В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Детектори

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Детектор – це сімейство приладів для вимірювання різноманітних фізичних характеристик або визначення наявності речовини. Назва детектор походить від латинського слова "detect" – визначати. Зазвичай, після назви «детектор» слідує опис параметра, який і вимірює чи визначає інструмент. Купити детектор необхідно для визначення вологості (вологомір), наявності пустот, газів, температури та інше.

Які існують основні види детекторів

Робота будь-якого детектора заснована на вимірі фізичних характеристик середовища або поля. Як правило, прилад складається зі спеціалізованого датчика і пристрою обробки та візуалізацією результатів роботи.

Вологоміри

Визначають відсотковий вміст води в загальній масі матеріалу, що досліджується. Ці детектори вкрай необхідні при деревообробці, в сільському господарстві, при виконанні будівельних та ремонтних робіт. У харчовій і легкій промисловості неможливе виробництво, приготування та зберігання продукції без постійного контролю вологості. Вологоміри розрізняються відповідно до свого застосування:

 • вологоміри зерна та/або сипучих матеріалів;

 • вологоміри для деревини;

 • будівельні вологоміри для бетону і будівельних поверхонь.

Далі, вони поділяються на вологоміри прямого і непрямого вимірювання вологості. Вони можуть бути контактними і безконтактними (умовно безконтактними).

Прилади прямого виміру вимагають для виконання роботи великого часу, але дають більш точний результат. Однак вони можуть бути застосовані тільки для сипучих матеріалів.

Робота вологомірів непрямої дії заснована на вимірі параметрів, побічно пов'язаних з вологістю середовища, яке досліджується. Отримані дані порівнюються з табличними значеннями, які зберігаються в пам'яті приладу. Ці вологоміри можуть застосовуватися для дослідження будь-яких об'єктів. Прилади менш точні, але при невеликому зменшенні точності вимірювань, значно збільшується сфера застосування.

Вологоміри.jpg

Детектор металу і прихованої проводки

Спочатку прилад розроблявся для пошуку прихованих металевих предметів, конструкцій, інженерних мереж. Залежно від моделі може визначати матеріал, з якого складається прихований предмет. Не дивлячись на традиційну назву, він може детектувати і неметалеві приховані об'єкти. Цей різновид детекторів незамінний для запобігання аварійних ситуацій при виконанні будівельних, а особливо, будівельно-ремонтних робіт. Його робота заснована на законах електромагнетизму і електричних властивостях різних матеріалів. Залежно від методу вимірювань поділяються на:

 • активні;

 • пасивні;

 • комбіновані.

Активні пристрої випромінюють спрямовані електромагнітні хвилі і аналізують відбитий сигнал. Пасивні детектори оцінюють зміни електричних характеристик коливального контуру датчика, які вносяться середовищем, що досліджується. Поява комбінованих приладів пов'язана з тим, що активні пристрої працюють на більшу глибину, пасивні здатні більш точно визначити матеріал, з якого виготовлений прихований зразок.

Детекторы скрытой проводки в работе.jpg

Детектор порожнеч

Призначений для виявлення порожнеч в суцільних середовищах - цегляних, бетонних і дерев'яних конструкціях. Принцип роботи можна порівняти з детектором металу або прихованої проводки. До пасивних пристроїв, які досліджують електричні характеристики середовища, додаються інфрачервоні (теплові) детектори. Активні детектори порожнеч можуть використовувати електромагнітні хвилі, але частіше використовують ультразвук.

Детектор порожнин.jpg

Детектори газу

Дозволяють виявити наявність і оцінити концентрацію шкідливих, небезпечних або життєво необхідних газів в заданому місці. Застосовуються в місцях, де можливий витік небезпечних газів або парів, який може призвести до виникнення пожежі, вибуху або отруєння людей. Датчики, що застосовуються в газових детекторах (газоаналізаторах), використовують у своїй роботі фізичні, хімічні і електрохімічні властивості газів. Тому, детектори газу визначають наявність і концентрацію тих газів, на які реагують датчики передбачені в конструкції. Зазвичай назва "детектор" доповнюється назвою газу або групи газів, які визначаються цим пристроєм. Перелік газів, що детектуються, і точність вимірювання концентрації залежить від моделі і виробника пристрою.

Детектор газа.jpg

Детектор температури

До цього типу належать термометри, термопари і пірометри. Термометри та термопари є контактними детекторами, пірометр - це безконтактний прилад. У термометрі використовується зміна об’єму рідини в залежності від температури. Робота термопари заснована на температурній зміні електричної напруги під час електрохімічної взаємодії двох взаємно активних металів. Це вже електронний прилад, хоча і контактний. Пірометр дистанційно визначає температуру області простору або тіла, які досліджуються, аналізуючи оптичну та/або інфрачервону ділянку теплового випромінювання об'єкта. У кожного з перерахованих приладів є свої правила застосування і обмеження використання. Але по швидкості вимірювання лідерство завжди за пірометром.

На що звертаємо увагу при виборі детектора.

Незалежно від типу детектора, який ви вибираєте, існує ряд правил, дотримуючись яких ви поменшуєте ймовірність здійснення помилки вибору.

 1. Ім'я виробника залишається одним з найважливіших критеріїв вибору. Використання кращих датчиків і апаратно-програмного комплексу обробки результатів гарантує достовірність вимірювань. При забезпеченні захисту здоров'я і життя людей, вибираючи детектори потрібно звертати увагу на якість, а не ціну детектора.

 2. Особливу увагу необхідно звернути на умови експлуатації приладу і забезпечити ці умови при виконанні робіт.

 3. Точність детектора не повинна бути гірша за ту, яка необхідна для виконання поставлених завдань.

Для чого потрібно купити детектор

Детектор вимірює те, що неможливо визначити за допомогою органів почуттів людини. На сьогоднішній день, жоден професіонал не в змозі провести якісну роботу без використання різноманітних детекторів. наприклад:

 1. Для якісного зберігання зерна (та й будь-якого врожаю) необхідно знати рівень вологості, як самого зерна, так і місця зберігання. Вимірювання цих величин виконують за допомогою спеціалізованих вологомірів.

 2. Для якісної обробки деревини рівень її вологості повинен відповідати виробничим стандартам. Для оцінки вологості використовуються вологоміри для деревини.

 3. Для проведення ремонтно-оздоблювальних робіт потрібно знати все про приховані інженерна мережі приміщення і порожнечі в будівельних конструкціях. Інформація про вологість приміщення і робочої поверхні також дуже важлива. Тут незамінні індикатори проводки, індикатори порожнеч та вологоміри.

 4. Детектори газу дозволяють уникнути аварійних ситуацій і отруєння персоналу.

 5. Точне вимірювання температури, особливо безконтактним способом за допомогою пірометрів, незамінне в харчовій промисловості для перевірки якості зберігання продуктів.

 6. Побудова площин є нічим іншим, як детектування точок площини в просторі за допомогою рівнів, нівелірів і теодолітів. На ринку даний клас обладнання не відносять до детекторів, як і лазерні вимірювачі відстаней.

Будь-які детектори – купити легко і швидко в інтернет-магазині Побудуй

Замовляйте детектори в інтернет-магазині Побудуй. Інтернет-магазин Побудуй – це великий вибір, доступні ціни та кваліфікована консультація. Ми порадимо, який детектор купити для забезпечення виконання тих чи інших робіт. Телефонуйте, пишіть в on-line чаті. Завжди раді відповісти на будь-які питання.

Питання, що часто виникають про детектори:

 • ❓ Яка вартість товарів з розділу Детектори?
 • Ціна на Детектори від 345 до 76 799 грн.