В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0
Сходи в приватному будинку незамінні. Пофарбувати вікна, зняти кота з дерева, залізти на горище і помити мансардні вікна, зібрати врожай вишень – для виконання цих дій потрібні різноманітні драбини. Та й в квартирі сходи часто стають необхідними для наклеювання шпалер або заміні ламп, що перегоріли.

Драбини – її види та особливості

Дійсно, купити сходи для будинку доводиться будь-якій людині. І для того щоб зрозуміти, які саме потрібні сходи в будинок необхідно розібратися які саме вони бувають.
  1. Унікальні моделі для горищних приміщень – горищні сходи виявилися зручними і затребуваними. Незамінні для будинків з горищним чи мансардним типом даху. Завдяки їм не потрібно носитися з переносною драбиною. На відміну від стаціонарно встановлених варіантів, горищні сходи не займають простір в кімнаті та коридорі, економлять вільне місце.
  2. Гвинтові або сходи на другий поверх – популярні серед жителів двоповерхових будинків та квартир. Вони красиво й стильно виглядають, економлять вільне місце, в ціновій категорії доступніше в порівнянні з маршовими варіантами.
  3. Сходи і драбини – дуже різноманітні відповідно до типу конструкції, матеріалу виготовлення, висоті. Бувають односторонніми без опори, або з двосторонніми опорою. Дерев'яні сходи чи металеві – вони необхідні в будь-якому підсобному господарстві, на дачі, в приватному будинку, в офісі, квартирі.

Купити сходи з дерева або металу?

Ясна річ, що будь-який тип сходів для дачі або дому можуть бути виготовлені з різного матеріалу. Різні типи дерева, сплави металів. Виникає питання - «як вибрати якісну модель?». Головне вибрати перевіреного виробника, отримати кваліфіковану консультацію при купівлі і гарантію на саму покупку. Тоді не так важливо вибрали ви дерев'яну модель або металеву, вона прослужить Вам довгі роки.

Драбина, як елемент естетики та дизайну

Незалежно від того, як ви збираєтесь використовувати піддаховий простір (як горище або мансарду) дуже важливим є доступ до цього приміщення. Для економії простору в кімнаті, безпечного підйому на горище, заощадження сил і часу, для людей які цінують комфорт, рішенням є складні горищні сходи. Різноманітні системи горищних сходів не тільки забезпечують доступ до мансардного або горищного приміщення, але також додадють унікальність та естетичність внутрішнього дизайну. Довговічність й практичність таких сходів перевірена роками. Конструкції розроблені «з розумом», передбачено все до дрібниць:
  • безпеку за рахунок пружинного блоку розміщеного в коробі;
  • замок «клямка», що дає можливість відкрити люк зовні та зсередини;
  • продуманий захист на сходинках «антиковзання»;
  • міцні з'єднання сходинок незалежно від типу конструкції.
Та це не всі характеристики і переваги. Більш детально дізнатися про конструкції, тип, моделі, ціну сходів можна на сторінках магазину «Побудуй» чи зв'язавшись будь-яким зручним способом зі співробітниками.