В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0
Щоб ваш будинок довгі роки виглядав, як на малюнку, зовні і всередині стін та фасаду повинен бути повний порядок. А це означає гарне, довговічне облицювання, листковий пиріг з утеплювача і ізолюючих плівок, який «дихає» в правильному напрямку. А також система відведення (зайвої) дощової води від фундаменту та правильна система гідроізоляції покрівлі, фундаменту і стін.

Фасадні матеріали. Їх різновиди

Зовнішній вигляд будівлі при сучасних технологіях і асортименті оздоблювальних матеріалів обмежений тільки вашою фантазією та бюджетом. Однією з найпопулярніших є система сучасних вентильованих фасадів. Давайте розберемо, які необхідні елементи оздоблення фасадів  існують на ринку будматеріалів.

Оздоблення  фасадів

Коротко - це коли до внутрішньої несучої стіни кріпиться гратчастий каркас. З його допомогою фіксуються плити мінерального утеплювача, поверх нього шар утеплення фасаду закривають вітробар'єром. І на завершення, з повітряним зазором 30-40 мм, на обрешітку кріпиться облицювальний матеріал:
 • сайдинг (пластиковий або металевий);
 • фасадні панелі;
 • профнастил;
 • натуральне дерево (вагонка);
 • натуральний камінь і керамограніт.
Сайдинг, фасадні панелі дають найбільшу свободу у виборі кольору, текстури і загального стилю фасаду вашого будинку. Монтуються вони легко та просто, покриття довго виглядає новим і не вимагає особливого догляду.

Підрахувати кількість панелей на фасад будинку, а також кріпильних та декоративних елементів допоможуть наші консультанти. У нашому магазині, існує послуга з онлайн формою зв'язку «Розрахунок матеріалів», сюди потрібно буде переслати дані по конфігурації вашого фасаду, а ми зробимо для вас готову специфікацію з ціною фасадних матеріалів і кріпильних елементів.

Утеплення стін фасаду

Наступним «шаром» правильного будинку є теплоізоляційні фасадні матеріали (утеплювач). Тут під різні завдання є свої рішення. Зараз найбільшою популярністю фасадні матеріали користуються утеплювачі на основі мінеральних волокон і пінопласту. Для вентильованих фасадів та каркасних стін сучасних будинків застосовують мінеральні, (базальтові) утеплювачі. Їх класифікують за:
 • фасуванням (рулонні або плитні);
 • товщиною (50; 100; 150);
 • щільностю і призначенням (для дахів, зовнішніх і внутрішніх стін та перекриттів, лазень, саун і т.д.).
Щоб правильно підібрати тип і кількість мінерального утеплювача та розрахувати ціну фасаду будинку з доставкою і фасадні матеріали, також рекомендуємо скористатися послугою «Розрахунок матеріалів» в нашому магазині. Тоді ви зможете купити тільки потрібну кількість фасадних матеріалів з доставкою. І вам не доведеться щось докуповувати, або кудись прилаштовувати зайве. Ми доставляємо замовлення не тільки по Києву, але і по всій Україні.

Гідроізоляція фасадних стін

Волога всередині стін і перекриттів може потрапити не тільки зовні, але і піднятися через пори в матеріалі капілярним способом. А це додаткове джерело вогкості в штукатурці та небезпека виникнення цвілі і грибка, вивести які з гарантією може тільки пожежа. А якщо на етапі будівництва заздалегідь подбати про оздоблення гідроізоляції фундаменту (укласти стрічку, яка відокремлює фундамент від несучих стін), таким чином захистити дерев'яну підоснову даху (брус, фундамент даху, називається мауерлат), то про проблеми вогкості в стінах можна забути. Для цього рекомендуємо купити стрічкову гідроізоляцію - гідропояс, ціна його не висока, а захистить будинок на весь термін служби.

OSB плита-основа для обшивки фасаду і не тільки

Сучасний матеріал універсального призначення - плити OSB. Плита виготовлена ​​з стружки та трісок орієнтованої шарами (паралельно і перпендикулярно поверхні). За механічними властивостями перевершує відому з давніх пір деревно-стружкових плит, і наближається до високоміцної фанери. Її застосовують в якості оздоблення основи під різні матеріали облицювання стін.

Легкість обробки, міцність і доступність робить плити OSB незамінними на сучасному будівництві. Це  основа даху під бітумну черепицю, обшивка каркасних будинків, основа чорнової підлоги, опалубка для фундаменту. Розділяють плити по класах, від 1-го до 4-го.

 • 1-й клас тільки для опалювальних сухих приміщень;
 • 2-й клас для опалювальних і неопалювальних сухих приміщень;
 • 3-й клас для умов з підвищеною вологістю;
 • 4-й клас поєднує властивості вологостійкості 3-го класу і підвищену механічну міцність.

Вибрати й купити фасадні матеріали

Сучасний будинок - система складна. Але завдяки правильному розрахунку і технологічності нових оздоблювальних фасадних матеріалів, захисних покриттів терміни будівництва помітно зменшилися. А довговічність і декоративні властивості істотно виросли. Саме важливе при виборі матеріалів - купити якісні фасадні матеріали та розрахувати необхідну їх кількість. Ми фахівці в будівництві! Наші менеджери - фахівці технічного відділу допоможуть вибрати саме ті фасадні матеріали, які потрібні для вашого будівництва (навіть якщо таких матеріалів немає у нас в наявності)! Також ми допоможемо зробити розрахунки потрібної кількості будматеріалів для фасаду будівлі та фасадні матеріали. Телефонуйте, консультуйтеся, замовляйте! Ми завжди раді допомогти та зробити процес покупки будматеріалів легким, зрозумілим і зручним.