В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Штанги та ручки для садового інструменту

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Через цей розділ можна вибрати та купити живці для лопат, телескопічні штанги та подовжувачі для садового інструменту. Адже в будь-якому випадку інструмент повинен бути зручним, навіть якщо держак сапи або лопати занадто короткий, то працювати буде незручно, не кажучи вже про граблі або мітлу. Особливе місце в розділі займають алюмінієві та склопластикові штанги для висотного інструменту.

Штанги і ручки.jpg

Штанги для висоторізів та сучкорізів


Досить часто сучкорізи та висоторізи можна купити у вигляді насадки з приводом від шнура, але без тримача. А саму штангу можна придбати окремо. Вони бувають:

 • телескопічні;
 • складні, щоб збільшити довжину, можна додати секцію довжиною 1; 1,2 чи 1,5 метра;
 • фіксовані без можливості змінити довжину.

Що стосується матеріалів, то це алюміній, склопластик, або комбінація тонкої сталевої трубки та пластику. В принципі для висоторіза або садової пилки можна використовувати довгий дерев'яний держак від граблів або плодозбірника.

На фото нижче зображені механічні висоторізи та садові пилки, які можна купити без штанги.

Висоторізи і садові пили.jpg

Досить часто можна купити інструмент, де сучкоріз з рухомими лезами можна міняти місцями з вигнутою пилкою. Така ножівка на довгій штанзі може допомогти впоратися з товстими гілками (діаметром більше 40-50 мм).

Ручки, держаки для лопат та іншого садового інструменту

А такий інструмент як лопати, граблі, сапки та мотики часто продається без держаків. І це має сенс, адже краще, коли можна вибрати держак по руці та за зростом. Та й товщина держаків для лопат може злегка відрізнятися і теж краще купити держак собі за зростом і зручністю хвату.

Ручки для лопат.jpg

А, наприклад, сокира — це найіндивідуальніший вид руків’я до вибору якого потрібно підходити особливо ретельно. Тут важлива і довжина, і ухватистість, та й вигин сокирища теж важливий. Адже є теслярські, столярні та просто звичайні господарські сокири, якими можна нарубати дров або зрубати невелике дерево.

Ручка для топора.jpg

Більшість держаків та ручок для звичайного інструменту для саду та городу роблять із дерева. Це береза, тополя, рідше бук чи дуб. Також до дерев'яних держаків лопат можна купити пластмасові рукоятки на верхній кінець, для поперечного хвата. Для деяких операцій така ручка набагато зручніша за прямий держак.

Крім того, дерев'яні держаки можна купити, для:

 • сапок;
 • граблів, і мітел для прибирання територій від опалого листя;
 • плодозбірників для груш та яблук;
 • для вил та ручних культиваторів-розпушувачів

Головні критерії вибору штанг та тримачів для садового інструменту


 1. Діаметр – що визначається призначенням. Окрім звичайно сокир, але у них теж є товщина під ухват руки.
 2. Матеріал. Для висоторізів краще купити алюмінієву або склопластикову штангу, тому що вона набагато легша й міцніша за дерев'яну жердину аналогічної довжини. Для лопат і сапок найкраще підійде деревина. Це зручно, доступно за ціною, та й термін служби часто обчислюється десятиліттями, якщо зберігати садовий інструмент у сухому сараї.
 3. Довжина, знову ж таки визначається призначенням. А у разі вибору держаків для лопат або сокир важливо вибрати виріб собі за зростом. Що особливо важливо людям високого зросту, яким працювати короткою лопатою вкрай незручно та шкідливо для спини.

Чому вигідно купити штанги та ручки для садового інструменту в магазині Побудуй

По-перше, ми великий інтернет-магазин, де можна купити й інші інструменти та матеріали для догляду за садом і присадибною ділянкою. І вигідніше зробити комплексне замовлення, не завжди все вийде надіслати однією посилкою, але в будь-якому разі ми на вашому боці і зробимо так, щоб ви не переплачували за доставку. Крім держаків та ручок у нас можна купити:

 • садові шланги для поливу;
 • ємності для літнього душу;
 • зрошувачі, брандспойти, пістолети-розпилювачі;
 • мотокоси та електротримери, у тому числі акумуляторні;
 • газонокосарки та снігоприбиральники;
 • агроволокно для полуниці та іншу геосинтетику.

По-друге, у нас лише перевірений товар та актуальні ціни. А також відпрацьована система прийому замовлень та доставки. Ми завжди пропонуємо найзручніші способи оплати, майже всі товари можна замовити післяплатою. Перевірити при отриманні і потім оплатити.

Якщо є питання щодо товарів, умов оплати або термінів доставки, дзвоніть за номером (0800) 50-54-52.


Питання, що часто виникають про штанги та ручки для садового інструменту:

 • ❓ Яка вартість товарів з розділу Штанги та ручки для садового інструменту?
 • Ціна на Штанги та ручки для садового інструменту від 249 до 2 449 грн.
 • ❓ Які популярні бренди в розділі Штанги та ручки для садового інструменту?
 • Штанги та ручки для садового інструменту Fiskars

  Штанги та ручки для садового інструменту Intertool

  Штанги та ручки для садового інструменту My Garden

  Штанги та ручки для садового інструменту Truper