В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Ножиці по металу

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Вирішили полагодити дах, що протікає? Чи дизайнер «всередині» Вас вирішив з допомогою листового металу удосконалити і прикрасити дім? В такому випадку, окрім самого витратного матеріалу потрібен буде інструмент для надання потрібної форми, тобто потрібно купити ножиці по металу.

Як вибрати ножиці по металу?

Щоб купити ножиці по металу які будуть для Вас корисними, потрібно визначитись з їх призначенням, точніше які види робіт ВИ будете виконувати з їх допомогою. Наприклад, якщо Ви хочете вирізати прямокутник потрібного розміру, то достатньо буде прямих. Але якщо на Вас чекають більш тонкі види робіт, то знадобляться ножиці для фігурного різання або ж пальцеві. Розглянемо різновиди ножиць для металу:

В залежності від способу виготовлення:

 • Литі – вимагають більш частого заточування, ціна прийнятна;
 • Ковані – більш надійні, ціна більш висока.

За типом ріжучої системи:

 1. Прямого різання (прямі) – для розрізання металу по прямій лінії.
 2. Покрівельні (стулові) – мають вигин нижньої ручки, що дозволяє різати листи металу товщиною до 3 мм. Часто використовуються при будівельних роботах. 
 3. Важільні – за функціями схожі з покрівельними, особливістю є те, що вони використовуються прикріпленими до верстату і завдяки важільному механізму можуть без прикладання особливих зусиль розрізати листи металу товщиною і фігури2,5-3 мм.
 4. Криволінійного різання (фігурні) – мають невелику ріжучу голівку, маневрені, дозволяють виконувати фігурне різання.
 5. Радіусні – їх леза загнуті, що дозволяють вирізати кола і фігури з округлими деталями.
 6. Комбіновані – застосовуються як для прямого, так і для криволінійного різання.

Згідно застосуванню:

 • для листового металу;
 • для арматури.

Також розділяють на ножиці з правим та лівим напрямом різання. Вони відрізняються розташуванням кромки і напрямом різання. У лівосторонніх лезо заточене зліва, вони призначені для лівостороннього різання і є більш поширеними та зручними для правшів. Правозаточені леза згодяться для шульги і використовуються для правостороннього різання. Ці характеристики важливо враховувати для того, щоб обрати ножиці «по руці».

При виборі матеріалу руків’я, краще віддати перевагу на користь ергономічного руків'я зі вставками що не ковзають. Вони дозволяють краще утримувати інструмент в руках, у порівнянні з пластиковими.

Також окремі моделі можуть бути оснащені регулятором глибини різу, який дозволяє краще адаптуватися під різну товщину металу. Ножиці з захистом вбережуть Вас від травмування. Поворотна пружина допоможе повернути руків’я в початкове положення, зменшуючи тим самим сили, які Ви прикладаєте.

Купити ножиці для металу в інтернет-магазині «Побудуй»

Після того, як Ви визначились з типом ножиць і необхідними характеристиками виникає питання де їх придбати. Можна в будь-якому будівельному магазині чи на ринку. В такому випадку потрібної моделі може не бути в наявності і буде втрачено купу часу. Ми рекомендуємо замовити ножиці в інтернет-магазині «Побудуй». Плюси і мінуси очевидні: цілодобовий доступ до характеристик, великий вибір перевірених товарів, простота при замовленні і можливість отримати грамотну консультацію від наших спеціалістів.

Питання, що часто виникають про ножиці по металу:

 • ❓ Яка вартість товарів з розділу Ножиці по металу?
 • Ціна на Ножиці по металу від 74 до 4 683 грн.
 • ❓ Які популярні бренди в розділі Ножиці по металу?
 • Ножиці по металу Neo tools

  Ножиці по металу Stanley

  Ножиці по металу Top tools

  Ножиці по металу Topex

  Ножиці по металу DeWALT