В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0
Горища сучасних будинків все частіше перестають бути місцем, де гуляють протяги і привиди, вони стають цілком придатними для життя. А якщо кут ската даху заздалегідь прийняти 35° і більше, то жити на такому горищі цілком комфортно буде не тільки Карлсону, а й цілком високим людям слов'янського типу. Додаткове житлове приміщення під дахом (утеплене і світле горище) називається мансардою. Там цілком можна обладнати кабінет, кімнату для підлітка, гостьове приміщення або навіть здавати його в оренду. Для того, щоб у мансардах була вентиляція і прозорий дах використовують вікна спеціальної конструкції.

Мансардні вікна і люки – особливості конструкції та монтажу

Мансардні вікна та люки є частиною покрівлі та схильні до таких же фізичних навантажень від вітру, дощу, снігу, граду що і вся покрівля, а значить повинні як мінімум не поступатися, а часто і перевершувати за характеристиками міцності, стійкості до дії вологи, ультрафіолету матеріал основної покрівлі. Тому склопакети мансардних вікон складаються з гартованого скла і заповнені аргоном, а по периметру захищені алюмінієвими накладками.

Вікно мансарди і люк- це ціла інженерна конструкція, що вимагає правильного монтажу утеплення та герметизації. Основні елементи, а також додаткові аксесуари представлені на малюнку, а в підрозділі мансардних вікон можна подивитись детальну відео інструкцію по монтажу і герметизації вікон Roto.

Різновиди мансардних вікон і люків

Віконні отвори для мансард умовно ділять на мансардні вікна і люки. Відрізняються вони способом відкривання: люки відкриваються по бічній або верхній осі, як класичне вікно або двері, а мансардні вікна відкриваються поперечним поворотом по центральній або зміщенній осі:
 • центрально-поворотне виконання (найбільш поширене);
 • з піднятою на S віссю повороту (ексклюзивне виконання від компанії Roto);
 • з верхньою віссю відкривання (ще називають моделлю з двома осями відкривання).
Через мансардні (горищні) люки, на відміну від вікон, можна легко потрапити на дах для обслуговування, ремонту, або установки антени. Сонячне світло та свіже повітря однаково потрапляють в приміщення, як через вікно, так і через люк.

Матеріалом для виготовлення мансардних вікон може бути дерево (клеєний брус) або металопластиковий профіль, обидва варіанти мають високу міцність, довговічність, стійкість до вологи та перепадів температур.

Крім того, виконання мансардних вікон може бути:
 • з одинарним або подвійним склопакетом;
 • з передвстановленим на заводі термоізоляційним блоком, і без нього (краще вибирати з термоізоляцією, такий варіант допоможе надійно зістикувати загальний шар утеплення покрівлі з утепленням віконного отвору, і з гарантією);
 • з верхнім нижнім або бічним розташуванням ручки відкривання.
Від різних варіантів виконання залежить остаточна ціна скління мансарди.

Також зверніть увагу на підбір ізолюючої ставки. Існують різновиди для плоских (маркування BTN) і хвилястих (ZIE висота хвилі до 45 мм) покрівельних матеріалів.

Рекомендації з приводу підбору, замовлення мансардних вікон і люків

Вибирайте продукцію від перевіреного виробника, постачальника, який надає гарантію і має продукцію на складі. У нашому магазині ви можете замовити та купити тільки сертифіковані вікна і люки одного з кращих європейських виробників зі складу в Києві, з доставкою по всій Україні.

Другий важливий момент вибір кольору та дизайну, який поєднується з вашим дахом. Наприклад, вікна в темно-коричневих кольорах відмінно поєднуються з бітумною черепицею.

Не забувайте також про додаткові аксесуари:
 • затемнюючі завіси;
 • захисні ролети або маркізет;
 • теплопоглинаюча сітка;
 • сітка проти комах;
 • додаткове електрообладнання (сервопривід на саме вікно, а також для управління ролетами).
Якщо у вас виникли питання по технічним характеристикам або формі оплати, і способу доставки, телефонуйте. Наші консультанти дадуть відповіді на всі ваші питання.