В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0
Фільтр:
Ціна
Від
До
69
9385

Емаль

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Емаль – це все ж таки окремий вид лакофарбової продукції. Ключова відмінність від інших видів фарби - це застосування лаку як сполучної речовини. Зовнішній вигляд та властивості емалей також відрізняються від більшості інших видів фарби. Поверхня, покрита фарбою-емаллю, виглядає лакованою та блискучою (хоча є і матові варіанти емалевих покриттів). Вона добре переносить часте прибирання, стійка до мокрого стирання, дії лугів та жирів. У цьому розділі можна купити фарби емалі. Розберемося що це таке і на що звертати увагу перш ніж вирішувати яку фарбу купити емаль.

Емаль.jpg

Що таке фарба емаль і чим відрізняється від інших видів ЛКМ

Емаль – це дуже стійке до абразивів та всіх видів хімічних розчинників покриття. На посуд та подібні до неї вироби, де потрібно підтримувати стерильність, класичну емаль наносять у заводських умовах за високої температури. А фарбу емаль можна придбати для покриття металевих та інших поверхонь за місцем. Покриття фарбою-емаллю звичайно поступається заводському, але помітно перевершує масляні фарби. Водоемульсійні та акрилові фарби взагалі складно порівнювати з емалевими покриттями, якщо потрібна стійкість до механічних впливів, а особливо до мокрого стирання.

Будь-яка фарба повинна містити пігмент для надання кольору, наповнювач для маси та сполучну речовина (плівкоутворююч). Саме сполучна речовина дозволяє фарбі «висихати» утворювати ту саму кольорову плівку.

Плівкоутворюючою (сполучною) речовиною можуть бути органічні смоли, рослинні олії, силікони, акрил і латекс.

У разі фарби емалі – плівкоутворювальною речовиною є лаки. А найчастіше алкідні лаки, які є розчиненою в уайт-спіриті алкідною смолою. Для прискорення процесу утворення плівки до складу входять каталізатори – сиккативи. Багато хто пам'ятає фарби емалі ПФ-115 і ПФ-266.

Але можна купити фарбу емаль не тільки алкідного типу, є суміші на основі інших лаків:

 1. Спиртові лаки – точніше розчини смол у етиловому спирті. Утворюють плівку в міру випаровування спирту.

 2. Масляні лаки – до складу входять органічні олії та смоли

 3. Поліуретанові лаки.

 4. Епоксидні лаки.

 5. Нітролаки — нітроцелюлоза розчинена в органічному розчиннику. Дуже швидко сохнуть, забарвлену поверхню можна полірувати.

Властивості лаків повною мірою передаються емалям на їхньой основі. Крім достоїнств емалей таких як зносостійкість, довговічність та надійний захист від мокрого та сухого стирання є у них і недоліки. Не всі види підходять для внутрішніх робіт через токсичність розчинників, які входять до складу емалі.

Як вибрати та купити фарбу емаль

Є базові характеристики, які застосовуються до всіх видів лакофарбових покриттів, у тому числі до емаль-фарб.

 1. Адгезія – здатність прилипати до будь-яких типів поверхонь. У емалей дуже висока адгезія.

 2. Покриваність — здатність приховувати під новим кольором стару фарбу або колір основи. Важливо при перефарбуванні металевих поверхонь із кардинальною зміною кольору. У фарби емалі покриваність одна з найвищих.

 3. Зносостійкість – стійкість до дії вологи, ультрафіолету механічним впливам, особливо із застосуванням щіток та миючих засобів. Фарби емалі — лідери за показником зносостійкості. Тому ними фарбували підлогу, та інші поверхні схильні до інтенсивного тертя.

 4. Екологічність – безпека як під час нанесення, так і протягом усього терміну експлуатації. Тут у емалей не дуже добре з першим етапом, оскільки алкідні смоли розчинені в досить агресивному розчиннику уайт-спірит або аналоги. І якщо потрібно купити фарбу емаль для внутрішніх робіт, то фарбувати потрібно в приміщенні, що добре провітрюється, і в захисному респіраторі. Після висихання емаль є повністю безпечною.

Найчастіше фарбу емаль вибирають для фарбування поверхонь схильних до регулярного гігієнічного прибирання. Для лакофарбових матеріалів є класифікація стійкості до вологого миття:

 1. Клас – товщина змитого шару не більше 5 мкм – при 200 проходах щіткою;

 2. Клас – змитий шар фарби не більше 5-20 мкм – при 200 проходах;

 3. Клас - товщина змитого шару в межах 20-70 мкм - при тих же 200 проходах;

 4. Клас - змитий шар не більше 70 мкм при 40 проходах щіткою;

 5. Клас – товщина змитого шару ≥70 мкм при 40 проходах щіткою.

Клас фарби зі стійкості до миття вказаний на упаковці. Більшість фарб емалей, які можна купити в Україні, мають з 1-го по 3-й клас стійкості.

Чому вигідно купити фарбу емаль у магазині Побудуй

По-перше, ми продаємо лише якісний товар. Жодних підробок, гаражних сумішей і т.д. Так, у нас можна купити фарби та емалі як економ-класу, так і вище рівнем. Але всі одні виготовлені на відомих заводах та відповідають заявленим характеристикам.

По-друге, у нас можна купити й інші інструменти та матеріали для будівельних робіт:

 • мінеральну вату для утеплення стін та дахів;

 • гіпсокартон та профілї для його встановлення;

 • клей для плитки та шпалер;

 • електроінструмент: міксери, болгарки, шуруповерти та ін.

Крім того, у нас є своя служба доставки по Києву та передмістю. А для мешканців інших регіонів можемо надіслати товар Новою Поштою.

Якщо з'явилися питання щодо підбору фарби емалі, ціни оптової партії, форми оплати або можливості купити емаль у вашому місті телефонуйте за номером (0800) 50-54-52.