В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Оргскло

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Оргскло (акрил) являє собою глянсовий листовий матеріал, який може бути як світлорозсіюючим, так і світлопроникним. Як правило, листи мають товщину від 1,5 мм до 25 мм. Продукція може відрізнятися різним рівнем світлопропускання, що виділяє їх серед інших матеріалів, які використовуються для рекламних цілей - виробництва вивісок, цінників, брелків, меблів та іншого. Оригінальним моментом служить необмежений вибір кольорової гами. Крім того, листи можуть мати рифлену структуру з однієї сторони.

Переваги оргслка

У порівнянні зі звичайним склом, акрил відрізняється простим способом переробки і обробки. За рахунок відмінної пластичності, матеріал дозволяє виробляти продукцію будь-яких розмірів і форм.

Серед основних переваг необхідно зазначити наступні:
  • невелика вага;
  • висока міцність;
  • невелика теплопровідність;
  • електроізоляція;
  • світлопроникність;
  • морозостійкість.

Крім того, популярність матеріалу пояснюється високою екологічною чистотою і можливістю утилізації. Завдяки цьому оргскло не завдає шкоди природі, на відміну від більшості аналогів.

Де купити оргскло в Києві

Вигідно купити оргскло в роздріб можна в інтернет-магазині «Побудуй». У нас представлений величезний вибір різних товарів, серед яких ви обов'язково знайдете необхідні варіанти.

При виборі даного матеріалу слід враховувати такі нюанси як: відмінності технічних характеристик, вартості і умов обробки. Підсумкова ціна оргскла буде формуватися, відштовхуючись від цих параметрів. При виникненні питань щодо представленого товару, ви завжди зможете звернутися за безкоштовною консультацією до наших менеджерів. Правильний підбір акрилу стане відмінною і високоякісної основою для будь-якої конструкції.