В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Лампи від комах

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Набридливі комарі, мухи мошки та інша подібні ї комахи можуть принести величезну купу проблем, боротися з якими можна лише за допомогою спеціалізованих засобів, одним з яких виступають лампи від комах.

Придбати подібні вироби простий і остаточний спосіб вирішення питання укусів. Застосування УФ-променів в пристроях дозволяє демонструвати вражаючу ефективність за мінімальних витрат і простому принципі дії. В якості основи виступає приваблююче світло лампи, яке заманює всіх комах на високовольтну сітку, яка їх знищує.

Переваги ламп від комах

Серед головних переваг даної підкатегорії товарів виступає висока екологічність, що не наносить шкоди жителям будинків і квартир. Ми пропонуємо купити мобільні і компактні лампи від комах. Невеликі габарити дають можливість розміщення в будь-якому куточку приміщення, не переживаючи про зайнятий простір. В порівнянні з хімічними речовинами, лампи від комах не виділяють шкідливих компонентів, тому використовуючи їх можна не покидати приміщення.

Як вдало вибрати і придбати лампу від комах

На сьогоднішній день асортимент представленої продукції достатньо різноманітний та широкий. В каталозі магазину можна знайти лампи від комах з відмінними властивостями:

 • металеві і пластикові корпуси;
 • різноманітне число ламп;
 • різноманітний радіус дії.

В якості матеріалу колби зазвичай використовують скло. Крім того, при виборі звертайте увагу на вид цоколя, що пропонується.

Додатково варто відмітити, що в продажі є як підлогові так і підвісні моделі. Підлогові лампи від комах відрізняються великими розмірами і великою виробничою потужністю. Такі прилади необхідні для вирішення проблем на масштабних виробництвах. Для всіх інших випадків підійдуть звичайні підвісні або підлогові варіанти.

Питання, що часто виникають про лампи від комах:

 • ❓ Яка вартість товарів з розділу Лампи від комах?
 • Ціна на Лампи від комах від 49 до 2 820 грн.
 • ❓ Які популярні бренди в розділі Лампи від комах?
 • Лампи від комах Delux

  Лампи від комах Brille

  Лампи від комах Kemper

  Лампи від комах LUND