В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Сумка холодильник

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Термосумки ще називають сумка-холодильник або ізотермічна сумка. Це звичайно не холодильник, оскільки тут немає блоку охолодження, вона просто зберігає низьку температуру продуктів, і чим довше, тим якісніше термосумка. Розміри, принцип дії, час зберігання і ціна дуже відрізняється, тому коротко розберемо кому і для чого корисна ізотермічна сумка.

Чи потрібна Вам термосумка, купити чи не купити – ось в чому питання

Купити сумку-холодильник потрібно:

 1. Якщо у Вас часто бувають поїздки з дітьми, і Ви не хочете купувати фаст-фуд і газовані напої. Термосумка допоможе зберегти домашню їжу і напої (компот або морс) свіжими на протязі цілого дня.
 2. Якщо Ви активно займаєтесь спортом і у Вас харчування за графіком, то розумно купити невеликий ізотермічний бокс, і зберігати в ньому денний раціон.
 3. Якщо Ви любите пікніки і виїзди на природу – сумка-холодильник допоможе Вам зберегти напої холодними, а закуски свіжими.

Також термосумки і термоконтейнери підійдуть дачникам, будівельникам, водіям, туристам, що відпочивають дикунами і багатьом іншим людям, котрим доводиться надовго їхати з цивілізації.

Перш ніж купити сумку-холодильник перевірте на відповідні критерії якості

 1. Фольгований внутрішній шар – якщо його немає, якою б привабливою не була ціна, краще таку сумку не брати. Холод вона буде тримати 1-2 години, і навіть з акумулятором холоду не більше 3,5 годин.
 2. Товщина термоізоляційного шару. Не менше 1,5 см, інакше строк зберігання в ізотермічній сумці буде всього декілька годин. Термосумки, які здатні зберігати холод більше 10 годин, мають шар термоізоляції 2 см і більше. Якщо ВИ практикуєте дальні поїздки і потрібно зберігати продукти в прохолоді до 24 годин, то придбайте термосумку з дзеркальним внутрішнім шаром і максимально товстими стінками. Або навіть жорсткий термоконтейнер, щоб возити його в багажнику автомобіля.
 3. Акумулятори холоду – ось те, що дає максимальний термін підтримання температури. Являють собою пластикову ємність зі спеціальною гелеподібною, інколи рідкою речовиною, з великою теплоємністю – карбоксиметилцелюлоза. Обов’язково уточніть чи йдуть в комплекті з термосумкою чи потрібно купувати окремо. Ціна акумуляторів холоду дуже значна і буде неприємно якщо Ви розраховували на них, а по факту потрібно купувати їх окремо.

Акумулятори холоду перед використанням необхідно «зарядити» покладіть їх на 10-12 годин в морозильну камеру.

Якщо потрібна допомога в виборі сумки-холодильника, телефонуйте. Із задоволенням підберемо найкращий варіант, узгодимо зручний спосіб доставки і оплати.


Питання, що часто виникають про сумка холодильник:

 • ❓ Яка вартість товарів з розділу Сумка холодильник?
 • Ціна на Сумка холодильник від 349 до 2 899 грн.
 • ❓ Які популярні бренди в розділі Сумка холодильник?
 • Сумка холодильник Ezetil

  Сумка холодильник Igloo

  Сумка холодильник Ranger

  Сумка холодильник Thermos

  Сумка холодильник Time Eco