В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Інколи в кухонному побуті на нашу голову можуть звалитися дрібні неприємності – не вистачило часу розібрати крупу, що розсипалаися з фірмових упаковок, рука травмована через тертку, придбану на ринку, що зламалася через тиждень користування, а шматочок сирного тортика на тарілочці тепер неприємно пахне через залишену в холодильнику половинку цибулини. немає часу бігати по магазинах в пошуках потрібних помічників? Цю задачу теж легко вирішити – інтернет-магазин “Побудуй” надає найширший вибір надійного кухонного приладдя.

Кухонне приладдя: що обрати, щоб кухня стала комфортнішою?

  1. Ємності для зберігання продуктів – навести порядок на поличках дуже просто з допомогою банок і ємностей для зберігання продуктів. Тепер замість неакуратних пакетів на поличках будуть декоровані баночки з крупами, чаєм, кавою та іншими продуктами.

  2. Якісна і надійна тертка чи шинковка допоможе швидко подрібнити продукти докладаючи мінімум зусиль, а помити тертку під краном набагато швидше нж, наприклад, кухонний комбайн чи блендер. Більшість терток оснащені безпечним тримачем для продуктів, що забезпечує процес натирання, а стильний дизайн прикрасить интерьер будь-якої кухні.

  3. Харчові контейнери з кришкою – збережуть продукти під час зберігання чи транспортування. Це не обов'язково повинні бути похмурі пластикові “лотки” – ми можемо запропонувати яскраві і сучасні контейнери з веселими принтами.

  4. Дошки для нарізання – незамінні для кухні. Краще придбати на кухню декілька дощок для різних типів продуктів. Також важливо вибрати якісні дошки, щоб уникнути відколювання пластмаси при нарізанні.

З чого ж зроблене кухонне приладдя?

  1. Дерево – служить матеріалом для виготовлення обробних дощок, лопаток, тощо. Матеріал недорогий, практичний, екологічний. Важливо пам'ятати, що дерево має гігроскопічні властивості, тому вироби з дерева важливо вчасно міняти.

  2. Скло. Форми, для випікання, банки для сипучих продуктів і багато іншого можна виготовити зі скла. Недолік лише один – скло б'ється. Зате переваги сповна компенсують цей мінус – сучасні вироби зі скла можна гріти в мікрохвильовій печі, використовувати при випічці, вони естетичні і практичні в плані гігієни.

  3. Пластмаса. Відлякує через складність в утилізації, вироби з пластмаси іноді програють більш екологічним дереву або склу. Але! Сучасні вироби з пластмаси легко піддаються вторинній переробці, безпечні при контакті з харчовими продуктами, легкі, зручні в догляді, більшість з них можна використовувати в мікрохвильовій печі. Важливий плюс – ціна, може остаточно схилити Вас до вибору, наприклад, пластикової дошки для оброблення, на перевагу до дерев'яної.

  4. Метал – міцний, довговічний, відносно недорогий. Нержавіючий метал, що використовується при виготовленні кухонного приладдя, стане запорукою тривалої служби та зручності у використанні.

Купити кухонне приладдя в інтернет-магазині “Побудуй”

Замовлення через інтернет-магазин спростить процес покупки, доставка не буде клопіткою, а замовлені товари будуть довго Вас радувати. Щоб не накупити зайвого, радимо скористатися консультацією телефоном у наших спеціалістів, які не будуть нав'язувати Вам товари з метою “аби продати”