В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Сітка для вольєра

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Вольєр – це спеціально передбачена територія для тварин, яка захищається загороджувальним матеріалом. Така площа може бути призначена як для вигулу і тимчасового утримання домашніх вихованців, так і для місця їх постійного проживання. Такий вид огороджень став дуже популярним для будь-яких дачних, садибних, сільських і прибудинкових територій. Якщо у Вас є приватний будинок, а в господарстві водиться дрібна рогата худоба, велика собака, домашня птиця або ж інша живність – то Вам не обійтися без сітки для вольєру! Якщо Ви вирішили спорудити огорожу самостійно, то Вам будуть не зайвими пару грамотних порад.

Сітка для вольєру – правила спорудження вольєру для вихованців

Перед початком спорудження відкрито-закритого загону для свого вихованця або вихованців, необхідно точно визначитися з місцем розташування, що грає дуже велику роль. Далі визначитися з необхідною площею і конфігурацією загону, відтворити все на креслярському плані.

При виборі майбутнього місця для вольєру потрібно орієнтуватися не тільки своєю логікою, а й завчасно подбати про комфортне перебування в ньому домашніх улюбленців.

  1. Загони найкраще розташовувати на території Вашої ділянки, але не дуже близько до оселі.
  2. На обраному майданчику має бути відсутня надмірна вологість, а так само має бути захищена від вітру.
  3. Ще одним важливим моментом є орієнтація центрального «фасаду» огорожі на місцевості. Бажано, щоб відкрита частина була орієнтована на південний схід.
  4. Гарним доповненням до всіх вищезазначених порад буде близьке розташування з Вашим загоном будь-якого чагарника або деревця, захищеного декоративною огорожею, що може допомогти трохи захистити вихованців, що перебувають у ньому, від вуличного пилу, літнього сонця і поривів вітру.

Сітка вольєрна – використання загону для птахів і тварин

Сітка вольєрна – це різновид садової сітки. Геометричні розміри, як і тип огорожі, залежить від мети, призначення і кількості дрібної рогатої худоби або птахів, які будуть мешкати всередині загону. Пошукавши в Інтернеті, досить не складно знайти інформацію з приводу того, які мінімальні площі для утримання вимагають ті чи інші домашні улюбленці.

Так само в залежності від виду тварин, яких Ви збираєтеся розмістити в загоні, необхідно визначитися з розмірами вічок сітки для тварин, які не повинні бути занадто великими, як у шпалерних сіток. Оскільки через них можуть пробратися всередину огорожі інші дрібні птахи або гризуни, які будуть не тільки красти корм у Ваших підопічних, а й можуть стати переносниками серйозних вірусних інфекції, які завдадуть непоправного удару по здоров'ю ваших вихованців.

Сітка для пташників – особливості монтажу

При облаштуванні пластикової вольєрної сітки в якості кріпильних матеріалів можуть застосовуватися цвяхи або ж елементи звичайної дроту. Виконувати монтаж слід не тільки акуратно, але і уважно. Після установки ретельно перевірте, чи не стирчать всередину сітки різні гострі елементи, які можуть стати причиною серйозних травм і каліцтв для Ваших вихованців. Якщо такі елементи будуть виявлені при візуальному огляді, їх слід негайно загнути плоскогубцями.

Пластикові огорожі мають масу переваг в порівнянні з металевими: такий вид матеріалу дозволить запобігати травмам вихованців, так само відрізняється помітною економічністю, екологічністю і довговічністю.

Питання, що часто виникають про сітка для вольєра:

  • ❓ Яка вартість товарів з розділу Сітка для вольєра?
  • Ціна на Сітка для вольєра від 37 до 41 035 грн.