В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Чи в саду чи в городі наші гарні дівиці і добрі молодці не тільки гуляють, а й працюють. На Україні все цвіте і плодоносить на заздрість численним сусідам. Багатотисячного, а може і багатомільйонного об'єднання дачників і сільських жителів присвячується наш розділ садово-городнього інвентарю. Життя саду і городу циклічне, як і зміна сезонів, навесні потрібні одні інструменти, влітку інші, а восени і ті, що навесні, і ті, що влітку і ще декілька своїх власних. Отже, по порядку – спочатку ми приїжджаємо на дачу і нам потрібно...

Садовий інвентар для розпушування і підготовки ґрунту

Навесні перед посадкою город потрібно розпушити. Робити це потрібно, поки земля ще досить волога після сходу снігового покриву, але вже не прилипає до лопати. При весняній обробці потрібно відразу розбити всі великі грудки і брили, і розрівняти землю бороною або граблями. Це допоможе «закрити» максимум вологи для коренів висаджених культур. Для обробки невеликої ділянки досить купити пару лопат, граблів, і сапку, а інший інвентар купувати вже в міру необхідності. Для великих площ вже варто задуматися над придбанням мотоблока або культиватора.

Садовий інвентар для розчищення садових кущів і дерев

Крім городів на присадибних ділянках України, обов'язково є хоча б кілька яблунь, вишень і кущів смородини або малини. А квіти – це ж окрема стихія, якої присвятили себе тисячі господинь. Все це багатство теж вимагає догляду, розчищення, проріджування, видалення сухих гілок. А тим, хто всерйоз захоплюється садівництвом і прищеплює різні сорти, потрібен зручний і функціональний секатор, наприклад знаменитий FiskarsTM, який і на ювілей садівникові подарувати не соромно. Ще, для обрізки саду добре придбати невелику ножівку, сокиру і драбину. Все це можна замовити в інтернеті або купити в звичайному магазині садового інвентарю.

Садовий інвентар для захисту рослин на дачі

Хвороби, шкідники, засуха – з усім цим теж можна впоратися, якщо озброїтись знаннями, інвентарем і докласти зусиль. Помічниками в цьому стануть садові обприскувачі та обладнання для поливу (насоси, шланги, краплинні стрічки, розпилювачі). Ще для збільшення і захисту врожаю активно застосовується агротканина і затіняюча сітка. Купити їх теж вже можна в будь-якому сільгосп магазині або в інтернеті.

Устаткування для підживлення добривами

Удобрювати ґрунт на дачній ділянці і підживлювати самі рослини можна різними способами. Це і осіннє внесення органічних добрив, і листкове підживлення рослин за допомогою обприскувача. Серед приватних домовласників і дачників все більшої популярності набувають спеціальні контейнери – садові компостери. Це спеціальні ємності, які легко зібрати на ділянці, в них складають органічні відходи (листя, недоїдки, трава і т. д.), які в процесі розкладання і природної ферментації перетворюються в органічне добриво (компост). На відміну від ями або звичайної купи, пластиковий контейнер набагато зручніше у використанні. Якщо готове добриво потрібно дістати, зрушують одну з дверцят (передбачені внизу на кожній стінці). Адже саме в нижній частині знаходиться вже готове добриво, а зверху ще свіжі відходи. Таким чином, виходить безперервний цикл – знизу поступово забираємо готовий компост, а зверху додаємо свіжу органіку. У продажу є компостери об'ємом від 400 до 850 літрів, чого цілком достатньо для дачної ділянки.

Садовий інвентар і підготовка до зимування

Восени, після збирання врожаю, з городів збирають бадилля та інші залишки. Потім їх спалюють або відправляють в компостер. Для цих робіт напевно стане в нагоді садова тачка. А землю скопують або орють на зяб. Це значить, що в результаті повинні залишитися великі брили і борозни, щоб ввібрати максимум вологи від осінніх дощів і сніготанення. Також загине частина личинок шкідників, які виявляться ближче до поверхні. Якщо город орють мотоблоком або трактором, то найчастіше відразу вносять тверді органічні добрива: гній або компост. Перед тим як прибрати садовий інвентар на зберігання, очистіть його від прилиплої землі, при необхідності заточите, на відкриті металеві ділянки нанесіть мастило (наприклад солідол) для захисту від іржі.

Якщо для Вас актуально придбання садового інвентаря для дачі і потрібна консультація, телефонуйте. Якщо Ви вже вибрали необхідний городній інвентар в нашому магазині, то достатньо натиснути кнопку «Купити» і замовлення буде сформовано автоматично. Після чого наші менеджери зв'яжуться з вами для узгодження зручного способу доставки і оплати.