В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Офісні та геймерські крісла

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Робота в офісі або ж вдома за комп'ютером займає більшу частину часу більшості працездатного населення як великих, так і маленьких міст. І більшість офісних співробітників знають, як терпнуть ноги і що таке біль в спині та шиї, ломота в попереку після восьмигодинного робочого дня. Тому офісні крісла співробітників, так само як і керівників грають величезну роль в ефективності роботи, оскільки вони проводять більшу частину робочого часу пліч о пліч.

Офісні крісла в Україні

Проведені дослідження фахівців показали, що зручні офісні крісла та стільці сприяють зростанню продуктивності праці. У свою чергу крісла, які не підходять співробітникам, збільшують кількість лікарняних, оскільки від стану хребта залежить стан всіх органів і систем організму.

Але щоб купити зручне офісне крісло чи стілець для відвідувачів, необхідно звернути увагу на деякі моменти. По-перше, габарити крісла: його висоту, розміри сидіння, висоту спинки. Ідеально, якщо висота спинки буде не нижче рівня лопаток, якщо людина проводить на цьому стільці більш 2-х годин на день. Далі необхідно вибрати потрібний механізм гойдання офісного крісла.

Полегшити роботу з ноутбуками допоможуть також спеціальні столики для комп'ютерів. З ними буде зручно розташуватися як в офісному кріслі, так і на дивані або на безкаркасних меблях.

Офісні крісла – критерії вибору

Механізм гойдання офісних крісел буває:

 1. Tilt – дає можливість гойдатися сидячи на кріслі в межах 15 градусів і фіксувати його в робочому положенні з потрібним нахилом спинки і сидіння.

 2. DT – це механізм глибокого гойдання Deep Tilt з фіксацією в одному робочому положенні. Застосовується в моделях середньої і високої цінової категорії.

 3. MB або мультиблок – дає можливість закріпити крісло в робочому положенні, а також вибрати 5 можливих позицій гойдання. Важіль, з'єднаний з пневматичним підйомником допомагає легко встановити потрібну висоту сидіння, а гвинт регулює жорсткість гойдання.

 4. Anyfix – механізм гойдання, який дає можливість фіксації в будь-якому положенні, як робочому, так і для качання.

 5. Freestyle – механізм використовується в операторських офісних кріслах і дає можливість вільного гойдання.

 6. Permanent-Contact – характеризується налаштуванням висоти спинки і глибини сидіння, гойдання спинки з підтримкою хребта в русі.

Як швидко купити офісний стілець?

Стілець для відвідувачів потрібно обирати обдумано. Красиво, коли операторський стілець працівника, крісло керівника і стільці для відвідувачів обрані будуть в одному стилі. У наш час зручно використовувати інтернет-магазин, де є великий вибір. За короткий час і без жодних зусиль можна купити офісний стілець без зайвих витрат часу.

Ми цінуємо ваш час, тому, з огляду на обмежену кількість вільного часу у більшості сучасних людей, ми зробили підбірку найбільш зручних і надійних моделей. Зручна закладка з вибором оббивки допоможе швидко зорієнтуватися в кольорах моделі, яка прийшлася до вподоби і обрати потрібний колір.

Зручні офісні стільці купити зобов'язаний кожен керівник для зручності як своєї роботи, так і роботи всіх співробітників. Обирайте різноманітні меблі в інтернет-магазині "Побудуй" і робіть своє життя зручним.

Питання, що часто виникають про офісні та геймерські крісла:

 • ❓ Яка вартість товарів з розділу Офісні та геймерські крісла?
 • Ціна на Офісні та геймерські крісла від 911 до 21 999 грн.
 • ❓ Які популярні бренди в розділі Офісні та геймерські крісла?
 • Офісні та геймерські крісла AMF

  Офісні та геймерські крісла Barsky

  Офісні та геймерські крісла Home4You

  Офісні та геймерські крісла Office4You

  Офісні та геймерські крісла Special4You