В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Тепловентилятори

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Якщо потрібно швидко обігріти велике приміщення або рівномірно і швидко висушити стіни після обробки, то краще за все з цим завданням впораються тепловентилятори. Моделі для побутового застосування засновані на принципі прогону потоку повітря через розігрітий до високої температури металевий або керамічний електронагрівач. У «народі» такі обігрівачі часто називають «дуйка». Вони найдешевші і найкомпактніші серед обігрівачів. Основним призначенням термовентиляторів є швидке нагрівання повітря в замкнутому просторі. Як основну систему опалення тепловентилятори практично не використовують на відміну від конвекторів, потужні моделі, яких використовують в промисловості і будівництві, називаючи «тепловими гарматами».

Принцип роботи та особливості експлуатації тепловентиляторів

Як нагрівальний елемент в побутових тепловентиляторах використовується ніхромова нитка (сплав на основі нікелю та хрому). Нагрівач може бути у вигляді відкритої ніхромової спіралі, трубчатого тена (спіраль захована в металеву гільзу) або керамічних пластин. В іншому конструкція схожа: вентилятор і термостат, які регулюють температуру розжарення.

У моделей з керамічним нагрівачем вища ціна, але є кілька переваг.

 1. Максимальна температура поверхні нагрівача нижча, і пил, що осів на нагрівач, не горить, а значить, немає неприємних запахів при вмиканні, менше пересушують повітря і спалюють кисню.

 2. Тепловий потік більш рівномірний і стабільний за рахунок більшої площі конвекції.

Крім того, будь-який тепловентилятор можна використовувати в режимі звичайної вентиляції без обігріву, а значить, корисним він може бути цілий рік.

Тепловентилятори прості, легкі, мобільні та доступні за ціною прилади. Вони прекрасно справляються із завданням швидкісного обігріву, а для тривалої та безпечної експлуатації необхідно дотримуватися кілька правил:

 1. Теплові гармати або як їх ще називають “дуйки”, не можна залишати на тривалий час без нагляду.

 2. Тепловентилятор не можна накривати! У кращому випадку спрацює захист від перегріву, в гіршому може статися пожежа.

 3. Не можна використовувати в приміщеннях з підвищеною вологістю, неприпустиме попадання крапель, бризок, тим більше струменів води.

 4. Перед включенням після тривалої перерви, спочатку включіть тільки вентиляцію, приблизно на хвилину - це допоможе здути частина пилу з нагрівальних елементів.

 5. Наполегливо не рекомендується використовувати подовжувачі та переноски, може статися перегрів проводки.

Як вибрати і купити тепловентилятор для будинку

Обираючи тепловентилятор зважайте на тип нагрівального елементу, його потужність, а також виконання, які відповідають вашим потребам: підлогові, настільні або настінні. Крім того, важлива наявність додаткових функцій:

 • функція автоповороту - тепловий потік розподіляється рівномірніше;

 • наявність ємності для води, щоб зволожувати повітря;

 • настінні моделі часто оснащені пультом дистанційного керування і можуть працювати в якості теплової повітряної завіси.

У нашому інтернет-магазині ви можете купити тепловентилятори для будинку або дачі від найпростіших до найпотужніших і багатофункціональних моделей. А якщо ви шукаєте обігрівач для балкона або альтанки на вулиці, то зверніть увагу на інфрачервоні обігрівачі.

На всі моделі, які є у продажу, поширюється офіційна гарантія. Доставимо ваше замовлення по Києву та Україні найбільш зручним для вас способом. Телефонуйте або оформляйте замовлення online. Завжди раді відповісти на ваші запитання і допомогти зробити вибір потрібного обладнання.

Питання, що часто виникають про тепловентилятори:

 • ❓ Які популярні бренди в розділі Тепловентилятори?
 • Тепловентилятори Element