В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Піна монтажна

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Монтажна (будівельна) піна – це продукт побутової хімії який застосовують для заповнення пустот, герметизація, іноді, кріплення кількох елементів, яке не вимагає великої міцності. Випускається в аерозольних балончиках під тиском. Основою "роботи" є хімічні реакції, що протікають при потраплянні вологи в робочий розчин. Купити монтажну піну часто необхідно для виконання деяких будівельних, ремонтних і монтажних робіт.

Монтажна піна в роботі.jpg

Піна монтажна – з чого складається і як працює

Піноутворюючий склад, зазвичай, зберігається в аерозольних балончиках. Складається він з трьох основних компонентів.

 1. Основний матеріал – виходить при хімічній взаємодії двох спеціалізованих речовин (диізоціаната і поліола). Перебіг цієї реакції забезпечують або на заводі перед розфасовкою суміші, або безпосередньо в балончику, перед застосуванням (в двокомпонентних варіантах). Застигання отриманої суміші відбувається при потраплянні в нього води або вологи з повітря.
 2. Спеціалізовані добавки – додають матеріалу додаткові властивості. Наприклад, звукоізоляційні, теплоізоляційні або протипожежні. Можлива комбінація декількох властивостей.
 3. Суміш газів – виконує, як мінімум, дві функції. По-перше, газ видавлює розчин назовні. По-друге, коли він потрапляє в розчин і розширюється, створює пористу структуру матеріалу до його застигання і збільшує об’єм отриманого матеріалу.

Як вибрати і купити монтажну піну

Перш ніж купувати монтажну піну, розберемо критерії вибору. Ціна монтажної піни також залежить від нижче наведених характеристик.

 1. Тип балончика – будівельна піна однакова як для професійного, так і для побутового використання, відмінність тільки в типі балончика:
  • ємності для професійного використання оснащені спеціальною посадкової різьбою, для їх установки в монтажний пістолет, вони можуть додатково комплектуватися трубками для побутового використання;
  • балончики для побутового використання неможливо встановити в професійному інструменті.

  Таким чином, якщо передбачається використання пістолета для монтажної піни, то потрібно купувати балончики з різьбою для установки в перехідник.

 2. Об’єм застиглого матеріалу – вказується на кожній упаковці. Перед початком робіт необхідно оцінити об’єм пустот, які будуть заповнені, і визначитися з кількістю придбаних матеріалів. Оцінити кількість надлишково покладеної суміші досить складно, тому купувати монтажну піну (кінцевий об'єм) необхідного з розрахунку на 10-30% більше об’єму порожнеч.
 3. Сезонність застосування – існує літній, зимовий і всесезонний матеріал.
 4. Готовність речовини,що утворює піну, до застосування - готова до застосування і двокомпонентна.
  • Готова будівельна піна має обмежений термін зберігання (використання).
  • Ціна на двокомпонентну будівельну піну вище, однак її термін зберігання до початку застосування значно більше. Перед її використанням необхідно виконати ряд операцій для змішування компонентів. Опис цих дій і термін придатності готової суміші повинні бути вказані в інструкції.
 5. Тип будівельної піни. Він повинен відповідати вимогам. Теплоізолююча будівельна піна не може дати ефекту при звукоізоляційних роботах і навпаки. Не всяка будівельна піна може бути вогнестійкість.

Монтажна піна.jpg

Які існують правила роботи з монтажною піною

Для отримання оптимального результату роботи важливо знати правила безпеки і експлуатації при роботі.

 1. Не спрямовуйте вихідний отвір інструменту або балончика на людину.
 2. При роботі використовуйте захисні окуляри. Попадання пінополіуретану на слизову оболонку небезпечно.
 3. Роботи виконуйте в рукавичках. Розчин, який потрапив на шкіру, може залишитися на ній на довгий час.
 4. Виконуйте роботи в спецодязі. Пінополіуретан, який потрапив на одяг очистити практично неможливо.
 5. При заповненні пустот, не заливайте матеріал "до країв". У процесі затвердіння субстанція, що утворює піну сильно розширюється.

Купити монтажну піну в інтернет-магазині Побудуй

Замовляйте монтажну піну будь-якого складу і призначення в інтернет-магазині Побудуй. Інтернет-магазин Побудуй – це великий вибір, доступні ціни та кваліфікована консультація. Ми порадимо, який тип будівельної піни підійде Вам для виконання запланованих вами робіт. Телефонуйте, пишіть в on-line чаті. Завжди раді відповісти на будь-які питання.

Питання, що часто виникають про піна монтажна:

 • ❓ Яка вартість товарів з розділу Піна монтажна?
 • Ціна на Піна монтажна від 96 до 488 грн.
 • ❓ Які популярні бренди в розділі Піна монтажна?
 • Піна монтажна AKFIX

  Піна монтажна Asmaco

  Піна монтажна Ceresit

  Піна монтажна Hauser

  Піна монтажна Intertool