В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Термопосуд – особливий вид посуду. За своєю суттю він потрібний, щоб зберігати гаряче гарячим, а холодне холодним якомога довше, не залежно від температури навколишнього повітря. А вже під конкретний продукт (напій, їжа, ліки) придумано і реалізовано безліч різноманітних типів посуду з теплоізоляційними стінками.

Термопосуд – огляд різновидів

По-перше, слід визначитися з призначенням. Як вам найчастіше потрібно зберігати продукти теплими чи холодними? Якщо потрібен надійний термос для походів і екстремальних пригод, то на першому плані буде його міцність і герметичність. І зовсім інша справа, якщо ви хочете, щоб завжди під рукою була улюблена кава чи какао.

Отже, існує три основних види термопосуду:

  1. Класичні термоси. Це, як правило, циліндрична ємність з герметичною пробкою і захисною кришкою. Існують екстремальні ударостійкі моделі, виконані з нержавіючої сталі і додатково захищені гумовими вставками. Майже завжди укомплектовані рукоятками і чохлами, кришка служить чашкою, іноді за принципом матрьошки, чашок в кришці декілька. Є і цілком домашні різновиди з пластиковими корпусами, в яких зручно носити з собою каву або чай на роботу, в рейс або нічне чергування. Бувають і «сімейні» моделі обсягів як самовар з ручним насосом і носиком як у чайника.

  2.  Термопосуд для їжі. До них належать і харчові термоси, і спеціальні ланч-бокси, кухонний термопосуд. Існують як невеликі компактні моделі, в яких зручно носити з собою гарячий обід, так і ємності значних габаритів з окремими відсіками для різних видів їжі, розраховані на кілька людей. 

  3. Термокружки – наймолодший вид термопосуду, який можна купити скрізь, навіть у магазинах комп'ютерних аксесуарів. Популярність у них заслужена, сучасний спосіб життя змушує багато речей робити на ходу, і чашка ранкової кави по дорозі на роботу – це звичайна справа. Завдяки теплозахисним властивостям кружки, кава не охолоне за пару хвилин, а зручна кришка не дасть їй розплескатися. Крім тривалої підтримки температури для цього посуду важливий стиль, краса та ергономіка.

Термопосуд – рекомендації по вибору

Напевно, багато хто зауважив, що ціна, на зовні майже однакові речі, може відрізнятися в кілька разів. Часто вигідніше купити дорогу річ, хоча не завжди висока вартість однозначний показник якості.

Вибираючи термопосуд в звичайному магазині або інтернет-магазині, звертайте увагу на ціну. Занадто низька (як і занадто висока) ціна викликає підозри.

Якщо є можливість потримати товар в руках, відкрийте кришку і понюхайте ємність. Наявність стійкого стороннього запаху – ознака низької якості. Такий посуд може виявитися небезпечним для здоров'я.

Наступний метод швидкої перевірки – закрити і потрясти виріб. Не повинно бути дзвону, деренчання й інших сторонніх звуків.

Непрямим показником якості є також вага і тактильні відчуття. Гарний термопосуд приємно тримати в руках, він досить важкий, не справляє враження «картону» або «одноразовости».

Купити термопосуд в інтернет-магазині Побудуй – це зручно і надійно

Ми розуміємо, що при покупці через інтернет-магазин, не можна особисто переконатися в якості товару. Тому на нашому сайті представлена ​​продукція тільки перевірених постачальників і виробників. Тепер, щоб купити гарний термопосуд, не обов'язково їхати до Києва або взагалі виходити з дому. Оформляйте замовлення за телефоном або через online форму на сайті, і ми відправимо куплений товар в будь-який регіон України.