В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Фасадні панелі

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні
Фасадні або облицювальні панелі – це сучасний фасадний матеріал для зовнішнього оздоблення будівлі. Головна відмінність від вінілового сайдинга і аналогічних матеріалів - зовнішній вигляд. Оздоблення фасадними плитами імітує облицювання будівлі цеглою, мармуром, каменем або сланцем, ціна при цьому в кілька разів нижче, при сумарній довговічності.

Що таке фасадні панелі - основні характеристики

Основним матеріалом виробництва є полівінілхлорид (ПВХ). Метод виробництва - коекструзія. Він дозволяє об'єднати всі шари панелей на молекулярному рівні. Це забезпечує якість та довговічність готової продукції. Отже, переваги, засновані на властивостях матеріалу:
 1. Довговічність. Без заміни і обслуговування служать 30 років.
 2. Екологічність та безпека. Фасадні плити не випаровують шкідливі речовини, (не токсичні). Вони не підтримують горіння - пожежна безпека Г1.
 3. Вологостійкість і морозостійкість. Фасадні панелі не псуються під впливом УФ випромінювання, перепадів температур, атмосферних опадів, рвучких вітрів.
 4. Стійкість до гниття, корозії.
 5. Стійкість до механічних пошкоджень. Зовнішній шар матеріалу забезпечує стійкість до механічного впливу. Це дозволяє панелям відновити зовнішній вигляд навіть після удару і утворюванню борозн.
 6. Легкість у догляді. Пластикові фасадні панелі не вимагають додаткового догляду після монтажу. Їх не потрібно фарбувати, білити, покривати лаком або антикорозійними засобами. При необхідності досить буде їх просто полити водою зі шланга.
 7. Легкість монтажу і ремонту. Можливість проводити монтажні роботи в будь-який час року (від мінус 50° С до + 50° С).
 8. Різноманітність у фактурі та кольоровій гамі, стійкість кольору забезпечує тривалий час гарний зовнішній вигляд будівлі.
Ще однією перевагою фасадних плит є невелика вага, і доступна ціна матеріалу. При використанні ПВХ фасадних панелей не буде додаткового навантаження на фундамент та несучі конструкції будівлі.

До недоліків використання пластикових фасадних панелей відносять крихкість при низьких температурах, можливість утворення дроблення і тріщин. Панелі погано переносять різкі перепади температур й вібрацію на морозі.

Коли вигідно купити фасадні панелі

Панелі для фасаду ще називають фасадні цокольні панелі. У цій назві закладено основне їх застосування. Найчастіше їх використовують в якості оздоблювальних робіт цокольних частин будівель. Але можна купити й повний набір для облицювання всього фасаду. Міцність та інші характеристики цокольних панелей вище звичайного сайдинга. Якщо ціна фасадних плит не є для вас визначальним фактором, то це ідеальне рішення. Найчастіше вони використовуються для облицювання:
 • архітектурних прибудов;
 • колон;
 • карнизних звисів (карнизної підшивки);
 • парканів.
Врахуйте, що якісний монтаж не менш важливий, ніж якість матеріалу.

Фасадні плити - ціна питання

Оздоблення фасадними плитами – це поєднання економії, довговічності, дорогого зовнішнього вигляду. Завдяки описаним характеристикам і доступній ціні фасадні панелі відноситься до категорії «доступна якість». Купити фасадні плити можна всюди, але краще й зручніше в інтернет-магазині «Побудуй». Телефонуйте з будь-якого із зазначених номерів, або оформляйте заявку online, ми відповімо на Ваші запитання, допоможемо розрахувати необхідну кількість матеріалу і доставимо покупку у зручний для Вас час.

Питання, що часто виникають про фасадні панелі:

 • ❓ Яка вартість товарів з розділу Фасадні панелі?
 • Ціна на Фасадні панелі від 160 до 878 грн.
 • ❓ Які популярні бренди в розділі Фасадні панелі?
 • Фасадні панелі VOX

  Фасадні панелі FASIDING