В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0
Розмічувальний інструмент – це олівці, маркери, керни, і розмічальні шнурки, покриті крейдяним порошком. Це важлива частина будівельного інструменту та обладнання, яка завжди повинна бути під рукою. Тим паче що ціна інструменту для розмітки досить низька, за винятком механічних кернів з твердосплавних елементів для розмітки по металу.

Розмічальний інструмент

Який інструмент для розмітки можна купити в інтернет-магазині Побудуй

Пройдемося по найбільш поширених і затребуваних позиціях:

  1. Будівельний олівець, широкий з овальним грифелем. Пише практично по будь-яких поверхнях, незамінний для столярів і покрівельників. Купити будівельний олівець можна в будь-якому будівельному магазині, ціна копійки. Також часто входить в комплекти наборів інструментів столярної спрямованості.

  2. Маркер будівельний відрізняється від офісного маркера міцністю і здатністю довго писати по шорстких і не завжди чистих поверхнях. На відміну від будівельного олівця залишає чіткі помітні з великої відстані сліди. Купити будівельний маркер обов'язково потрібно якщо ви сантехнік, тому що він прекрасно пише по плитці і пластику.

  3. Крейда будівельна в наборах. Їхня головна «фішка» пишуть по мокрій, іржавій, рифленій поверхні. Нанесена мітка не змивається дощем і може триматися кілька місяців. Часто продаються в наборі з декількох кольорів. По темних матеріалами пишуть світлою крейдою, а по світлих темниою.

  4. Шнур для будівельної розмітки. Є просто шпагат або міцна капронова нитка, для натягування між цвяхами. Наприклад, щоб рівно прибити паркан або закріпити якусь планку. А є багаторазовий шнурок з механізмом схожим на механічну рулетку. На такий шнурок нанесено фарбувальний порошок (кольорову крейду або щось схоже). Таким шнуром можна «відбити мітку». Для цього потрібно натягнути його на двох нерухомих опорах (цвяхи шурупи) до стану струни. Переконатися, що шнур знаходиться на потрібному рівні для нанесення мітки і торкається чи майже торкається стіни. Потім відтягнути шнур і відпустити, зі звуком «тинь» шнур залишить слід по всій довжині де був натягнутий. Шнур знімають і проводять роботи орієнтуючись на лінію розмітки.

  5. Керни – по суті це просто сталевий стрижень з дуже твердим наконечником. З його допомогою наносять мітки на металі. Часто, коли потрібно просвердлити сталеву деталь свердло ковзає і починає робити отвір не там, де «намальований хрестик». Щоб цього не відбувалося в місці розмітки потрібно зробити невелике заглиблення. Тоді кінець свердла відразу почне свердлити з потрібної точки. Для цього і потрібні керни. Вони бувають прості і механічні:

  • простий керн – це сталевий стрижень з гострим і тупим кінцем, щоб зробити мітку потрібно бити по тупому кінцю молотком, але керн може зіскочити можна промахнуться і пошкодити деталь або руку;

  • механічний керн позбавлений цих недоліків, він являє собою корпус з якого стирчить твердосплавний наконечник, на зворотному боці є механізм, який накопичує кінетичну енергію, тобто повільно стискаємо пружину поки не відбувається спуск і удар внутрішнім молоточком по керну, сам механічний керн при цьому в руках не смикається, але при цьому гарантовано залишає мітку навіть та твердих і слизьких поверхнях.

Якщо доводиться часто працювати з металом рекомендуємо купити саме механічний керн.

Як вибрати інструмент для розмітки

Наведемо кілька універсальних порад:

  1. Якщо вибираєте в звичайному магазиніі, наприклад, хочете купити розмічальний олівець перевірте наскільки зручно тримати його в руці. Зверніть увагу на колір грифеля і показник твердості вказаний на олівцеві. Чим він «м'якше» і чим темніий грифель, тим краще він буде писати по будь-яких поверхнях. Зручність і ергономіка відносяться до всіх видів інструменту для розмітки.

  2. Якщо замовляєте онлайн, то орієнтуйтеся на знайомі і відомі бренди, та на фото конкретних інструментів. Наприклад, вся лінійка вимірювального і розмічального інструменту від TOPEX і STANLEY добре себе зарекомендувала. Це недорого і надійно.

  3. Вивчіть характеристики, з чого зроблений, вага, твердість (останнє особливо важливо для кернів і будівельних олівців).

Чому вигідно купити розмічальний інструмент в інтернет-магазині Побудуй

По-перше, у нас є вибір як розмічувального, так і інших будівельних інструментів. І якщо зробити комплексне замовлення на інструменти одного бренду разом вийде дешевше. Наприклад, замовити будівельний рівень, маркер, набір будівельної крейди, ножиці по металу і т.д.

По-друге, у нас швидка і недорога доставка, навіть є невелика знижка на тарифи Нової Пошти. За рахунок цього підсумкова ціна замовлення вийде менше ніж у конкурентів.

По-третє, вибір і економія часу. Не у всіх жителів України під боком великий будівельний супермаркет або є час ходити і вишукувати потрібний інструмент. Простіше купити все через інтернет-магазин.

Якщо з'явилися питання щодо наявності, ціні доставки інструменту для розмітки телефонуйте за номером (0800) 50-54-52.