В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Клей для будівництва належить  до складу основних матеріалів, які використовуються, як при локальних будівельних роботах, так і при невеликих ремонтах. До цієї товарної категорія відносяться й суміші для приклеювання теплоізоляції, плитки та інших декоративних або оздоблювальних матеріалів.

Якщо у вас виникла необхідність купити клей для будівництва, раді представити вам наш асортимент товарів від провідних світових виробників будматеріалів!

Особливості складу і застосування клейової продукції

Як правило, клейові суміші для будівництва виготовляються у вигляді сухих сумішей, які необхідно розводити водою перед використанням. Базову основу таких продуктів становить цемент, гіпс або вапно з додаванням клейових компонентів і різних модифікаторів. Завдяки цьому, будівельні клеї можуть набувати різних особливості:

  • високу міцність на відрив матеріалу;
  • морозостійкість;
  • додаткову теплоізоляцію;
  • а також інші.

Це слід враховувати під час вибору. Склад суміші, як правило, має чітку спеціалізацію і призначений для тих чи інших видів використання. Рекомендуємо при покупці віддавати перевагу саме таким варіантам, а не універсальним! Останні не забезпечать вам настільки міцного склеювання поверхонь.

Клей для будівництва – купити в інтернет-магазині "Побудуй" з доставкою в усі міста України

Все що вам необхідно зробити – це просто підібрати найбільш оптимальний варіант клейової суміші, за допомогою якої ви зможете досягти поставлених цілей, а також виконати необхідне завдання, і замовити їх в нашому інтернет-магазині в необхідній кількості.

Здійснити покупку ви можете прямо на нашому сайті або ж, просто зателефонувавши за вказаними телефонами в call-центр. Якщо в ході вибору товару або оформлення замовлення у вас виникли питання – сміливо адресуйте їх нашим онлайн-консультантам!