В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Висоторізи

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Висоторіз – це механічна або мотопривідна пилка на довгій штанзі. Дозволяє з землі дотягнутися і спиляти гілки на висоті 4-5 метрів. Деякі моделі обладнані сікатором з шнуром, нми можна різати дрібні гілки, які гнуться і зісковзують з зубів основної пилки.

Купити висоторіз – це значить ніяких драбин, не потрібно лізти на дерево з ризиком обдерти руки, а то і впасти. Розчищення саду з висоторізом прискорюється майже в два рази.

Різновиди і особливості висоторізів

Класичний висоторізи для обрізки дерев - це легка телескопічна штанга, на кінці якої закріплена вигнута ножівка. Але в якості висоторізу використовуються і ланцюгові бензопили зі штангою подовжувачем, і акумуляторні висоторізи, де на кінці штанги теж ланцюгова пила. Розберемося докладніше:

 1. Механічний висоторізи - це розсувна штанга (телескопічна) з робочою частиною на кінці. Це змінна пилка зігнутої форми, важільний сікатор-сучкоріз або комбінація того й іншого.
 2. Механический высоторез.jpg

  Форма механічного висоторіза .jpg

  Зверніть увагу, що за універсальність доводиться платити незручностями. На першому фото зображена знімна пила з гаками зачепами на обох кінцях. Такі зачепи теж заточені ними можна зрізати дрібні гілочки, зайві пагони, зішкребти частину кори де з'явився мох, гриби і інші шкідники. Так само її можна зняти і користуватися без штанги як звичайною пилкою.

  Універсальні варіанти, де є і сучкоріз, і пилка можуть чіпляти сусідні гілки, плутатися в листі і тонких гілках. Привід з мотузкою теж може не дозволити дістатися до потрібної гілки.

  Цікавий вихід з цього пропонує компанія Fiskars, див. Рис 3. Привід цього висоторізу захований всередині штанги, на кінці тільки два леза, які можна повертати під потрібним кутом. Щоб зрізати гілку потрібно потягнути накладне руківя на себе, схоже на процес перезарядки помпової рушниці.

  Важливо розуміти вік і стан ваших дерев, щоб вирішити який потрібно купити висоторіз.

 3. Ланцюгові висоторізи – ріжуча частина як шина маленької ланцюгової пилки. Приводом служить електро- або бензиновий двигун. Центр ваги висоторізу зміщений до першої третини інструменту там, де руків'я. Робоча висота акумуляторних висоторізів для обрізки дерев набагато менша, в порівнянні з механічними, загальна довжина інструменту рідко перевищує 2 -2,2 метра.
 4. Ланцюгові висоторізи.jpg

  Купити висоторізи з електро- або бензиновим двигуном вигідно якщо потрібно багато і часто пиляти товсті і / або сухі гілки. Тому ланцюгові висоторізи популярні у електриків - вони зрізають ними гілки, які заважають проводам повітряних ліній електропередач.

  Висоторіз в роботі.jpg

 5. Висоторіз для декоративної стрижки кущів і дерев. По суті - це кущоріз, з механічною штангою подовжувачем. За типом приводу бувають: мережеві 220 В, акумуляторні та бензинові. Дозволяють формувати крони декоративних чагарників і дерев, і навіть створювати цілі композиції з живих огорож.
 6. Висоторіз для декоративної стрижки кущів.jpg

Який висоторізи купити вигідніше

За параметрами: максимальна робоча висота, автономність, ціна і навіть за безпекою виграють ручні механічні висоторізи. Але у кожного варіанту є свої переваги і недоліки, перш ніж купити висоторізи подивіться зведену таблицю.

Характеристика

Мехнічні висоторізи

Аккуму-рні висоторізи(ланцюгові)

Мережеві висоторізи(ланцюгові)

Ланцюгові бензинові  висоторізи

Висоторіз-кущоріз для декоративної стрижки

Робоча висота

До 6 метрів, враховуючи зріст людини

До 4 метрів

До 4 метрів

До 4 метрів

До 4 метрів

Автономність

Без обмеженнь

Заряд аккумулятора 25-40 хвилин, перезарядка 90-120

Обмежена довжиною мережевого кабеля

Бензобак 35-40 минут, дозаправка 2-3 хвилини і далі без обмежень

Заряд аккумулятора 25-30 хв.

Ціна

Доступна, залежить від якості сталі, відомості бренда, і найнижча в цій групі

Высока в 3-4 рази вища за механічні

Середня вище ніж в механічних, але помітно нижча ніж в акумуляторних і бензинових

В 2-3 раза выща ніж в механічних, але дешевші ніж акумуляторні

В 2-3 раза вища ніж в механічних моделях

Експлуатаційні витрати

Ніяких, поки не зламається

Заточка ланцюга, змазка, заміна, електроенергія на зарядку

Заточка ланцюга, змазка, замена, електроенергія

Бензин, масло, заточка, замена ланцюга

Електроенергія, заточка

Безпека

Окуляри, бажано шолом

Засоби захисту: окуляри, шолом потрібні обов'язково

Засоби захисту: окуляри, шолом потрібні обов'язково

Засоби захисту: окуляри, шолом потрібні обов'язково

Засоби захисту: окуляри шолом потрібні обов'язково

Комфорт використання і  ефективність

Товщина гілок обмежена фізичними можливостями людини, і в будь-якому випадку до 3-4 см

Можуть різати гілки до  8-12 см в діаметрі. Комфорт і ефективність залежить від фізичних можливостей оператора й потужності двигуна

Можуть різати гілки до 10-15 см в діаметрі. Комфорт і ефективність залежать від фізичних можливостей оператора й потужності двигуна

Можуть різати гілки до 12-15 см в діаметрі. Комфорт і ефективність залежать від фізичних можливостей оператора і від потужності двигуна.

Можуть зрізати тільки тонкі гілки  (1-1,5 см). Працювати на висоті не дуже зручно, потрібні навички і хороша фізична підготовка. Але нічим іншим крону на висоті не сформувати

Якщо потрібна консультація і допомога щоб купити висоторізи для обрізки дерев телефонуйте за номером (0800) 50 -54-52, з задоволенням допоможемо визначиться з вибором.

Питання, що часто виникають про висоторізи:

 • ❓ Яка вартість товарів з розділу Висоторізи?
 • Ціна на Висоторізи від 1 171 до 31 998 грн.
 • ❓ Які популярні бренди в розділі Висоторізи?
 • Висоторізи AL-KO

  Висоторізи Black Decker

  Висоторізи DeWALT

  Висоторізи ECHO

  Висоторізи Einhell