В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Шпателі

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні
Шпатель - це інструмент, який використовують при будівельних, ремонтних і оздоблювальних роботах, на кшталт вирівнювання стін, укладання плитки, зняття старої штукатурки або шпалер. Купити шпателі можна в будівельних магазинах, ціна на них дуже залежить від розміру і якості, розберемося що до чого по порядку.

Шпатель.jpg

Які існують різновиди шпателів і від чого залежить ціна

Шпателі відрізняються за формою, конструкції, матеріалу з якого зроблені та призначенням. Всі ці характеристики взаємопов'язані, впливають на ціну. Складно розділити класифікацію окремо за формою, окремо за матеріалом. Тому наводимо загальну класифікацію:
 1. Фасадні. Їх використовують для проведення великих обсягів робіт. Вони вирізняються значною шириною робочої частини - 150-500 мм. Головна відмінність - більш товсте і міцне лезо. При виробництві використовують міцну нержавіючу сталь. Руків'я пластикове або дерев'яне, може бути вкрите гумовим або силіконовим шаром для більш зручної експлуатації. Малярські - призначені для більш точних і дрібних робіт, таких як замазування щілин, тріщин, вирівнювання не глибоких западин, нанесення штукатурки на поверхні зі складною геометричною формою. В них міцне але тонке і гнучке лезо. Робоча частина, як і у фасадних будівельних шпателів повинна бути тільки з нержавіючої сталі. Головний критерій рукояті - це зручність.
 2. Фасадні шпателі.jpg

 3. Шпателі із зубчастою робочою частиною призначені для плиткових робіт. Зубці допомагають видалити повітря з клейового розчину. Також їх використовують для нанесення фактурної штукатурки або зняття старих шпалер. Форма і матеріал зубців важлива і залежить від матеріалу і типу робіт що планується ними виконувати.
  • квадратні зубці - вибирають для нанесення дуже густого клейового розчину;
  • трикутні зубці - використовують для роботи з менш густими сумішами.
  • пластикові шпателі з зубчастою поверхнею застосовують для нанесення тонкого шару клею на вже підготовлену поверхню.

  Шпателі з зубчастою робочою поверхністю.jpg

 4. Гумові шпателі для будівництва також, відрізняються особливим призначенням - з їх допомогою зручно закладати невеликі тріщини, заповнювати шви при роботі з плиткою, працювати на поверхні зі складною геометричною формою. Вони діляться на тверді та м'які:
  • тверді використовують для шпаклювання;
  • м'які - для затирання.
 5. Перевагами використання гумових шпателів в тому, що вони не ушкоджують поверхню, що обробляють, а також з легкістю повторюють різні вигини.

  Гумові шпателі.jpg

 6. Пластикові будівельні шпателі - незамінні при наклеювання шпалер. Вони з легкістю видаляють повітря з-під полотна. Але застосовувати його можна тільки на гладеньких шпалерах, без структурних малюнків. Це свого роду аналог гумового валика. При виборі пластикового шпателя обов'язкова відсутність нерівностей і зазубрин на робочій поверхні. Шпателі з такими дефектами можуть зіпсувати або навіть прорвати шпалери.
 7. Пластикові будівельні шпателі.jpg

 8. Кутові будівельні шпателі незамінні при вирівнюванні кутів. Перш ніж купити шпатель кутовий, обов'язково перевірте перпендикулярність його сторін.
 9. Кутові будівельні шпателі.jpg

  Корисно знати, що підробку якісного будівельного шпателя з металу можна відрізнити за наявністю мастила на робочої частини. Справа в тому, що недобросовісні виробники використовують просту вуглецеву сталь, яку покривають напиленням для імітації нержавіючої сталі. Мастило дозволяє не зіпсуватися металу до моменту продажу.

  Як вибрати будівельні шпателі, на які параметри звернути увагу перед покупкою

  При проведенні ремонтних і будівельних робіт швидше за все вам знадобиться кілька шпателів. Але є загальні правила вибору якими не варто нехтувати.
  1. Якість матеріалу - металеві варіанти повинні бути зроблені з нержавіючої сталі, ціна шпателя з нержавіючої сталі буде вище в порівнянні з вуглецевою сталлю. Але термін експлуатації і якість виконаних робіт буде значно кращою.
  2. Наявність браку - сколи, тріщини, щербини неприпустимі в шпателем будь-якої форми і матеріалу виготовлення.
  3. Зручність роботи - будівельний шпатель повинен зручно "лежати" в руці. Роботи з ними найчастіше тривалі, тому ергономічність і зручність безпосередньо впливає на якість і швидкість роботи.
  В інтернет-магазині Побудуй ви зможете купити якісні шпателі, а ціни Вас приємно здивують. При виникненні будь-яких питань звертайтеся до наших менеджерів в онлайн-чат або за телефонами, вказаними на сайті. І нехай процес ремонту буде захоплюючим і цікавим. А ми завжди готові Вам в цьому допомогти.

Питання, що часто виникають про шпателі:

 • ❓ Яка вартість товарів з розділу Шпателі?
 • Ціна на Шпателі від 9 до 2 596 грн.
 • ❓ Які популярні бренди в розділі Шпателі?
 • Шпателі Grad

  Шпателі Hardy

  Шпателі INGCO

  Шпателі Intertool

  Шпателі M7