В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Оригінальні подарунки

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Креатив і оригінальність – Ваш життєвий девіз ? Тоді все повинно бути нестандартним, унікальним і не таким як у всіх, в тому числі подарунки та сувеніри. Хочете здивувати друзів, родичів і знайомих, подарувавши незвичайні подарунки? Тоді Ви зайшли на потрібну сторінку.

Оригінальні подарунки – це оригінально

Як зрозуміти, що презент креативний, оригінальний і незвичайний? Якщо такого Ви ще не дарували на свята, не отримували в якості подарунку і взагалі не бачили в продажі, то такий подарунок оригінальний. Креативний подарунок завжди здивує, розсмішить і викличе позитивні емоції. Подушки, що світяться, волосся чи шнурки, скреч карти світу чи подушки-грілки, магічні шари чи шари з передбаченнями – все це оригінально і незвично.

Але є ще один критерій вибору – презент повинен бути корисним і бажаним. Якщо після дня народження іменинник думає «кому б передарувати» чи ховає в шафу, то оригінальність не принесла користі.

Оригінальні подарунки – особливості вибору

Прикольний подарунок хочеться поставити на видне місце в домі, як наприклад магічні глечики. Чи носити, як шнурки, що світяться, чи використовувати при зустрічах з друзями або на вечірках – як музичні рукавиці чи шнурки передбачення.

Щоб вибрати те, «що потрібно», необхідно дати відповідь на два питання: «Кому?» і «На яку подію. Весілля, день народження чи новий рік? Жінці, чоловікові чи подружжю? Школяреві на випускний чи кращому другові, який їде назавжди в іншу країну? В будь-якому випадку – при вигляді презенту від байдужості не повинно лишитися й сліду.

Інші варіанти незвичайних подарунків

Особливу увагу в наш час розвитку інформаційних технологій і різноманітної техніки заслуговують оригінальні гаджети. В розділі можна вибрати оригінальні новинки світу гаджетів. Оригінальні нічники чи незвичайні чашки, наприклад з вентилятором для розмішування молока та цукру будуть незвичним презентом.

Купити оригінальний подарунок в інтернет-магазині «Побудуй»

Купити оригінальні подарунки в Києві з доставкою в будь-який населений пункт України зручно і легко в інтернет-магазині «Побудуй». Креативні ідеї і оригінальність – наш девіз. Ваші друзі будуть здивовані Вашою фантазією і оригінальному подарунку. Телефонуйте, оформлюйте заявку онлайн і радуйте своїх друзів.

Питання, що часто виникають про оригінальні подарунки:

  • ❓ Яка вартість товарів з розділу Оригінальні подарунки?
  • Ціна на Оригінальні подарунки від 89 до 1 200 грн.
  • ❓ Які популярні бренди в розділі Оригінальні подарунки?
  • Оригінальні подарунки Cartonic

    Оригінальні подарунки Travel map

    Оригінальні подарунки UFT