1 313 грн.
 • ❓ Які популярні бренди в розділі Герметики і силікони?
 • Герметики і силікони AKFIX

  Герметики і силікони Asmaco

  Герметики і силікони Ceresit

  Герметики і силікони Intertool

  Герметики і силікони Selsil