В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Пили шабельні

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Сучасний електроінструмент - справжня знахідка як для професійного будівельника, так і для домашнього використання. Компактні й потужні пристрої дозволяють виконувати різні завдання - свердлити, забивати, пиляти, різати тощо. Причому з такими помічниками все це ви будете робити набагато якісніше і швидше, ніж за допомогою традиційного ручного інструменту. В перелік пристроїв, які повинні бути під рукою у кожного справжнього чоловіка, сміливо можна віднести пили шабельні.

У нас ви знайдете широкий асортимент такого електроінструменту. Ми пропонуємо продукцію від провідних виробників за дуже привабливими цінами. Вибирайте оптимальну модель і замовляйте у нас з доставкою по Україні!

Шабельна пила та її можливості в руках досвідченого майстра

Інструмент являє собою сучасний аналог ручної ножівки. Завдяки тому, що пила може оснащуватися різними полотнами (по типу матеріалу, з яким вам належить працювати), ви легко зможете пиляти деревину, метал, пластик та інші вироби різної товщини.

Найчастіше шабельні пили застосовують у наступних видах  робіт:

 • сантехнічні роботи;

 • столярні;

 • покрівельні роботи;

 • бляшані;

 • при обрізанні саду тощо.

Унікальною особливістю шабельних пил є наявність маятникового ходу. Ріжуче полотно завдяки йому не просто здійснює зворотно-поступальні рухи, а й відхиляється на певний градус при русі, передаючи більше зусиль на матеріал, який ви хочете розрізати. Це істотно збільшує швидкість роботи. До речі, маючи в своєму "арсеналі" таку помічницю, ви зможете заощадити під час  роботи багато часу!

Чи вигідно купити шабельну пилу в «Побудуй»

Якщо у вас з’явилося бажання придбати цей інструмент, пропонуємо вибрати вподобану модель у нашому каталозі товарів! Ми допоможемо вам купити шабельну пилу за найбільш прийнятною ціною максимально високої якості! Зробіть замовлення, скориставшись кошиком на нашому сайті або ж телефонуйте за зазначеними телефонами для здійснення покупки!Питання, що часто виникають про пили шабельні:

 • ❓ Яка вартість товарів з розділу Пили шабельні?
 • Ціна на Пили шабельні від 1 543 до 45 899 грн.
 • ❓ Які популярні бренди в розділі Пили шабельні?
 • Пили шабельні Black+Decker

  Пили шабельні FORTE

  Пили шабельні AEG

  Пили шабельні AL-KO

  Пили шабельні BOSCH