В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Тачки садові та будівельні

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні
Здавалося б, що може бути простіше, садової тачки або візка? Напевно, тільки сокира. Купив садову тачку і возиш. Але хотілося б купити її назавжди, або як мінімум років на десять. Щоб колеса трималися, ручки не злізли в перший же тиждень, довго не іржавів кузов. У цьому розділі нашого інтернет-магазину представлені будівельні та садові тачки, навантажувальні візки для складів будівельних магазинів. Розберемо різновиди та критерії якості для кожного виду тачок.

Тачка садова – особливості та переваги

Як правило, садові тачки легкі і недорогі, призначені для перевезення на невеликі відстані добрив на город до парника або теплиці, сміття після розчищення саду або видалення бур'янів, інструменту, картоплі, яблук (добре, що Україна – країна садів), тощо. Тачки бувають:
 1. Одноколісні або двоколісні. Одноколісні садові тачки, крім доступної ціни хороші мобільністю і портативністю. Вони проїдуть в усі хвіртки, двері халуп, пташників, тощо.
 2. Двоколісні тачки більші за обсягом, стійкіші, в них зручно завантажувати у великих кількостях вантаж по типу свіжоскошеної трави, прибраних бур'янів, врожаю гарбуза і т.д. Але перед тим як купити двоколісну садову тачку переконайтеся, що вона по ширині пройде по всіх доріжках, хвіртках, воротах.
 3. З фарбованим або цинковим кузовом. Переважна більшість сучасних садових тачок продаються з цинковим кузовом. Він стійкий до іржі, краще витримує кислі і лужні середовища. Перевагою фарбованої поверхні є низька ціна та можливість без зусиль самостійно перефарбовувати вашу садову тачку в будь-який колір.
 4. З пневматичними або литими колесами. Литі дешевше, їх неможливо проколоти, але функцію амортизації вони виконують гірше. Якщо добре навантажену садову тачку з литими колесами котити по стежці з нерівностями та горбами, вона буде сильно підстрибувати, а ривки ручок віддаватимуть в руки. Тому литі колеса ставлять на легкі садові тачки або на складські візки, які призначені для рівних поверхонь. Пневматичні шини – накачуються повітрям так само, як автомобільні та велосипедні, насоси підходять ті ж.
Купити такі колеса можна у великих господарських магазинах, будівельних супермаркетах, у відділах все для саду, або через інтернет.

Тачка будівельна – особливості та переваги

Будівельні моделі візуально можуть бути схожі на садові тачки, але у них міцніше рама, мають підшипникові вузли на колесах. Також, кузов зроблений з більш товстого сталевого листа, оскільки на них часто будуть вантажити і висипати абразивні матеріали на зразок піску та щебеню. Колеса великі й надувні, а не з литої гуми як у багатьох садових моделей.

Одноколісні будівельні тачки відрізняються від садових більш широким розташуванням ручок (щоб людина могла зручно вміститися між ними), і більш пологим кутом на передній частині кузова. Це зроблено для того, щоб витрачати менше сил на вивантаження сипучих матеріалів.

Будівельні тачки розраховані на тривалу експлуатацію у важких умовах будмайданчика, а тому поверхня повинна бути стійка до вапняних та цементних розчинів, потраплянню фарби, а колеса повинні бути досить великими і широкими, щоб проїжджати через пухкі та вологі (іноді кашоподібну) сереу доріжки на будівельних майданчиках.

При виборі необхідно звертати увагу на міцність, вантажопідйомність, габарити. Будівельна тачка повинна поєднувати в собі маневреність і максимальний об’єм кузова. Оскільки ціна будівельних та садових тачок відрізняється несуттєво, багато дачників обирають купити будівельну тачку, оскільки вона міцніше й більш довговічна.

Будівельна тачка – особливості застосування

Ручні візки і тачки для складських приміщень – це спеціалізована техніка, в дачному господарстві застосовується вкрай рідко. Двоколісні розвантажувальні візки, можуть купити власники продуктових магазинів і транспортних компаній. З їх допомогою зручно розвантажувати ящики й мішки з бортових вантажівок. Чотириколісні візки на маленьких литих колесах зручні для складів та великих будівельних супермаркетів, де потрібно укомплектувати збірний вантаж, пересуваючись між полицями. Критерієм якості таких візків є міцність рухомих вузлів (всі колеса візка є поворотними).

Щоб купити будівельну тачку в нашому інтернет-магазині, досить натиснути онлайн кнопку «Купити» на картці товару, який ви обрали. Якщо вам потрібна додаткова консультація, телефонуйте. Відповімо на всі питання з приводу мінімальної ціни, наявності на складі та способу доставки, також можемо прийняти замовлення по телефону і відразу узгодити зручну для вас форму оплати.

Питання, що часто виникають про тачки садові та будівельні:

 • ❓ Яка вартість товарів з розділу Тачки садові та будівельні?
 • Ціна на Тачки садові та будівельні від 1 163 до 12 511 грн.
 • ❓ Які популярні бренди в розділі Тачки садові та будівельні?
 • Тачки садові та будівельні Budfix

  Тачки садові та будівельні Claber

  Тачки садові та будівельні Detex

  Тачки садові та будівельні FLO

  Тачки садові та будівельні Flora