В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Реноватори

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Реноватор – це універсальний багатофункціональний інструмент, за допомогою якого можна зробити роботу, яка виконується практично будь-яким іншим інструментом. Після такого визначення слід обумовити рамки використання Реноватора. Він є допоміжним інструментом. З його допомогою не варто виконувати основний обсяг роботи. Він призначений для доводочних робіт, робіт пов'язаних з усуненням недоробок або дрібних помилок, робіт у важкодоступних місцях, де неможливо використання звичайного інструмента. Як багатофункціональний інструмент, реноватор може зробити "все" (від шліфування і полірування поверхні до розпилювання металевих елементів), але в невеликих обсягах. Саме його універсальність і компактність є основними якостями, які цінуються професіоналами (і не тільки) при виконанні монтажних і ремонтних робіт. Основним недоліком даного інструменту є високий рівень шуму і вібрацій.

Реноватори.jpg

Принцип дії і конструкція реноватора

Реноватор називають і іншими іменами: багатофункціональний інструмент, багатофункціональна шліфувальна машина, осциляційний мультитул, мультитул, мультрізак

Основою роботи мультиінструменту реноватор є коливальні (осциляційні) високочастотні рухи робочої насадки. Кут коливання насадки навколо осі посадкового вала становить від 2,5° до 3,5°, частота становить 18000-20000 Гц і вище. Значення цих величин залежить від моделі пристрою і виробника. Створюються ці коливання завдяки конструкції перетворювача обертальних рухів ротора електродвигуна в осциляційного руху вала з патроном для кріплення насадки. Схематично принцип роботи механізму перетворення обертального руху в коливальний показаний на малюнку нижче.

Принцип роботи механізму реноватора.jpg

Основним елементом перетворювача є ексцентрик (зміщений відносно осі обертання виступ) на кінці ротора. При обертанні двигуна, впливаючи на вилкоподібний важіль, ексцентрик змушує важіль коливатися. Важіль, з іншого боку, жорстко закріплений на валу з насадкою, що забезпечує коливання робочого елемента (насадки). Вирішення питання зі зменшенням тертя між елементами механізму вирішується за допомогою використання підшипників і мастила.

Конструкція реноватора мало чим відрізняється від загального складу інших електроінструментів.

 1. Електродвигун. Силовий елемент пристрою. Характеризується потужністю і частотою обертання ротора (частота осциляції насадки). Електродвигун може бути як щітковий, так і асинхронний (без щіток).

 2. Електроживлення може здійснюватися від мережі 220В або від акумуляторів.

 3. Захисний корпус, на якому розташовані елементи системи управління.

 4. Редуктор, що перетворює обертальні рухи ротора двигуна в коливальні рухи насадки. Він з'єднується з ротором електродвигуна і кріпиться на корпусі.

 5. Набір робочих насадок. Їх кількість гарантує виконання максимального спектра робіт.

 6. Патрубок для відводу пилу і тирси (при наявності в комплектації). Забезпечує можливість підключення до пилососу.

 7. Лампи підсвічування (при наявності в конструкції)

 8. Кейс для зберігання і транспортування реноватора. Незамінний елемент через велику кількість робочих насадок.

Від якості перерахованих вище деталей в першу чергу і залежить ціна реноватора.

На що слід звернути увагу перед тим, як купити реноватор

 1. Ім'я виробника не є настільки критичним, як для деяких електроінструментів. реноватор або працює або ні. Однак, зручність роботи з цим інструментом залежить від оригінальності застосовуваних конструкторських рішень, а тривалість справної роботи залежить від якості процесу виробництва виробу. Обидвы ці умови можуть бути забезпечені на виробничих потужностях відомих виробників.

 2. Потужність електродвигуна не є критичною характеристикою. Зазвичай реноватори мають потужність 180-400 Вт. Чим вище потужність, тим важче і більше інструмент. Зі збільшенням потужності збільшується розмір насадок (площа або довжина обробки поверхні), але зменшується ймовірність виконання робіт у важкодоступних місцях. Як показує практика, потужність 250-300 Вт є оптимальною. Однак вибір за покупцем.

 3. Частота осциляцій (коливань) більш важлива характеристика, в порівнянні з потужністю. При однакових характеристиках, таких як потужність, габарити і кількість насадок, варто вибирати інструмент з більш високим значенням частоти коливань.

 4. Тип електродвигуна (зі щітками і без них) впливає на частоту обслуговування силової частини інструменту. Двигун без щіток краще за показником обслуговування. Такі інструмент зустрічаються рідше і коштують дорожче.

 5. Якщо прийнято рішення придбати пристрій зі щітковим двигуном, краще додатково придбати 1-2 комплекти запасних щіток.

 6. Вибір між мережним і акумуляторним інструментами визначається виключно умовами його застосування. Якщо передбачається використовувати реноватор тільки стаціонарно, варто зупинити вибір на мережному пристрої. Акумуляторний реноватор забезпечить мобільність виконання робіт, але коштує дорожче мережевого.

 7. Якщо купується акумуляторний пристрій, то для забезпечення безперебійної роботи варто додатково купити комплект акумуляторних батарей, хоча це і не обов'язково.

 8. Система зменшення (гасіння) вібрацій забезпечує більш комфортною роботою. Її наявність пріоритетна під час вибору реноватора.

 9. Бажано, щоб система управління забезпечувала такі можливості:

  • Регулювання частоти (можливо потужності);

  • Плавний пуск;

  • Підсвічування робочої зони.

 10. Кількість насадок визначає можливі області застосування пристрою і його продуктивність.

 11. Наявність патрубка для під'єднання пилосмока забезпечує можливість захисту органів дихання та слизових оболонок від пилу і тирси. Необхідно переконатися, що розмір патрубка сумісний з пилососом, який планується використовувати.

 12. Під час купівлі реноватора варто окремо підібрати захисні навушники, якщо вони не передбачені в комплекті поставки інструменту.

Купити реноватор будь-якого виробника можна в інтернет-магазині Побудуй

Замовляйте реноватор в інтернет-магазині Побудуй. Інтернет-магазин Побудуй - це великий вибір, доступні ціни та кваліфікована консультація. Ми порадимо, який реноватор підійде Вам для виконання тих чи інших робіт. Телефонуйте, пишіть в on-line чаті. Завжди раді відповісти на будь-які питання.

Питання, що часто виникають про реноватори:

 • ❓ Яка вартість товарів з розділу Реноватори?
 • Ціна на Реноватори від 1 771 до 18 399 грн.
 • ❓ Які популярні бренди в розділі Реноватори?
 • Реноватори AEG

  Реноватори Black+Decker

  Реноватори BOSCH

  Реноватори DeWALT

  Реноватори Einhell